HlavníKomentářeNews TickerSvět

Rakouský politik Norbert Hofer: Korán nebezpečnější Koronaviru! (VIDEO)

RAKOUSKO: Imigrační islamizace hněte pomalu ale jistě rakouskou společnost. To dal nyní v úterý na  veřejném mítinku v imigrantské vídeňské čtvrti Favoriten najevo i předseda realisticky konzervativní strany Svobodných (FPÖ) Norbert Hofer, když (v 3:32) prohlásil, že větším nebezpečím v současném Rakousku je korán než korona.

Za tuto vyslovenou pravdu Rakušanům z duše se samozřejmě strhla vlna kritiky od imigrantů a levicových hujerů, na krku má žalobu, ale i nadávky s výhrůžkami smrtí. Norbert Hofer v tom spatřuje potvrzení pravdivosti svých slov. Např. předseda muslimského společenství v Rakousku Ümit Vural, prohlásil, že Hofer tím urazil celou muslimskou pospolitost.

Předseda Hofer, ve svém brilantním vystoupení, zmínil dále (od 20:18) dekadenci EU, nepotřebu Evropské komise, jakož i nesmyslnost placení dluhů za jiné zadlužené země. A ačkoli v Rakousku nyní už žije na 800.000 (!!) muslimů,  nechceme, aby se stalo muslimskou zemí (v 23:04). Mrkněte, stojí to za to!

Die komplette Rede von Norbert Hofer bei der Corona-Protestkundgebung in Wien-Favoriten!

Liebe Freunde, ich danke Euch von ganzem Herzen für die sensationelle Stimmung bei unserer gestrigen Protestkundgebung in Wien-Favoriten. Ich verspreche Euch, wir werden uns auch weiterhin für ein Ende dieses schwarz-grünen Corona-Wahnsinns einsetzen. Wir sind das Gegengewicht und wir werden auch in Zukunft für Eure Gerechtigkeit kämpfen! 🎥 Für all jene, die nicht live dabei sein konnten, gibt es die komplette Rede hier zum Nachschauen!

Posted by Norbert Hofer on Wednesday, June 17, 2020

Zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/44169-koran-nebezpecnejsi-koronaviru-rakousky-politik.aspx
Tagy

Napsat komentář

Back to top button
Close
Close