JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠÉFREDAKTOR  AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI 19.03.2021 – TOP INFO!!! (VIDEO CZ, 150min)

0:000:00
1.
Režim přitvrzuje proti českým občanům a svobodě slova. Za 2 věty vysloveného svobodného názoru dostal muž 6 let kriminálu, zatímco vrah, který strčil muže pod soupravu metra, dostal jenom 3 a půl roku. Právník doporučuje prvnímu muži požádat okamžitě o politický azyl v důsledku práce českých soudů pošlapávajících svobodu slova a Chartu OSN. Vnitro tím prý chce vyslat zastrašující signál před podzimními volbami, aby lidé měli strach z vyjadřování na sociálních sítích. Právník provedl rozbor obou vět a dospěl k šokujícímu závěru, který může být podnětem i pro soud v Haagu.


2.
Vyděšená žena vyskočila za jízdy ze sanitky a za ní se vyřítili dva záchranáři a začali ji honit, tiskový mluvčí poté mlžil, že s nimi jela dobrovolně. Proč žena prchala před záchranáři a prosila řidiče auta, do kterého naskočila, aby z místa před záchranáři ujížděl jako ve hře GTA? Když v sanitce údajně jela dobrovolně, proč ji pronásledovali? Před čím utíkala? Lidé po reportáži CNN Prima News mají strach. Kde je hranice dobrovolnosti při převozu sanitkou a okamžikem, kdy vás záchranáři při pokusu o opuštění vozidla začnou nahánět? Lékař je zhrozený a zpochybňuje narativ v reportáži.


3.
Evropská komise oficiálně představila Evropský vakcinační pas do mobilů s názvem Digital Green Certificate, který bude nezbytný pro volný pohyb obyvatel zemí EU v rámci Schengenu. Bez vakcíny, bez testu, anebo bez potvrzení o prodělání nemoci nebude možné opustit stát. Tím dojde k porušení článku 13 Charty lidských práv OSN a první země na světě to už právě zavedla. Slováci nesmí poprvé v historii v rozporu s Chartou OSN opustit svůj stát. Izrael začne náramkovat své občany vracející se z ciziny, budou sledovaní 24 hodin denně namísto karantény.

Ve světě ale propukají mohutné vzpoury a povstání proti nekonečným lockdownům, policisté prchají před rozzuřenými davy v Kanadě i ve Stuttgartu, česká mainstreamová média mlčí a česká vláda má obrovské obavy z výbuchu protestů v ČR o Velikonocích, protože vnitro chce blokovat hranice okresů a nepustit lidi na velikonoční svátky ani za rodiči a prarodiči. Již 13 evropských zemí zastavilo očkování vakcínou AstraZeneca, ale v Česku s ní chtějí očkovat učitele. To nevymyslíš!


Telefonické dotazy posluchačů.

Odeslat komentář