JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Platí pro Valachy, Čechy i Slováky !!!

… můžeš nemít rád komunisty, můžeš být zásadním odpůrcem socialismu, ale tohle se prostě nedá popřít.
Vážení kritici minulého režimu,
ukažte mi jediný národ na světě naší velikosti, který před rokem 1989 dokázal vyvíjet a vyrábět trysková letadla, dopravní letadla, atomové reaktory, lokomotivy, trolejbusy, autobusy, traktory, radary, motocykly, osobní automobily, špičkové zbraně, tkalcovské stavy, zemědělské stroje, turbíny, nákladní automobily, námořní lodě, tanky, špičkové sklářské a porcelánové výrobky, podílet se na výzkumu vesmíru, vyrábět kvalitní ocel a hutní výrobky vyvážet do celého světa !!!!
Národ, který by byl naprosto soběstačný v zemědělské a potravinářské výrobě, bez jediné koruny dluhu, naopak se značnými pohledávkami v zahraničí… atd., atd.
Dnes nevyvíjíme a nevyrábíme NIC. Jsme pouze montovna automobilů. Nepatří nám v naší zemičce ani rezavý hřebík ve zdi, natož uhlí pod zemí nebo voda.
BYLI JSME VELMI SCHOPNÝ NÁROD, to však vy nechcete slyšet, jen si trváte na svých nesmyslech. O potřebě provázanosti s „vyspělým Západem“, který si nás ochočil jako levnou pracovní sílu a odbytiště pro jejich „šunto-produkty !!“ ..
František Ringo Čech
 
Marek Řezanka 

k tomu podotýká:

Navíc jsme nezdravě ekonomicky navázáni na právě se hroutící Německo. A místo toho, abychom šupem hledali náhradu – třeba na ruských a zejména čínských trzích, podřezáváme si pod sebou větev Vystrčilem. Smutné. Tragické. Obludné…

Odeslat komentář