JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Robert F. Kennedy jr. na masívnom proteste v Berlíne proti koronavírusovým opatreniam: „Vlády milujú pandémie rovnako ako vojnu!“ (VIDEO)

NEMECKO: Vlády milujú pandémie. Milujú pandémie z rovnakého dôvodu, ako milujú vojnu. Pretože im to umožňuje presadiť kontrolu nad obyvateľstvom, ktorú by ľudia inak nikdy neakceptovali

Robert F. Kennedy jr.
Robert F. Kennedy jr. v Berlíne

„Doma v Spojených štátoch noviny uvádzajú, že som sem dnes prišiel hovoriť s asi 5 000 nacistami. A zajtra oznámia, že áno, bol som tu a hovoril som k 3 000 až 5 000 nacistom.

Ale keď sa pozerám na tento dav vidím opak nacizmu. Vidím ľudí, ktorí milujú demokraciu. Ľudí, ktorí chcú otvorenú vládu. Ľudí, ktorí chcú vodcov, ktorí im nebudú klamať. Ľudí, ktorí chcú vodcov, ktorí nevydávajú svojvoľne príkazy a nariadenia s cieľom zabezpečiť si poslušnosť obyvateľstva. Chceme zdravotnícke orgány, ktoré nemajú finančné záujmy vo farmaceutickom priemysle. Pre nás. A nie pre veľkú farmaceutickú lobby. Chceme úradníkov, ktorí sa starajú o zdravie našich detí. A nie o zisk farmaceutického priemyslu alebo vládnej kontroly.

Keď sa pozriem do tohto davu, vidím vlajky z celej Európy. Vidím ľudí všetkých farieb pleti. Vidím ľudí zo všetkých národov a všetkých náboženstiev. Všetkým záleží na ľudskej dôstojnosti, zdraví detí a politickej slobode. Toto je opakom nacizmu!

Vlády milujú pandémie. Milujú pandémie z rovnakého dôvodu, ako milujú vojnu. Pretože im to umožňuje presadiť kontrolu nad obyvateľstvom, ktorú by ľudia inak nikdy neakceptovali. Komplexné inštitúcie a mechanizmy na vytváranie a riadenie poslušnosti.

Teraz vám niečo poviem: Je pre mňa záhadou, ako všetci títo veľkí významní ľudia ako Bill Gates a Tony Fauci už celé desaťročia hovorili o tejto pandémii a plánovali ju. S tým cieľom, že keď konečne dôjde k pandémii, budeme všetci v bezpečí. A teraz, keď je tu sa zdá, akoby ani nevedeli, o čom hovoria.

Zdá sa, že si vymýšľajú veci, aby udržali pandémiu v chode. Vyciciavajú si čísla z prstov, nevedia vám ani povedať, aká je úmrtnosť na Covid! To je niečo zásadné! Nedokážu nám dať ani PCR test, ktorý skutočne funguje! Musia stále meniť definíciu Covidu v úmrtných listoch, aby to vyzeralo čoraz nebezpečnejšie. Jediná vec, v ktorej sú dobrí, je vyvolať strach.

Na utláčanie ľudí je potrebný len strach

Pred 75 rokmi vypovedal Hermann Göring v Norimberských procesoch. Spýtali sa ho: „Ako ste to urobili, že vás nasledoval nemecký ľud?“ A on odpovedal: „Je to jednoduchá vec. Nemá to nič spoločné s nacizmom. Súvisí to s ľudskou povahou. Môžete to robiť v nacistickom režime, v socialistickom režime, v komunistickom režime. Môžete to robiť v monarchii a v demokracii. Jedinú vec, ktorú potrebuje vláda na zotročenie ľudí, je strach. A ak dokážete prísť na niečo, čo ich vystraší, môžete ich prinútiť, aby robili čokoľvek, čo chcete.“

Asi pred 50 rokmi prišiel môj strýko (prezident USA, John F. Kennedy, pozn. red.) do tohto mesta. Prišiel sem do Berlína, pretože Berlín bol frontovou líniou globálneho totalitarizmu. A dnes je Berlín opäť frontovým mestom globálnej totality. Môj strýko sem prišiel a hrdo povedal nemeckému ľudu: „Ich bin ein Berliner“. A dnes všetci, ktorí sme tu dnes, môžeme znova s hrdosťou povedať „Ich bin ein Berliner“. Pretože ste vo frontovej línii proti totalite.

Rád by som povedal ešte jednu vec. Vlády a organizácie neodviedli dobrú prácu pri ochrane zdravia obyvateľstva. Ale pomocou využitia karantény odviedli veľmi „dobrú prácu“ a priniesli 5G siete do všetkých obcí. A tlačia na nás všetkých, aby sme akceptovali digitálnu menu. A to je začiatok otroctva. Pretože ak kontrolujú tvoj bankový účet, potom kontrolujú tvoje správanie.

A my všetci vidíme tieto reklamy v televízii, ktoré hovoria: „5G sieť prichádza do vašej obce! Bude to pre vás všetkých skvelá vec! Zmení vám to život! Oveľa vám zlepší váš život!“ A je to veľmi presvedčivé, musím povedať. Pretože sa na to pozerám a myslím si: „Človeče, to je skvelé! Už sa neviem dočkať, kedy to sem príde! Pretože potom si budem môcť stiahnuť videohru za 6 sekúnd namiesto 16 sekúnd.“

A preto utrácajú 5 biliónov dolárov za 5G siete? Nie. Dôvodom je: Sledovanie a zber údajov. Nedeje sa to pre váš alebo môj prospech. Deje sa to pre Billa Gatesa, deje sa to pre Marca Zuckerberga, je to pre Jeffreyoho Bezosa a všetkých ostatných miliardárov. Satelitná flotila Billa Gatesa bude môcť priblížiť každý štvorcový centimeter planéty, 24 hodín denne. A to je len začiatok. Bude tiež schopný sledovať všetky vaše inteligentné zariadenia prostredníctvom biometrického rozpoznávania tváre, pomocou vášho GPS. Myslíš si, že „Alexa“ pracuje pre teba? Nepracuje pre teba. Pracuje pre Billa Gatesa a špehuje ťa.

Pandémia je krízou výhod pre elity, ktoré diktujú tieto politiky. Umožňuje im to vyhladiť strednú triedu, zničiť inštitúcie demokracie, presunúť všetok náš blahobyt z nás všetkých na hŕstku miliardárov. Aby sami zbohatli a nás uvrhli do chudoby.

A jediná vec, ktorá stojí medzi nimi a našimi deťmi je tento dav tu v Berlíne. A my im dnes odkazujeme: „Nezoberiete nám našu slobodu! Neotrávite naše deti! Budeme požadovať späť našu demokraciu!“

Všetkým veľmi pekne ďakujem za to, že bojujete!

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář