JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PODÍVEJTE SE, JAK VYPADÁ BIDENŮV MIGRAČNÍ TÁBOR V TEXASU (VIDEO)

USA: Netuším, jak dlouho vydrží krátké youtubeové video nezcenzurované, nicméně právě na něm můžete (zatím) vidět, jak Bidenova vláda “zvládá” doslovnou invazi, která nastala po otevření hranic. Nezvládá vůbec nic…

 

 

Video z projektu Veritas ukazuje migranty, kteří se snaží nelegálně vstoupit do USA a shromažďují se v provizorních centrech pod mostem.

Od doby, kdy byl Joe Biden slavnostně uveden do úřadu prezidenta, se počet přistěhovalců kteří se snaží dostat do USA přes jižní hranici s Mexikem, dramaticky zvýšil, což vedlo Bidenovu administrativu k tomu, aby nyní uvažovala o pokračování výstavby  Trumpovy zdi. Zároveň byla opětovně uvolněna pravidla zavedená Trumpem. V březnu se počet překročení hranic oproti únoru zvýšil o 71 procent a činil 172 000. V březnu 2020 to bylo 34 460.

Video projektu Veritas zachytilo Mezinárodní most Anzaldua  v Texasu, kde se přistěhovalci všech věkových kategorií shromažďují a sedí na zemi bez přístupu k posteli, dokonce nemají ani střechu nad hlavou.

březnu byl otevřen Bidenův tábor pro děti v Texasu. V táboře seděly děti ve velkém počtu, namačkány v malých, stísněných prostorách. Zároveň jedním z nejdůležitějších obvinění demokratů vůči Trumpovi bylo zacházení s nelegálními migranty, kteří byli podle nich během zatýkání v rámci rodin odděleni. Nyní zveřejňované snímky však ukazují, že situace se s Bidenem nezlepšila, ale spíše naopak se zhoršila.

K Bidenově politice otevřených hranic je třeba také dodat tu skutečnost, že se do USA již prokazatelně dostalo i několik islámských teroristů ze zemí Středního a Blízkého východu.

Video výše: Zeď, kterou začal stavět Trump, se za Bidena stavět přestala.. Okolnosti však nyní vládu donutily ve stavbě zdi pokračovat…

 

Autor: Slovanka

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Odeslat komentář