JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Putina navrhli na Nobelovu cenu za mier

RUSKO: Ruský spisovateľ Sergej Komkov oznámil, že 10. septembra do Osla zaslal žiadosť o nomináciu prezidenta Vladimira Putina na Nobelovu cenu za mier roku 2021. Tlačový hovorca prezidenta Ruskej federácie Dmitrij Peskov v komentári k navrhnutiu hlavy štátu Vladimira Putina na Nobelovu cenu za mier vyhlásil, že keď  tento návrh akceptujú, bude to výborné, ale keď nie, nestane sa nič strašné

Viete predsa, že na túto cenu navrhujú absolútne rôzni ľudia. Je to iniciatíva tých, ktorí s týmto návrhom prichádzajú. V danom prípade spomínaný spisovateľ. Existuje určitá procedúra posudzovania nominovaných. Ak toto rozhodnutie príjmu, výborne, keď nie, tiež to nie je nič strašné. Nič iné sa povedať nedá,povedal Peskov novinárom.

Sergej Komkov je prezident Celoruského vzdelávacieho fondu, doktor pedagogických vied, člen Medzinárodnej akadémie vied San Marina, člen Európskej akadémie informatizácie (Belgicko).

Poslanec nórskej Pokrokové strany Christian TybringGjedde skôr nominoval prezidenta USA Donalda Trumpa na Nobelovu cenu za mier za úsilie v prekonaní dlhých svetových konfliktov, informovala televízia Fox News.

Myslím, že urobil viac v snahe nastoliť mier medzi štátmi než väčšina iných nominovaných na cenu za mier, povedal poslanec v rozhovore pre televíziu.

Pred týždňom profesor z Rutgerskej univerzity v New Jersey Sergej Jerofejev na Nobelovu cenu za mier nominoval ruského opozičného aktivistu Alexeja Naveľného, ktorého údajne otrávili jedom Novičok a teraz sa lieči v Nemecku.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář