JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Poslankyňa slovenského parlamentu Martina Šimkovičová: LGBT ideológia je to najzvrátenejšie zo zvráteného. Sloboda prejavu je na Slovensku významne obmedzená. Pravda je vydávaná za lož a lož za pravdu

SLOVENSKO: Nezaradená poslankyňa slovenského parlamentu Martina Šimkovičová komentuje gender ideológiu, nenávistné prejavy voči svojmu názoru a presvedčeniu a mediálne manipulácie.

LGBT a gender ideológia je to najzvrátenejšie zo zvráteného, čo nám prináša tzv. liberálna demokracia, rozumejte západný neoliberalizmus s prvkami neomarxizmu, ktorý sa tlačí do popredia všade v Európe. A bohužiaľ stále väčšmi aj u nás na Slovensku. Táto zvrátená agenda so sebou však prináša viac ako len nejakú toleranciu osôb rovnakého pohlavia či sexuálnu výchovu na školách. Ide o niečo komplexnejšie a nebezpečnejšie ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Táto agenda má totiž veľmi silné dopady na spoločnosť a najmä na jej najzranitelnejšiu časť – malé a bezbranné deti. Nejde len o sexuálnu výchovu na školách, ktorá je rovnako zvrátená ako LGBT propaganda v médiách, ale napríklad aj o podobné zvrátenosti, aké sa dnes odohrávajú v západnej Európe – o výber a zmenu pohlaví jednotlivcov, na čo majú podľa západných neoliberálov nárok už deti v predškolskom veku, o zmenu názvov otec/matka na rodič 1/rodič 2,či napr. také „maličkosti“ akými sú spoločné toalety pre chlapcov a dievčatá. V západnej Európe tento trend už dokonca zašiel až tak ďaleko, že žiaci nevedia identifikovať ani svoje vlastné pohlavie. Niektoré už nevedia ani to, aké toalety majú navštíviť. V Británii, Kanade, Francúzsku alebo Nemecku dokonca už nájdeme aj také niečo ako tretie toalety pre neurčité pohlavie – transgender! A to je naozaj šokujúce.

A to ma ako matku nenecháva chladnou a aj preto som sa rozhodla kandidovať do NR SR, kde sa budem opäť snažiť chrániť proti neoliberálnym zvrátenostiam typu Istanbulský dohovor, pretláčanie LGBT a gender ideológie do škôl a kde budem ochraňovať tradičnú rodinu a spoločnosť! Pretože to je to najdôležitejšie, čo môže žena a matka pre deti urobiť!

Nemám žiadne výhrady voči homosexuálom ale voči LGBTI agende

1. NEMÁM ŽIADNE VÝHRADY VOČI HOMOSEXUÁLOM. Nevadia mi, pracovala som s niekoľkými, bežne ich v živote stretávam a vždy som s nimi výborne vychádzala. Ľudia sú rôzni a ja akceptujem každého, kto nie je zlým, zákerným či neznesiteľným človekom, bez ohľadu na orientáciu, farbu a pod.


2. VADÍ MI AGENDA – IDEOLÓGIA GENDER A LGBTI, nie homosexuáli, či ostatné osoby reprezentované v skratke piatich písmen. Je obrovský rozdiel medzi zhubnou agendou zneužívanou rozvracačmi spoločností, mimovládkami, neomarxistickou ideológiou; a samotnými jednotlivcami, ľuďmi, ktorí sa identifikujú s niektorým z piatich písmen LGBTi.


3. Nepýtajte sa ma, čo by som robila, ak by mi raz moje dieťa povedalo, že sa cíti inak ako „normálne“. Milovala by som ho/ju rovnako ako predtým, rovnako ako každá normálna a zdravá matka na tomto svete. Táto otázka len svedčí o nepochopení obsahu mojich slov…


4. Odpoveď na môj blog sú opäť, ako som už zvyknutá, kýble nenávisti a oplzlých nadávok. Očakávate toleranciu a lásku, ale ste to hlavne vy, kto je nenávistný. Nenávidíte každého, kto vyjadrí iný názor ako vy. Ja som na nikoho neútočila a nikoho neurážala, len som pokojne popísala stav.


5. Je mi naozaj ľúto, že moji niektorí bývalí priatelia sa neštítia najplytkejších vyjadrení na moju osobu len preto, aby dokázali že len ten ich názor je najlepší. Je to ich spôsob vyjadrenia. Vyjadrujú len to, ako sa sami vnútorne cítia.

Sloboda prejavu je na Slovensku významne obmedzená

Sloboda prejavu je na Slovensku významne obmedzená. Ak je ten váš názor iný, tak lynč nepozná hranice. A keď už sa nič nenájde, lebo nič nie je, tak si protistrana vymyslí niečo podľa svojho životného štýlu. Tak ako vám zakazujú v Európskom parlamente hrdosť na štátne symboly vašej krajiny, tak tu vás ulynčujú za názor, ktorý nikoho nediskriminuje, len je vyjadrením nesúhlasu voči tejto mašinérii.

Médium, ktoré nezohľadňuje názory druhých, takéto médium by malo niesť nálepku obmedzovania slobody prejavu a popierania demokracie.

Včera ma požiadala novinárka z Nového času o moju odpoveď k vyjadreniam dvoch známych ľudí na moju adresu.

Potom ako som ju informovala, že na stanovisku pracujem a pošlem jej ho, ma upozornila, že moje vyjadrenie musí byť stručné. Dnes vyšiel článok na niekoľkých stranách vrátane titulky… samozrejme že tu sa “ťažko” nájde priestor na moje vyjadrenie. Niekoľko strán predsa treba využiť na Vylievaním špiny na moju osobu.

Potom ako som novinárku upozornila, že u seba na stránke zverejním moju odpoveď v celom rozsahu, prišla odpoveď z ktorej vyberám: Vyjadrenie preposielam kolegovi, ktorý na tejto téme pracuje. Pri zverejňovaní si želám neuverejňovať moje meno, či fotografiu, nakoľko s materiálom, ktorý vyjde nemám nič spoločné, okrem vášho oslovenia, keďže spomínanému kolegovi bohužiaľ už pár dní neodpisujete. Obsah vášho mailu nebudem komentovať a ani nechcem hodnotiť. Nakoľko som túto tému nespracovala ja, nespojujte ma s ňou. Pri akýchkoľvek problémoch, či nejasnostiach kontaktuje priamo autora článku, ktorý už niekoľko dní čaká na vašu odpoved. (Roman Wesserle). Koniec odpovede.

Ale ale.. niekomu nechutí papať zo svojej vlastnej medicíny. Ja sa však, napriek tomu, že Nový čas nerešpektuje mňa, ani moje opakované žiadosti aby ignorovali moje súkromie, zachovám slušne a jej identitu neuvediem.

Otázky položené novinárom som hľadala niekoľko minút v inboxe, keďže čítaní, reakcií, aj správ je denne také množstvo, že je nemožné sa nimi prelúskať. Nakoniec som našla a správu od pána novinára si môžete pozrieť v screenshote, ktorý prikladám. Žiaden podpis, žiadna informácia kde pracuje, žiadna otázka, ani žiadosť o stanovisko. Vzhľadom na obsah správy si asi každý všimne, že celý článok je podľa všetkého len osobný boj redaktora, ktorý zneužíva priestor v médiu v ktorom pracuje na svoje osobné pomsty… novinársku etika a objektívnosť by ste hľadali márne.

Cenzúra a manipulácia bulvárnych novinárov

Nový čas výrazne oklieštil moju odpoveď. Zato sa však na 3 celých stranách, ktoré mi vrátane titulky venovali, našiel dostatočný priestor na riešenie mojej osoby.

Veľký priestor poskytli aj pani sociologičke, ktorá sa vyjadrila, že téma LGBTi či gender nepatrí medzi kľúčové problémy Slovenska. Áno, ja s tým absolútne súhlasím. Len by ma zaujímalo, kedy tento fakt naši odborníci dali na známosť aj liberálnym stranám a politikom, ktorí majú registrované partnerstvá, rodovú rovnosť, gender a pod. ako základné témy svojho programu, niektorí až tak, že deklarujú, že nepôjdu do vlády, ak sa tieto témy nedostanú do programového vyhlásenia. Keď túto agendu prestanú násilne pretláčať, ja to prestanem kritizovať.

Denne mi píšu rozvedené ženy, matky, ktoré riešia existenčné problémy s ktorými si nevedia poradiť. Ja na rozdiel od iných si veľmi dobre uvedomujem, že prioritnými témami sú rodina, mladé rodiny, nízke platy a nedostupnosť bývania, ďalej dôchodky a dôchodcovia, školstvo, zdravotníctvo. Preto som predkladala do NRSR dva zákony, ktoré sa týkali rodiny; a ďalej – neexistujú také zákony ktoré boli predložené, za celé uplynulé obdobie, ktoré sa týkali rodiny, výživného, sociálnych či rodinných prídavkov, zdravotne postihnutých, dôchodkov a dôchodcov, či už boli zo strany koalície alebo opozície, ktoré by som nebola podporila. Toto bola po celé 4 roky moja priorita.

LGBTI komunita si chce násilne uzurpovať nad-práva

A tam mierila moja kritika – že Slovensko má oveľa dôležitejšie a pálčivejšie témy ako LGBTi či gender agendu a nemalé peniaze, ktoré sa na túto agendu vynakladajú, by sa oveľa viac hodili úplne inam.

Nech sa páči, tu je moja odpoveď NČ v plnom znení: „To, čo som napísala, je pravda. To, že Vanda či Fero majú na LGBTi iný názor, je ich právo a je to v poriadku. Ja nie som fašistka, nikoho nenútim mať môj názor. Ja ten ich akceptujem. Zdá sa však, že niektorí ľudia majú problém iný názor akceptovať a potom sa uchyľujú ku klamstvám.

