JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Petr Novák: PANDEMICKÉ HRY

ČESKO: Vlády jednotlivých zemí to nemají ani trochu jednoduché. Všichni si musí hrát dál na „informační pandemii“ za pomoci choroby C19 a to až do absurdních konců, kdy danou absurditu vidí čím dál více lidí. Podívejte se např. na mou zkušenost z přelomu minulého měsíce. V okolí kde jsem trávil dovolenou, se v jedné obci nakazilo 35 osob a následně se nákaza přenesla do vedlejší, kde bylo diagnostikováno dalších 11. Mezi nimi byl i jeden můj kolega, jeho sestra a jejich otec (82 let, letos již málem zemřel, protože mu srdce funguje pouze na cca 20%). Dotyčného přítelkyně, která byla po celou dobu s ním, byla po testech negativní. Jak to dopadlo?

Z těch 35 lidí dostala jedna paní zápal plic, ale je již v pořádku. Jinak nikdo neměl sebemenší příznaky ničeho!!! Z těch celkem 46 lidí, kromě dotyčné, nebylo nikomu nic a to ani tomu starému a těžce nemocnému pánovi. Mezi nakaženými byla i matka a bratr dalšího kolegy. Po celou dobu karantény byl s nimi a nenakazil se. Jak to řešila Hygiena? Po čtrnácti dnech (dnes je to již jen dní deset a uvažuje se ještě o zkrácení) co byli dotyční diagnostikováni jako „nakažení“, přišli BEZ dalších kontrolních testů do práce s tím, že již nejsou dle lékaře infekční. Ještě jednou – BEZ dalších testů byli prohlášeni za zdravé! Nic jim nebylo, tak není důvod si myslet, že by mohli někoho nakazit. Že je to poněkud „neprůkazné“? Ano, ale je to praxe dle doporučení WHO. A jak na ty nakažené vlastně přišli? Jeden člověk z obce měl jít na banální chirurgický zákrok a před ním byl otestován a už to jelo jako lavina. Pokud by na operaci nešel, tak by jedna paní byla léčena se zápalem plic.

Ve firmě kamaráda to dostali dva Bulhaři a v té vedle dvě pracovnice. Nebylo jim nic a stejně jako v předchozím případě byli „vytrasováni“. Ve firmě kde pracuje další známá to dostala kolegyně co s ní sedí v kanceláři a to proto, že se zúčastnila akce, kde se údajně několik nakažených pohybovalo. Celá kancelář šla do karantény, ale její nejbližší nikoliv, protože je nenahlásila a to i když je její přítel zpěvák celkem známé kapely (ne, neptejte se mě které). Nikomu přeci nic není a to ani jí, tak je to jedno, ne?

A teď těchto cca 50 lidí, jejich příbuzné, známé a kolegy přesvědčte o tom, že musí nosit na ústech náhubky a hrát tuto nedůstojnou hru dál, jinak lidstvo zhyne strašlivou smrtí. Máte nějaké známé, či kontakty, na někoho kdo pracuje v nemocnici na patologii? Já ano. „Pitvali jste někoho kdo měl C19? Ano, covidů jsme tu několik měli a nálezů na plicích bylo nula!“ Více informací jsem bohužel nedostal.

Celá ČR je díky uvolnění restrikcí během dovolených plně promořená. Ať Hygiena sáhne kamkoliv a otestuje kohokoliv, tak vždy najde někoho „nemocného“, kdo ovšem ve skutečnosti ne-mocný není, protože si připadá zcela zdráv. Měli bychom se radovat? Samozřejmě, máme stovky a stovky lidí, kterým nic není, ale viry v sobě mají, takže si s nimi jejich imunita dokázala hravě poradit. Ale radují se představitelé státu? Ti nikoliv. Proč?

Protože zapomněli provést změnu v systému. Ten je nastaven tak, že Hygiena stále trasuje stejným způsobem a proto odhaluje každý den více a více „nakažených“ (ve skutečnosti již promořených, kteří jsou „jen“ nositeli viru), byť těmto nic není. A tato čísla, která se neustále zvyšují, vysílají do světa informaci, že jsme zemí, která je kompletně masakrována tímto virem, přičemž je to lež. O masakrech se tu rozhodně nebavíme a to vidí doufám každý. A tak se na poslední chvíli, ale již pozdě, pokusil Babiš zvyšování těchto čísel změnit, zastavit.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/trasovat-se-maji-jen-vazne-pripady-hygiena-nestiha-lide-s-respiratorem-by-nemuseli-do-karanteny-40335609

Což samozřejmě hned přineslo logickou odezvu od WHO, protože v katastrofických scénářích se „musí“ pokračovat:

1) Čím více se testuje, tím více vidíme, že tento vir už má v sobě obrovské množství lidí a s přihlédnutím na jejich počet se více a více snižuje smrtnost této choroby. Je rozdíl pokud zemře každý desátý z objevených pozitivních a nebo každý tisící atd.

2) Pokud by takto trasovali i v okolních zemích, tak budou mít výsledky podobné, ale momentálně je ČR za příliš „aktivního blbce“ a dle toho ty počty vypadají.

3) Jak se dá nejlépe lidmi psychologicky manipulovat? Dvěma způsoby: STRACHEM a POCITEM VINY! Strach již zkusili v úvodu „pandemie“, kdy děsili hrůznými inFormacemi o tomto viru, kdy se záměrně informačně ozvučovali jen ty nejděsivější scénáře. A pocit viny? Ten zkouší nyní – noste roušky, jinak jste nezodpovědní a ohrožujete životy druhých, kteří stejně jednou nakažení nejspíš budou, protože je donekonečna stejně nikdy neochráníte. Každý si bohužel musí vyrobit časem dostatečnou imunitní odezvu vlastního organismu.

A proč v tom celém svět pokračuje?

28.9. 2019 jsem napsal tento text na svou zeď a to o nějaké „pandemii“ ještě nebylo ani vidu ani slechu. „Hlavně v USA (ale i jinde na Západě) žije 5% obyvatelstva, které spotřebovává 50% světových energetických zdrojů a produkuje 40% světového odpadu a tak je nutné, tyto lidi „zastavit“. Západ musí snížit svou spotřebu a proto migrace, neomarxistické šílenství, LGBT zvěrstva, gender atd. Vše jsou to nástroje na to, aby Západ padl časem do naprostého primitivizmu a smísením se s nově příchozí rasou, byl dostatečně inteligentní na to, plnit technické požadavky Globálních elit (GE), ale příliš hloupý na jakoukoliv revoltu. Strašením s Globálním oteplováním jde „jen“ o to, začít ve velkém, celosvětově, centrálně plánovat chod této planety a to z jednoho místa, pod jednou vlajkou, jedinou diktaturou. Neskákejme idiotům na lep…“

Zcela evidentně našly Globální elity nový a chytrý nástroj na přeformátování světa a to pomocí „pandemie“ a tak všichni hrají stejné hry, protože se jim v konečném důsledku vyplatí. Ale ten kdo mě čte pravidelně, to ví již od samého začátku.

Takže se neděste, čím více lidí si tím projde, tím méně se jich bude bát a čím méně se jich bude bát, tím více bude silnější imunita, protože strach je její největší zabiják.

Rozčílil vás nějakým způsobem tento text? Naboural vám program, který do vás chytře nacpala média? Jste vzteklý, protože to co čtete tomu programu neodpovídá. Tak si pamatujte jednu věc: Pokud je snadné tě rozčílit, tak je také snadné tebou manipulovat!!!! Odevzdáváš totiž klíč od své psychiky tomu, komu jsi dovolil, aby tě naštval a toho se dá strašně snadno využít.

A tak komedie, pardon „pandemie“, pokračuje dál, ale stává se čím dál děravějším nástrojem řízení, ale přesto plně funkčním.

Buďme všichni zdrávi, přátelé.

 

Autor: Petr Novák

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář