JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI 30.04.2021 – TOP INFO!!!  (VIDEO CZ, 129min)

 


1.
Svědkyně Covidova z Nashville v americkém státě Tennessee a matka 3 dětí ochrnula 24 hodin po druhé dávce vakcíny Pfizer Comirnaty 500 od ramen dolů a může pohybovat jen hlavou a rukama. Přesto se nevzdala své víry a dále věří ve vakcíny a Covid-19. Prý je skutečný. Pfizer na to reagoval prohlášením, že její paralýza nemá nic společného s vakcínou a je to prý chyba v těle pacientky, ne vakcíny. Věř a víra tvá tě zabije? A proč MŠMT oznámilo, že rodiče českých školáků nemají právo na informaci, zda je učitel jejich dětí očkovaný? Rodiče a děti to vědět nesmí, jestli je učitel očkovaný, protože je to prý osobní údaj. Cože?

Kromě toho soukromá škola na Floridě nezaměstná učitele, kteří se nechali očkovat, protože v USA se začínají šířit děsivá svědectví tisíců žen, které po kontaktu s očkovanou osobou potratily dítě a ženy po menopauze začínají znovu prudce krvácet. Osoby, které byly očkované, podle všeho přenáší ve svých tělech vektorový virus, který napadá až plod v neočkované osobě, nikoliv organismus nosiče, ani hostitele. Očkovaní budou zabíjet nenarozené? Vektorová genocida? Co to je? A proč Pfizer ve své klinické studii varoval dobrovolníky na kontakt s neočkovanými osobami?


2.
Skandál Vrbětice se prohlubuje, Sergej Lavrov obvinil Českou republiku z porušování a obcházení Ottawské úmluvy ICBL na zákaz výroby, skladování a přechovávání protipěchotních min. Podle ruských informací prý ve skladech zaměstnanci prováděli sborku anebo rozborku pěchotních min na tři oddělené části, aby se obešel mezinárodní zákaz. Mluvčí MO ČR připustil, že tam byly miny, ale prý bez náplní. Během montáže či demontáže jedné z min došlo k explozi skladu ve Vrběticích, uvádí zdroje ruských orgánů. Moskva požaduje zahájení vyšetřování České republiky kvůli obchodu se zakázanou protipěchotní municí.


3.
Ministerstvo zdravotnictví: Testování obyvatelstva ČR nevyžaduje žádné povolení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv a nevyžadují se ani zkoušky a atestace jednotlivých antigenních testů a špejlí. Ministerstvo doporučuje, aby si lidé informace obstarali sami u výrobce antigenních testů v Číně. A firma vyrábějící špejle ani nemusí mít podle ministerstva žádnou licenci na výrobu zdravotnického materiálu osvědčující způsobilost k výrobě testů. Tohle je ještě horší komedie a fraška, než jsme dosud mysleli. Špejle a testy tak může vyrobit kdokoliv, třeba soustružník nebo řezbář na volné noze!


Telefonické dotazy posluchačů

Odeslat komentář