HlavníKomentářeSvět

Situácia v USA je mimoriadne napätá, množstvo amerických občanov opúšťa krajinu a odchádza žiť mimo USA. Aj slávny herec Tom Hanks vymenil americké občianstvo za grécke!

USA: Situácia v USA je napätá a preto množstvo amerických občanov opúšťa svoju krajinu. Rovnako ako Tom Hanks, ktorý je známy z filmov ako Zelená Míľa, Forrest Gump či Zachráňte vojaka Ryana.

Aktuálna situácia v USA je napätá a preto sa netreba čudovať, že množstvo amerických občanov opúšťa svoju krajinu a odchádza žiť mimo USA. Dôkazom je aj známy herec Tom Hanks s manželkou Ritou Wilsonovou, ktorí sa pred pár dňami stali oficiálnymi občanmi Grécka. Správu potvrdil grécky premiér Kyriakos Mitsotakis. Na internete sa objavila aj fotografia ako Hanks s manželkou držia svoje nové grécky pásy. Mitsotakis dodal, že Hanks a Wilsonová sú odteraz hrdými gréckymi občanmi.

Manželia si Grécko nevybrali náhodne. Zamilovali sa do neho už pred rokmi, vlastnia tu dva domy a občanmi sa stali aj ich rodinní príslušnici. Štyri Hanksové deti.

Zdroj: https://www.extraplus.sk/
Tagy

Napsat komentář

Back to top button
Close
Close