JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovenský Minister financií Heger sa v priamom prenose prejavil ako posledný kriminálnik, mafián a výpalník! Primitívne a sproste sa vyhrážal podnikateľovi Sotákovi! Strašné zistenie: Matovičova vláda nemá jediného psychicky spôsobilého člena, Slovensko riadi tá najhoršia lúza a psychopati! (VIDEO)

SLOVENSKO: Minister financií Eduard Heger poskytol denníku SME rozhovor, v ktorom zareagoval na informáciu Klubu 500, že je ohrozených 60-tisíc pracovných miest, pretože pomoc vlády je nedostatočná.

Ak chce vykopať vojnovú sekeru, nech sa páči. Ale potom sa môžeme bližšie pozrieť na jeho firmu, na jeho minulosť a povedať si, aká je jeho kredibilita, povedal minister financií Eduard Heger na adresu Sotáka.

Minister financií Eduard Heger poskytol denníku SME rozhovor, v ktorom zareagoval na informáciu Klubu 500, že je ohrozených 60-tisíc pracovných miest, pretože pomoc vlády je nedostatočná. Klub 500 združuje slovenských zamestnávateľov s viac ako 500 zamestnancami, premiér Igor Matovič ich však dlhodobo ignoruje.

Vladimír Soták generálny riaditeľ Železiarní Podbrezová a predseda Klubu 500 hovorí, že zatiaľ neprepustili žiadneho zamestnanca v dôsledku koronakrízy, pretože platy zamestnancov platia z podnikových úverov. Takto však firmy nemôžu fungovať donekonečna a žiadajú podporu štátu, pretože tá súčasná je nedostatočná.

Slovenský priemysel sa z krajín EÚ prepadol najviac, ide o 33-percentný prepad a objednávky v priemysle medziročne klesli o 42 percent. Minister Heger tvrdí, že ekonomika nie je v takom zlom stave, ako to rozprávajú predstavitelia Klubu 500 a prepúšťanie podľa Hegera nehrozí. Minister Heger prehliada, že práve prepúšťanie a krach podnikov, živnostníkov sa deje každý Boží deň.

Na kritiku Klubu 500 a konkrétne Vladimíra Sotáka zareagoval minister Heger svojsky a z pozície ministra vlády mimoriadne nevhodne. Vladimíra Sotáka označil za blízkeho človeka Roberta Fica a tvrdí, že je za tým politika. Neváhal a zašiel ďalej, priam mafiánskym spôsobom (zrejme majú dobrého učiteľa v koalícii na tieto praktiky ) sa začal Sotákovi vyhrážať v priamom prenose: „Ak chce vykopať vojnovú sekeru, nech sa páči. Ale potom sa môžeme bližšie pozrieť na jeho firmu, na jeho minulosť a povedať si, aká je jeho kredibilita,“ povedal minister financií Eduard Heger na kritiku Klubu 500 Vladimíra Sotáka, ktorý si ako jeden z mála slovenských zamestnávateľov dovolil pomenovať veci pravým menom. Iste mi dáte, milí čitatelia, za pravdu, že toto ďalší komentár už nepotrebuje!

https://www.facebook.com/juditalassakovaofficial/videos/3195798663842116/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář