JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Panika v NATO: Srbsko bude mít nejlepší obranu v Evropě!

Zatímco, se pakt NATO rozpadá, a přestává být tím čím byl, Srbsko se stává nejobranyschopnějšízemí v Evropě. Poté, co srbský prezident Aleksandr Vučić ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi prohlásil, že Srbsko do NATO nikdy nevstoupí, chystají se dodávky systému S-400 a Pancir. Zbraně byly již přepraveny do Srbska, kde jsou nyní předváděny v rámci cvičení „Slovanský štít 2019“.

Srbsko se tak řadí do fronty spolu s Tureckem, Indií, SAE, Saúdskou Arábií (poté, co tam selhaly americké Patrioty) a dalšími zeměmi na ruské S-400. Srbsko se tak stane jednou z nejobranyschopnějších a vojensky nejvyspělejších zemí v Evropě. To již delší dobu nelibě konstatuje sousední Chorvatsko. Naopak mnohé země NATO mají už dnes holý zadek.

Své pochybnosti o americké spolehlivostimá v první řadě Izrael, ale už i Poláci. Poslední dobou to čím dál flagrantnějí vypadá, že Amerika je hlavně o penězích(viz v Sýrii budou bránit spíš naftová pole než Kurdy), a sotva o nějakém souručenství, a aby šla za druhé proti přinejmenším stejně účinným zbraním, asi nepřipadá ani v úvahu.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář