JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Politička Anna Belousovová: NÁROD SA NEDÁ VYMENIŤ, POLITICI ÁNO!

SLOVENSKO: Premiér a jeho vláda vyplakávajú, hromžia, vyhrážajú sa, obviňujú národ, že si to p…..l a teraz si to odskáče! Prídu tresty, zákazy, pokuty, obmedzenia až sa hory budú zelenať. Správajú sa presne ako zlí, nezodpovední a hlavne nesebakritickí rodičia pohoršeného jednotkára.

Ako bývalej učiteľke mi už nejaký čas vŕta v hlave jedna otázka: Skúšal sa niekto v týchto dňoch seriózne zamyslieť nad tým, prečo sa Slovensko z premianta Európy prvej vlny doby kovidovej zrazu po pár mesiacoch ocitlo takmer medzi neprospievajúcimi tzv. prepadlíkmi?
Keď som počas svojej pedagogickej praxe mala takýto prípad, že z jednotkára sa zrazu stal štvorkár, päťkar, v drvivej väčšine prípadov za tým boli pomery v rodine. Buď sa rodičia hádali, alebo rozvádzali, alebo sa oni sami dali na zlé chodníčky a potom sa divili, niekedy nadávali svojmu decku, že je lenivé, lebo sa mu nechce učiť, že je nepozorné, sprosté, či nevďačné atď., lebo si pohoršilo prospech. Skoro nikdy si ale rodičia – aspoň verejne – nepriznali vlastné chyby, že oni sú tým dôvodom, prečo je zo slušného jednotkára neprospievajúci päťkár niekedy aj s dvojkou z chovania. A v týchto dňoch mám znovu podobný pocit. Premiér a jeho vláda vyplakávajú, hromžia, vyhrážajú sa, obviňujú národ, že si to p…..l a teraz si to odskáče!

Prídu tresty, zákazy, pokuty, obmedzenia až sa hory budú zelenať. Správajú sa presne ako zlí, nezodpovední a hlavne nesebakritickí rodičia pohoršeného jednotkára.
Akoby „naši“ otcovia s matky národa zabudli na jednu zo základných politických axióm: NÁROD SA NEDÁ VYMENIŤ. POLITICI ÁNO! Z tejto axiómy vyplýva, že nie národ si to p…..l , ale vy ste za pár mesiacov zvrzali, čo sa len dalo.
A ľudia len nasledovali váš príklad.

Ak ste sa vy nezodpovedne bavili na svadbách a posedeniach bez rúšok, robili to aj ostatní.
Ak ste sa prezentovali, že pôjdete na dovolenky k moru, išli húfy ďalších.
Ak ste sa pretŕčali na Globsecu, akoby od toho závisela záchrana planéty v čase, keď boli zrušené stretnutia celosvetových lídrov, dávali ste národu signál, že to s tou koronou asi až také vážne nebude.

A to už nehovorím o realitnej činnosti rodiny pani prezidentky, ktorá prenajíma svoju chatu na bujaré skupinové oslavy.
Teraz sme sa dostali do bodu, keď je situácia naozaj veľmi vážna a sme svedkami hysterického správania, chaotických rozhodnutí a čo je horšie vzájomných hádok a obvinení medzi členmi vládnej koalície, teda tými, ktorí majú v rukách reálnu moc a mali by ju zmysluplne využívať pre prospech nás všetkých.

Tieto ich rozbroje a nesúdržnost budú mať, respektíve už majú za následok totálnu stratu zvyškov autority týchto akože politických „elít“, čo bude mať katastrofálne dopady!
Predstavte si loď v búrke, na ktorej sa jej kapitán a jeho dôstojníci hádajú o kormidlo a žerú medzi sebou. Je len jeden spôsob ako loď zachrániť. Velenie musí prebrať posádka. Ak nechceme dopadnúť ako Titanic…

Zdroj: Facebook autora

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář