JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Roman Bednár: Skvělá řeč německého poslance Fiechtnera. Po ní ho však policie vyvedla z parlamentu jako rasistu

NĚMECKO: Dostal jsem se k celé řeči Dr. Heinricha Fiechtnera, nezávislého poslance Parlamentu Bádenska-Württemberska, kterou měl ve středu při zasedání Parlamentu. Fiechtner je velký německý patriot a houževnatý bojovník za udržení křesťanské kultury v Evropě. 

Zde jeho řeč podávám celou v překladu a posuďte sami, co je v ní rasistické:

“I přes mou šedesátku se denně učím nové a sbírám nové zkušenosti. Mimořádnou novou zkušenost a nový poznatek jsem nabyl uplynulý víkend. Dozvěděl jsem se, že pojem “Partyscéna” je nové geografické označení pro arabský Maghreb.

Novým poznatkem pro mě bylo i to, že očividně šlo o nějaké nové korona-opatření, neboť “Partyscéna” šla “oslavovat” ve Stuttgartu s kuklami na hlavách a vyzbrojená se železnými tyčemi. Zřejmě pro to, aby byl od nich za každou cenu dodržen půldruhého metrový odstup.

Levicově-extremistické a arabské bandy jsou v našem Německu už déle dobře známé. Projevily se účinně již vícekrát v minulosti. Například v Hamburku, ale i ve Stuttgartu před několika lety. Politika se jen přihlížela. A i tentokrát ve Stuttgartu se politika s požitkem jen přihlížela ničení a potom následně prolévala krokodýlí slzy.

Pokud si představíme, že to, co se odehrálo během “stuttgartské noci” uplynulý víkend, by se stalo někde na východě Německa a byly by při tom náhodně a nezúčastněně i nějací pravicoví extremisté, tak druhý den by tam přišel prezident Steinmeier, položil by tam věnce, viníci by byly hned identifikováni a prezident by se postaral o nové tvrdé zákony proti pravicovým extremistům.

V tomto našem Stuttgartském případě se ale jen umíněně mlčí o tom, kdo za tím vším stojí a ani jen výkřiky Alláh Akbar, které zaznívaly z řad vše demolující “Partyscény” nepohnou politiky k tomu, aby přiznali o co šlo.

Vy, tady v sále, Zelení, Rudí, Černí (to jsou politici CDU) víte velmi dobře, že máte toho opravdu hodně za ušima – vy jste to byli, kteří jste nechali Německo přerolovat migranty. Byli jste to vy, kteří jste dostali komunistu Ramelowa do nejvyšší politické funkce v Durynsku.

Vaše ruce jsou pošpiněné krví našich lidí. Poberte se odsud ven do blízké Königstrasse a posbírejte tam trosky vaší politiky. “

Poté byla do Parlamentu přivolána policie a násilně musela vynést poslance Parlamentu Dr. Heinricha Fiechtnera ven z jednacího sálu za “rasistický” projev.

Roman Bednár

Odeslat komentář