JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PROČ SI NA PUSU NENASADÍM RESPIRÁTOR?

ČESKO: Nevím jak vy, ale já toho mám plné zuby. Nehodlám poslouchat a tolerovat kdejakého politického magora či psychopata, který neví, jak už by zničil českého člověka. V nejhorším případě jsou řízeni nějakém darebákem shora a poslouchají jak hodinky a podílí se na genocidě našeho národa, protože nic jiného to není.

Jsme ničeni zdravotně po stránce fyzické i po stránce psychické. Jak mi někdo z těch darebáků vysvětlí, že naši praktiční doktoři jsou zabarikádovaní ve svých ordinacích a pokud vám něco je, musíte se spojit mejlem či esemeskou. Od kdy se angína léčí přes mobil? Vy řeknete co vám je a recept vám přijde do mobilu. No to je naprosto neuvěřitelné a já vím, na čemu je máme. Na hovno. Uvolněte léky na recept a už je vůbec nemusíme obtěžovat.

Tady se dělá zdravotníkům svatozář kolem hlavy, ale já to tak nevidím. Když projdu třeba kolem naší nemocnice, tak spodní patro je prázdné. Tam kde se dříve tlačili pacienti, tam je pusto. Spousta zubařů sedí doma na prdeli a raději ani nedutá, ale ani neordinuje. Tak to jsme jako kde? Někde v pralese? Máme si pořídit babku kořenářku a dědka kováře? Tak v tomto mám já obrovské štěstí, protože můj pan stomatolog funguje celou dobu falešné pandemie na 100%.

Proč si na pusu nenasadím respirátor? Protože ještě pořád nejsem sebevrah. Protože FFP2 respirátory nikdy nebyly navrhnuté na ochranu před viry. Výrobci a úřady na to výslovně upozorňují.  Maximální doba nošení FFP2 respirátorů maximálně 2 hodiny s následnou dobou zotavení minimálně 30 minut a pro FFP respirátory bez výdechového ventilu je maximální doba nošení dokonce 75 minut – s následnou minimální dobou zotavení 30 minut. Nesprávné používaní nebo nedodržování tohoto návodu na použití může vést k nemoci, vážnému zranění nebo k smrti. Nejraději bych je nasadila celé sněmovně na hubu, sedla si proti nim, donutila je dělat dřepy a s chutí bych se dívala na rychlé kolabování těch rádoby lidí ve sněmovně.

Jak mi chtějí vysvětlit, že jsme nosili rok na puse věc naprosto k ničemu. Jejich rozhodnutí o respirátorech, nanorouškách, nebo dvojité roušce byl poslední hřebíček rakve do mojí trpělivosti. Jejich vyhrožování pokutou je mi naprosto lhostejné, protože jsem ochotna se s nimi soudit.

Snad je ještě dost lidí, co mají rozum, a nenechají si zabíjet děti a vnoučata. Nejen že z nich rostou psychicky neodolní lidé, ale bohužel i bez pořádného vzdělání a jako „třešničku na dortu“ dostali dušení se v respirátorech. Tak pořád nedělejte nic, ono vás to dostane. Víte, že jsou psychiatrické léčebny plné a čeká se na umístění? To je horší jak čekat na operaci bolavého kolene či kyčle a to vše se odsunuje a všem je to fuk. Hlavně že roste prodej dezinfekcí a blbostí na pusu. Přeberte si to jak chcete, jde jen o váš život, takže nejde o nic?

 

Autor: MILENA DOUŠKOVÁ

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Komentářů3)

 • Sedmý.7

  22. února 2021

  No madam, Vy jste se tedy do toho pustila tzv. „od podlahy“ Ale k článku …. Vidíte, lékaři sedí doma na … jak Vy říkáte na prdeli … a asi vědí proč. Jsou v medicíně vzděláni a my, co vzděláni v medicíně nejsme, bychom to měli alespoň okoukat a také sedět na na tom … na židli. Jinak tradiční léčitelství pomocí bylin a půstu lze zcela jistě doporučit v každém věku. Je to metoda většinou neinvazivní a vyrazit na rozkvetlou louku za účelem sběru léčivých bylin lze i v době pandemie jen doporučit. Na závěr bych snad jen dodal, že být Vámi, ještě bych zvážil nošení toho respirátoru. Vážně. Je zcela nepochybné, že dlouhá uzávěra si na Vás již vybrala svoji daň a respirátor Vám může při akutním ataku zuřivosti zabránit někoho z kolemjdoucích pokousat, což už by zakládalo i trestní odpovědnost s odpovídající sazbou. S pokřikem: „Lidovému léčitelství ZDAR“, nazdar.
  „S“

 • Sedmý.7

  22. února 2021

  Samozřejmě, máte naprostou pravdu. Již léta jsem neslyšel takto moudrá slova a myslím, že o nich budu přemýšlet tři dny a tři noci…. Vaše myšlenky by se měly tesat do kamene a vyučovat na prestižních vysokých školách všech kontinentů. Vy jediná ( a Vám podobní ) máte patent na rozum, víte všecko nejlépe a zbytek světa jsou jen hloupé ovce.
  ( jestli jsem na něco zapoměl, tak jistě ráda doplníte )
  „S“

Odeslat komentář