JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PETR ŠTĚPÁNEK: VLÁDA POČAS KORONAKRIZE PROBLÉMY NEŘEŠÍ, NAOPAK JE SAMA VYTVÁŘÍ. A VŠEMU TOMU ZMATKU VELÍ ORANŽOVÝ GAUNER V ČERVENÉ MIKINĚ

ČESKO: Namísto toho, aby se lidé v předvánočním shonu rozptýlili do všech prodejen a provozoven a do všech sedmi dnů, co jich týden má, idiotská vláda drží všechny menší krámy a služby zavřené, pročež se lidé houfují v privilegovaných supermarketech nadnárodních korporací. V neděli je ale zavřeno i tam, takže nakupující berou útokem pro změnu benzínové pumpy. Aby se lidé mohli mačkat také před úřady, zkrátila vláda i úřední hodiny. A teď ještě vymyslela tu chujovinu s 15 metry čtverečními. Asi aby lidi mohli v houfu, a ještě k tomu na mrazu postávat co nejdýl.

Nejenže taková opatření nemají žádný smysl, ale jsou přímo škodlivá, neboť koncentraci lidí na jednom místě jen a jen zvyšují. A navíc ještě existenčně likvidují živnostníky a menší firmy. Nadnárodní giganti si mastí kapsu, české firmy krachují. Tohle může vymyslet jen dokonalý idiot. Ergo: Máme vládu idiotů.

Vláda problémy neřeší, naopak je sama vytváří. Sama vláda je problémem. Namísto schovaného Andreje, jenž na rozdíl od jara už raději moc nevylézá, tomu zmatku velí oranžový gauner v červené mikině s policejními provokatéry v zádech plus jakýsi pán z Brna, co šel náhodou kolem ministerstva zdravotnictví.

Svěř blbci funkci, vymyslí vyhlášku a vytáhne pendrek.

„Pusťte nás do práce!“ skandoval v Praze v den státního svátku mohutný průvod demonstrantů. Tohle neskončí dobře.

Autor: PETR ŠTĚPÁNEK

Zdroj: https://pravyprostor.cz/koronakrize-vlada-problemy-neresi-naopak-je-sama-vytvari/

Odeslat komentář