JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Paul Craig Roberts: Na univerzitách vládne tyranie, bílí profesoři žijí ve strachu

USA: Akademici, pokud jsou bílí, žijí ve strachu o svou práci. Profesoři ztratili svou autoritu, když je státní správa přestala podporovat, a místo toho nechala studentské stížnosti vyústit ve vyšetřování, píše publicista a ekonom Paul Craig Roberts.

Jakmile je spuštěno vyšetřování, je finančně podporováno. Feministické stížnosti, po nichž následovala politická korektnost, měly vyšetřovací procesy ještě před vzestupem wokismu dobře fungující. Nyní lze téměř každé slovo proměnit v trestný čin vyžadující vyšetřování.
 
Jeden profesor má potíže, protože četl „Dopis z Birminghamského vězení“ od Martina Luthera Kinga. Kingův dopis obsahoval slovo „negr“. Když profesor četl nahlas Kingův dopis, dopustil se nenávistných projevů a možná i zločinů z nenávisti.

Existuje více směšných příkladů než tohle. Profesoři se musí nejen snažit předvídat každé útočné slovo nebo výraz – nemůžete říkat například věci jako „dámská jízda“ – ale také žijí ve strachu z něčeho, co mohli napsat před lety, objevuje se v  jejich publikovaných knihách a vědeckých článcích, a snaží se předem připravit na obvinění „ lynčovacího komanda“. Ve skutečnosti je dnes mnohem více akademiků – a komentátorů – lynčováno, než kdykoli předtím černých Američanů.

Dozvěděl jsem se o tom, když jsem se zeptal přítele profesora na to, kde bych mohl najít jeho článek předvídající vzestup wokismu. Chtěl jsem říct, jak byl předvídavý, a zahrnout ho do článku, který jsem připravoval. Požádal mě, abych na to zapomněl a necitoval ho v žádném případě. Řekl, že se dokonce bál navštívit můj web,  protože by to mohlo vést k obvinění proti němu. Řekl, že kdybych byl stále profesorem, byl bych už dávno propuštěn, protože pravdy, které uvádím, jsou dnes nepřípustné.

Alespoň někteří bílí akademici začínají chápat nebezpečí, které jim hrozí, ale ne všichni. Dr. Leslie Neal-Boylan, děkan Zdravotní školy na University of Massachusetts, byl propuštěn na základě e-mailu, kde napsal, že „život každého je důležitý“.

Zde je úplný kontext prohlášení děkana:
„Píšu, abych vyjádřil své znepokojení a odsoudil nedávné (a minulé) násilné činy proti lidem různé barvy. Nedávné události připomínají tragickou historii rasismu a zaujatosti, které se v této zemi stále daří. Zoufám nad budoucností našeho národa, pokud se nepostavíme proti násilí, vůči: BLACK LIVES MATTER, ale také, KAŽDÉ ŽIVOTNÍ ZÁLEŽITOSTI. Nikdo by neměl žít ve strachu, že bude souzen podle toho, jak vypadá nebo v co věří. “

Někdo, jenž byl identifikován jako „Haley“, shledal toto neškodné prohlášení „nezveřejnitelné a rozrušené“ a to stačilo, aby se univerzita zbavila děkana, kterého nedávno ocenili jako „vizionáře“ a přínos pro univerzitu.

Mnoho obyčejných lidí nerozumí jejich strachu, protože média skrývají realitu, aby lépe pokračovaly ve své anti-bílé agendě. Nedávno byla mladá bílá matka zavražděna černými zločinci za to, že řekla: „život každého je důležitý“.

Jiní běloši zjistili, že demokratičtí státní zástupci, a pravděpodobně i republikáni, je budou obžalovávat za obranu jejich majetku proti černochům. Další bílí lidé zjistili, že volání na policii je marné. Došlo k rozsáhlému ničení soukromého majetku a veřejných památek, protože veřejné orgány tomu daly zelenou.

Tato ostrá demonstrace ztráty bílé důvěry může vést pouze ke zhoršení situace.

I levicoví novináři jsou propouštěni. Editor New York Times byl propuštěn, protože editor publikoval neschválený článek amerického senátora. Redaktorka Philadelphia Inquirer byla propuštěna, protože novinový titulek rozhněval Black Lives Matter.

Redaktor New York Times rezignoval, protože New York Times se staly „ministerstvem pravdy“.

Situace na  univerzitách nebyla nikdy horší. Neexistuje vůbec žádná důvěra. Správní rada Princetonské univerzity rozhodla, že Woodrow Wilson, 13. prezident Princetonské univerzity a demokrat, který byl 28. prezidentem Spojených států, byl rasista a odstranila jeho jméno z Woodrow Wilson School veřejných a mezinárodních. Podle správní rady tragické zabití George Floyda „obnovilo pozornost dlouhé a škodlivé historii rasismu v Americe“. Rada rozhodla, že Wilsonovo jméno dalo škole rasistický obraz a muselo být odstraněno.

Někteří by si mohli myslet, že pro odstranění Wilsonova jména existuje mnoho lepších důvodů než rasismus. Přesto si povšimněte spěchu k úsudku správců, lidé by si mysleli, že jsou inteligentní a přemýšlí o tom, jak byl Floyd zabit. Zpráva z toxikologie  poukazuje na smrtící dávku fentanylu ve Floydově krvi. Zemřel by, co by policie mohla udělat. Presstituti tuto skutečnost veřejnosti odmítli sdělit.

Vidíme tedy, že údajně odpovědní správci odstranili prezidentovo jméno na základě falešných zpráv z médií, že Floyd byl zavražděn policií.

Na Oxfordské univerzitě, kde je 25% přijímacích řízení vyhrazeno pro lidi, kdy Oxford přiznává, že nejsou dostatečně vzdělaní, aby tam byli, tak pro ně bude univerzita muset financovat alespoň jeden rok doplňovacího vzdělávání, aby měli šanci na promoci, sochu Cecila Rhodese na Oriel College je třeba odstranit, protože kolonialista útočí na studenty z bývalých britských kolonií. Člověk si klade otázku, co se stane s kdysi prestižními stipendii. Pokud se se sochou vyskytuje stigma, musí existovat i stigma na stipendia.

Cambridge University se také čistí od rasistů. Gonville & Caius College odstraňuje okno, které připomíná sira Ronalda Fishera, člena Královské společnosti a bývalého prezidenta vysoké školy. Fisher je považován za génia, který téměř jednou rukou vytvořil základy moderního statistického vjemu a je považován za jednu z nejdůležitějších osob ve statistikách 20. století. Fisherův zločin je, že  měl vést eugenický program University of Cambridge.

To v naší nepřemýšlivé době z něj dělá rasistu, protože eugenika uznává rozdíly v rasách a takové rozdíly jsou zakázány.

Vezměme si nedbalost správy Cambridge a princetonských správců. Pokud je Fisher rasista, jehož připomínka musí být z Cambridge odstraněna,  protože se zajímal o eugeniku, musí být Cambridge University také rasistická za to, že má eugenický program. Pokud je prezident Princetonské univerzity rasistou, musí být univerzita, která ho jmenovala, také rasistická. Zbaví se rasismu tyto školy, když se zbaví dvou osob? Je třeba změnit Cambridge a Princeton. A nejen jména. Musí být odstraněny všechny bílé fakulty, bílí úředníci a bílé učební předměty, jako je matematika a věda. Přípustné jsou pouze fakulty třetího světa a předměty třetího světa.

A Cambridge University obhajuje přednášející z třetího světa, která prohlásila, že „na bílých životech nezáleží“, tím, že ji povýší na řádnou profesorku. Priyamvada Gopalová nemá žádné problémy kvůli své nenávistné řeči / zločinu z nenávisti. Byla za to odměněna, protože nenávist byla vyjádřena proti bílým lidem.

Cambridge University institucionalizovala rasovou zaujatost proti bílé fakultě, univerzita každému členovi přidělila barevnou osobu jako komisaře, aby zajistila, že nebude řečeno žádné nevhodné slovo nebo urážlivá pravda. Jediným důvodem, proč bílý člověk navštěvoval univerzitu v Cambridge, je stát se sám nenáviděnou bílou osobou plnou viny a pokání, a tím přispět k svržení západní civilizace.

Univerzity jsou nebezpečnými místy pro bílé muže. Fakulta a zaměstnanci žijí ve strachu z nepodložených obvinění, která mohou zničit jejich kariéru a jejich finanční životy. Bílé studentky jsou rutinně odstupňovány feministickými a černými profesory a nemohou si stěžovat, protože všechny stížnosti jsou považovány za důkaz, že bílý muž je misogynista a rasista. Politika identity je ideologie, která převládá na univerzitách a v médiích, Demokratické straně a stále více ve společnosti. Politika identity zbavuje bílého muže jakéhokoli důvodu pro stížnost, protože identifikuje bílého muže jako pronásledovatele všech ostatních. Každý je jeho obětí. Protože je utlačovatelem, nemůže být nikdy podporován, pouze odsouzen.

Moje rada pro bílé muže a ženy je vyhýbat se univerzitám, zejména absolventským školám, protože nedostanete akademické zaměstnání. Univerzity dávají přednost „utlačovaným“ typům třetího světa, jako je Priyamvada Gopalová. Pokud trváte na tom, a uděláte chybu, že půjdete na vysokou školu, máte pravděpodobně větší šanci na přijetí do Oxfordu jako jeden z 25%, kteří nejsou dostatečně vzdělaní, proto, abyste se tam dostali, než abyste museli konkurovat 75% kvalifikovaným. Na druhé straně 25% Oxfordských rezerv pro nekvalifikované uchazeče může být rezervováno pouze pro „lidi barevné“ a privilegované transgendery.

Dnes je nemožné, aby jakýkoli bílý student navštěvoval jakoukoli univerzitu v západním světě, aniž by neustále neslyšel, jak zlá „bělost“ je. Záměrem je zničit sebevědomí bílých, aby bylo možné dosáhnout toho, co je tak šířené  – „zrušit bělost“.

Paul Craig Roberts

Překlad: prvnizpravy.cz

Odeslat komentář