LGBTI si chce násilne uzurpovať nejaké nad-práva ktoré im nedala ani príroda. Majú všetky povinnosti a práva, ktoré máme aj my, ostatní. Nepoznám žiadneho človeka, ktorý by povedal, že oni nesmú to, čo my ostatní. Legislatíva platí na nás ako aj na nich. Ale oni chcú viac. A to je fašizmus.

To, čo povedal Fero Mikloško, nie je pravda. Oklamať je ľahké. Čo sa týka kritiky pani Hrycovej, beriem ju ako slová niekoho, koho živia zahraničné granty a tie samozrejme závisia od verejného prezentovania tých správnych názorov.

Príde čas, kedy všetky splašky z účelového klamstva mainstreemových bulvárnych plátkov, bude možné ohodnotiť spravodlivo v nových nezávislých médiách. Je len na každom z nás, akú mieru zodpovednosti sme ochotní prevziať na seba, pri ohováraní ľudí, ktorých ani nie ste ochotná objektívne vypočuť.


Jedného dňa, sa prebudíte a keď sa obzriete spätne do histórie morálneho bahna spoločnosti, pre ktorú pracujete, svedomie absolútne ovládnuté egom Vám už nedovolí zhodnotiť objektívnosť danej témy, pretože sa bude v hanbe schovávať v kúte Vášho podvedomého žitia.“

Morálne bahno spoločnosti a „hrdinskí novinári“ z Nového času

Hrdinskí novinári z Nového času sa ma dnes (4. februára) opakovane snažili kontaktovať, aby som môj ranný, dnešný post stiahla. Nepáči sa im, že sú verejne odhaľovaní. Nikto sa k autorstvu nechce priznať. Článok sa asi napísal sám…

Novinára z Nového času som požiadala, aby uverejnili aj komentár, ktorý prikladám k tomuto statusu. Pretože je mnoho homosexuálov, ktorí si neželajú byť súčasťou propagandy a agendy LGBTi. Samozrejme však, takéto niečo žiadne noviny neuverejnia.

Vážim si každú ľudskú bytosť, každého človeka. Verím v humanitu, v to, že znevýhodneným a chorým treba pomáhať. Iná orientácia nie je postihnutie. Nežiadajte výhody, ale žite slušne a snažte sa byť prospešní spoločnosti tak, ako každý iný zdravý človek.

Ja sa objavujem na titulkách bez môjho vedomia, ani sa neobtažujú vám zavolať. Píšu o vás a ani ich nezaujíma váš názor. Ich diktát je nekompromisný.

Liberálna demokracia: Pravda je vydávaná za lož a lož za pravdu

Milí priatelia,

žijeme v zvláštnych časoch, v časoch, kedy je pravda vydávaná za lož a lož za pravdu. Žijeme v časoch, kedy v tzv. liberálnej demokracii začína niečo, čo je so skutočnou demokraciou nezlučiteľné. Niečo, čo sa prieči akýmkoľvek demokratickým princípom. Ide o reálne politické procesy a hon na ľudí za ich názor. Ten na Slovensku okrem mainstreamových médií už bohužiaľ spustili aj bezpečnostné zložky štátu, ktoré začali stíhať ľudí len za ich názor.

Postihovaní sú najmä ne-liberálne zameraní politici a iné známe osoby pochádzajúce hlavne z tzv. alternatívneho spektra.

Ústava a sloboda prejavu

S takýmto niečím však ja nemôžem a nikdy nebudem súhlasiť, pretože sloboda slova a názoru, resp. sloboda prejavu a právo na informácie slovenským občanom zaručuje najvyšší zákon – Ústava SR.

Článok 26 Ústavy doslova hovorí:


- Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené

– Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon

– Cenzúra sa zakazuje

Sloboda prejavu a právo na informácie tak patrí, podobne ako právo sa zhromažďovať, slobodne sa združovať alebo zúčastňovať sa na správe verejných vecí priamo či slobodnou voľbou svojich zástupcov, medzi základné práva garantované Ústavou SR. Je preto minimálne veľmi zvláštne, že v tzv. demokratickej spoločnosti môže dochádzať k niečomu takému ako je hon na politických a názorových oponentov. Rovnako zvláštne je to, že na Slovensku sú rovní a rovnejší, resp. že niektoré, nazvime ich privilegované médiá, môžu šíriť dokonca aj články velebiace pedofíliu a nikto voči nim nezasiahne.

Aj na základe vyššie spomenutých skutočností musím prehlásiť, že súčasnú tzv. liberálnu demokraciu už nemožno pokladať za skutočne demokratický systém, pretože začína siahať a doslova šliapať po základných právach občanov a porušovať aj tie princípy, ktoré ju majú charakterizovať. A aj to je jedným z dôvodov, prečo sa nemôžem s liberalizmom ako takým, stotožniť. Útočí na to, čo si ja osobne ctím na demokracii najviac – pluralitu názorov, slobodu slova, vyjadrovania sa a právo na informácie, ktoré sa paradoxne liberáli snažia cenzurovať a manipulovať. A s tým ja nikdy nebudem súhlasiť.

Odeslat komentář