JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Pokrytectví kolem kultu Black Lives Matter nebere konce

USA: Pokrytectví kolem kultu Black Lives Matter nebere konce. Zatímco levicoví aktivisté všech barev pleti většinou beztrestně a často s požehnáním úřadů ničí jednu sochu za druhou, za pouhé přemalování nápisu na silnici nyní dvěma bílým lidem hrozí vězení. Konkrétně v tomto případě až rok v okresní věznici.

Nápis vznikl během oslav americké nezávislosti 4.července. Autoři jasně žlutého nápisu k tomu získali povolení města. Ale jen o pár hodin později k nápisu dorazila dodávka s dvěma bílými lidmi, mužem a ženou, a ti černou barvou nápis přemalovali.

Z jejich aktu existuje video, kde zatímco žena pokračuje v přemalování nápisu, muž diskutuje s přihlížejícími a říká jim, že jsou oba unavení z toho, co je veřejnosti prezentováno. “Není tu žádný útlak. Žádný rasismus. Je to levicová lež.”

Kalifornské úřady, které mají možná nejvyšší procento ultralevičáků ve svých řadách, zareagovaly velmi rychle. Oba bílí byli obvinění z vandalismu a porušování občanských práv.

Černošská státní zástupkyně Diana Becton, kterou v minulosti podpořil Soros, k obvinění sdělila:

“Musíme poukázat na kořeny a vedlejší produkty systémového rasismu (říká černoška, která je státní zástupkyní pro celý kalifornský okres Contra Costa) v naší zemi. Hnutí Black Lives Matter je důležitou kauzou občanských práv, která si zasluhuje veškerou naši pozornost. Památník byl mírumilovným a mocným způsobem, jak vyjádřit důležitost černých životů v okrese Contra Costa a v celé zemi.”

Ne všichni ale mají názor, jako prokurátorka Becton. Prezident Trump označil plán na provedení stejného “památníku” v New Yorku za “symbol nenávisti”.

Odeslat komentář