JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI 4.6.2021 – TOP INFO!!!


1.
Operace Dunhammer: Americká NSA ve spolupráci s dánským vojenským zpravodajstvím odposlouchávala vrcholné politiky Německa, Francie, Norska a Švédska. Česká i slovenská média mlčí jako hrob, nikdo nevolá po vyhoštění amerických diplomatů z ambasád na znamení solidarity se 4 zeměmi. Robert Fico jako jediný z vysokých politiků měl odvahu tuto operaci NSA označit za elektronický terorismus. Američané měli od Dánů k dispozici dokonce dekryptovací továrnu na odemykání šifrované komunikace stovek milionů digitalizovaných hovorů v komunikačních kabelech. Dánský list to označil za největší skandál v historii země!


2.
Šokovaný strýc zjistil, že jeho neteři drží na rameni magnetový obrázek z lednice přesně v místě vpichu po tetravakcíně Boostrix od firmy GlaxoSmithKline, nikde jinde na rukách neteře obrázek nedržel. Obsahují vakcíny technologii SPION, která využívá zapouzdřené magnetické nanočástice oxidů železa pro zlepšení funkčnosti DNA a RNA vakcín, jak uvádí vědecká studie v případě vakcíny proti malárii? Jenže, tetra a hexa vakcíny pro děti přece nemají mít technologii mRNA pro rekombinace proteinů. Proč BBC lže a tvrdí, že magnetky drží lidem na rameni díky mastnotě a potu, když videa to jasně vyvrací?


3.
Vakcíny AstraZeneca jsou kontaminovány lidskými Heat Shock proteiny (HSP) zodpovědnými za způsobování autoimunitních reakcí a těžkých zánětů, protože prudce zesilují imunitní odezvu organismu. Němečtí výzkumníci z univerzity v Ulmu zjistili vysokou kontaminaci lidskými proteiny HSP hned u několika šarží vakcíny AstraZeneca. A to se dozvídáme teprve teď, když už zemřeli tisíce seniorů po aplikaci této vakcíny. Takže už nejenom špejle na antigenní testování jsou kontaminovány přímo z výroby černými vlákny, dokonce i vakcíny obsahují biologický kontaminant a dokonce lidského původu!


Telefonické dotazy posluchačů

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář