JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Pandémia koronavírusu je globálny plánovaný akt a kritici budú prenasledovaní – INFO!!! (VIDEO)

SLOVENSKO: V čase tzv. pandémie a núdzového stavu 7. a 8 októbra 2020 bude v Bratislave prebiehať zasadnutie grémia severoatlantickej aliancie – Globsec.

V prvej vlne vyhlásili podľa plánu globálnych nariadení núdzový stav mnohé krajiny Európy. Slovenskí politici vám bezočivo klamú, keď tvrdia, že terajší núdzový stav je opatrenie zavedené len preto, aby bolo možné efektívnejšie zabezpečovať ochranné prostriedky pre nemocnice, zdravotníkov či domovy sociálnych služieb, ako sa vás snaží presvedčiť minister vnútra.

Buďte veľmi pozorní, núdzový stav je vážne opatrenie. Na rozdiel od prvej vlny sa už netýka len zdravotníctva, tentokrát je minimálne na dobu 45 dní vyhlásený celoplošne aj napriek neodporúčaniu hlavnej epidemiologičky ministerstva zdravotníctva.

V čase núdzového stavu môže štát v zmysle zákona obmedziť tie najzákladnejšie práva a slobody. Kým slovenská vláda prostredníctvom vyhlásenia núdzového stavu pandemickou komisiou opätovne a vážne zasahuje do profesijného a osobného života občanov Slovenska, z ktorých sa veľká časť práve kvôli obmedzeniam dostáva do existenčných problémov a na pokraj núdze, schválila zároveň niečo, nad čím ostáva stáť rozum.

Siedmeho a ôsmeho októbra 2020 bude v Bratislave prebiehať zasadnutie grémia severoatlantickej aliancie – Globsec, ktorému hlavný hygienik Mikas aj pandemická komisia vlády povolila účasť 250 hostí a stovky osôb podporného personálu (spolu približne 1000 ľudí).

Hoci sa organizátori obhajujú tým, že budú použité rýchlotesty (Matovič ich pred časom chcel hádzať do Dunaja), organizovanie takejto masovej akcie je v čase núdzového stavu a v období, keď je znásilnená sloboda a právo zhromažďovať sa, keď je znemožnené riadne usporadúvanie športových a kultúrnych podujatí, bohoslužieb a všetkých súkromných stretnutí ľudí nad 50 účastníkov vrátane svadieb a smútočných rozlúčok s pozostalými, extrémne nevhodná provokácia všetkých frustrovaných občanov Slovenska.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář