JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Přesně, jak New Yorská policie varovala, co se stane po rozpuštění kriticky důležitých jednotek v New York City: V průběhu 12 hodin postříleno 11 lidí

USA: Přesně, jak policie varovala, rozpuštění kriticky důležitých jednotek povede v New York City k anarchii, takže už bylo během sobotní noci v průběhu 12 hodin postříleno 11 lidí.

Podle zpráv The New York Post došlo mezi 17:30 až 5 h k osmi různým incidentům se střelbou v Brooklynu, Bronxu, Queens a v Manhattanu.

V New Yorku došlo během jednoho týdne k 59 střelbám s 81 střelenými lidmi.

V New York City od června 2019 narostlo násilí střelnými zbraněmi o 358%, ohlásil v úterý The New York Times: „Je tomu už skoro čtvrt století, kdy New York City zažilo v měsíci červnu tolik násilí, jako to vidíme letos.“

K této explozi střeleckého násilí dochází přesně v souběhu s pokrokovým rozpuštěním proti-zločinných jednotek newyorského policejního útvaru, kdy se 600 zásahových policistů stahuje z razií, a jsou přeřazeni na hodnou práci.

Do důchodu odcházející newyorský detektiv nedávno v rozhovoru s NY Post varoval, že tento krok přivodí „úpadek“ New York City.

„Ti hoši z proti-zločinného jsou právě ti chlapi, před kterými se ti zloduši snaží dávat si největší pozor. To ti hoši z proti-zločinného dělají tu spoustu automobilních honiček, a nehoní jen auta bez čísla. Jezdí tu všude i v jiných autech, normálně najatých, u kterých by vás ani nenapadlo, že jsou to policejní auta,“ uváděl detektiv.

„Pokud jste skuteční lumpové a já mluvím o skutečných zloduších, kteří se dvakrát nerozmýšlí, než někoho připraví o život, tak se děsíte těch jejich aut, protože tohle jsou ti policisté, z nichž oni mají hrůzu,“ vysvětloval.

Tento detektiv proklínal pokrokového starostu Billa de Blasio, o němž říkal, že „nemá ani ponětí, co je policejní práce,“ když se podvolil osvíceným lepšolidem a přidal se k progresivnímu hnutí „de-financujte policii.“

A pokud si snad myslíte, že to ani nemůže být horší, tak NewsMax hlásí, že newyorský starosta Bill de Blasio se už chlubil tím, jak městské radnici předložil pokrokový plán na přesun asi 1 miliardy $ z policejního útvaru na potřebnější sociální programy.

Tyler Durden

Překlad: reformy.cz

Odeslat komentář