JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Právnička Judita Laššáková: Najaktuálnejšie udalosti týždňa na Slovensku

SLOVENSKO: Judita Laššáková je známou popularizátorkou práva. Vo svojom najnovšom prehľade na sociálnej sieti zhrnula najaktuálnejšie udalosti týždňa. A ako býva zvykom, rázna právnička si servítku si pred ústa ani tentoraz nedávala.

 

Laššáková hneď na úvod okomentovala osud bývalej strany prezidenta Kisku: „Mnohí sú užasnutí z toho, že sa rozpadá strana Za ľudí. Musím sa priznať, že to sledujem s pukancami. Neexistuje lepší politický kabaret ako pohľad na posledné záchvevy niečoho, čo sa už narodilo ako mrcina.

Veľkohubé slogany pred voľbami 2020 ako verím Kiskovi, dnes už nikto nepripomína. Asi už ´zavnímali´, že viera patrí do kostola, nie do politiky.“ Dodáva právnička.

 

Jednoduchá Zuzana

Laššáková nešetrila ani úradujúcu hlavu štátu. „Zuzanu Čaputovú začínajú niektorí kritizovať. Síce opatrne, ale je nás stále viac. K jej úžasným mentálnym cvičeniam a k jej pochybným činom sa vyjadrím v Dopoludní na portáli Infovojna v utorok (8. 6. 2021)

Asi už neobstojí tvrdenie, že niečo tak hlúpe ako je Remišová, sa rodí raz za generáciu. V osobe pani prezidentky má pani ministerka veľkú konkurenciu.“

 

Zneužívanie väzobného stíhania

„Na internete sa objavujú satirické obrázky, znázorňujúce plány policajných zložiek na zadržanie ďalších osôb. Tlak, ktorý vznikol po tom, čo vzali do väzby Pčolinského, zdá sa, niekomu prináša osoh.

Na Slovensku totiž nestačilo, že vo väzbe zomrel bývalý prezident PZ generál Milan Lučanský, že Ústavný súd SR zrušil po 20 mesiacoch väzbu advokáta Ribára! Do väzby sa musel dostať náš človek, aby sa spojili nespojiteľní!

Na hanbu, ktorú sme zažili po smrti Lučanského, sa už zabudlo. Bolo treba rozohrať iné hry! Zdá sa, že sa vyplácajú.“ Pripomína Laššáková.

 

Problémový zákon

„Poslanci NR SR schválili slovenský protipandemický zákon. Gratulujem. Takýto zákon tu už mal byť dávno. Problém je jeho obsah. Uvidíme, či a kto ho napadne na ústavnom súde. Niežeby to bola záruka hocičoho! Ale k tomu tiež viac v utorok…“ Dodáva trochu tajnostkársky rozhlasová komentátorka.

 

Na kultúru nemáme, na zbrojenie áno!

Ďalej upozorňuje: „Matica Slovenská sa nejako stratila z rozpočtu, zato sa nám podarilo nakúpiť vojenskú techniku. Tiež dobré! Veď nemusíme plniť 2-percentný záväzok voči NATO, stačí nakupovať z USA.“

 

Očkovanie ako celoplošný experiment

„Sputnik V hnije ďalej v skladoch. Niet sa čo diviť! Niežeby ktorákoľvek vakcína dostala povolenie od EMA. Stále sa pohybujeme v rovine podmienečného schválenia.

Mňa by celkom zaujímalo, ako je to s plnením zo životných poistiek?! Budú sa vyplácať plnenia, ak sa poistenec zúčastnil experimentu a jeho smrť bude neskôr kvalifikovaná ako dôsledok úmrtia po očkovaní v experimente?

Možno vlády vyhlásia tieto šialenosti za experiment, aby poisťovne nemuseli vyplácať poistné udalosti, teda smrť. Jáááj, argument všetkých argumentov „to by neurobili“ práve teraz prichádza na scénu, všakáno?!

Len taká malá poznámka: V histórii sa ešte asi nestalo, aby vlády podržali banky, všakže?! Či podržali?“ Uzatvára prehľad týždňa Judita Laššáková.

 

Autor:

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

 • Sh. Be. Ann

  9. června 2021

  Dňa 8.6.2021 som sa bol dať zaočkovať Sputnikom V; v novej nemocnici v Nových Zámkoch. Bolo tam dosť veľa ľudí !! Kázal som personálu, aby mi priniesli ampulky od vakcíny, či sa jedná skutočne o Sputnik V. Priniesli , ukázali mali na etikete modrú potlač. Hneď mi hlavná pracovníčka vysvetlila, že sa jedná o najlepšiu vakcínu, ktorá vôbec existuje !!
  Preto som sa jej opýtal, že prečo sa to nepropaguje, aby veľa ľudí sa očkovalo. Povedali mi, že je to politická záležitosť, lebo politici idú proti Rusku..
  V piatok sa mojej ženy kolegiňa išla dať zaočkovať do Komárna vakcínou Pfizer, hneď po očkovaní tam odpadla a museli ju doktori kriesiť. Tak kto tu čo hovorí o vakcínach zo západu ???
  Ľudí gniavia všelijakými západnými vakcínami a na Ruských webových stránkach sa píše, že ľudia kapú po vakcínach ako muchy.
  A Ruská vakcína čo je dobrá, tak politii zatracujú.
  Obidvaja ja aj manželka sme Ruskú vakcínu veľmi dobre zvládli !! !! !! A manželka, popri tom má migrénu a mala veľkú obavu pred očkovaním !! Žiadne negatívne reakcie sme po očkovaní nemali.
  Ľudia, ktorí sa chcete očkovať berte, ale veľmi rýchlo berte Sputnik V.
  Dostali sme k tomu aj papier o očkovaní v Slovenskom aj Anglickom jazyku s QR kódom. O tri týždne ideme sa dať preočkovať druhý krát.
  Doklad o očkovaní v lete berieme na dovolenku a nemusíte sa báť všade v EÚ sa to uzná !! !! !!
  Naozaj Ruská vakcína je dobrá, kto sa chcete chrániť pred Koronou, nečakajte !!! berte!!! Ktovie na jeseň aký kmeň výrusu zase vypustia medzi ľudí ??? A takto už človek má akú takú ochranu … … …

Odeslat komentář