JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovenský trestní zákoník je neonacistický a fašistický podobně jako jeho vykladatel, liberálně-fašistický prokurátor Honz, dokonalá to kopie středověkých inkvizitorů. Jméno Honz ve smyslu jeho posedlostí numerologií a logiky – rovněž vyjadřuje fašistickou symboliku protože začíná na H, jako Hitler!

SLOVENSKO: Marián Kotleba, předseda ne-sluníčkové a ne-levičácko-extrémistické a ne-neomarxistické strany LSNS má být podle slovenského prokurátora odsouzen za propagaci neonacismu. Kotleba totiž rozdával na dobro-účely šeky s částkou 1 488 EUR.

Jak píší Novinky: Číslo 14 podle slovenské prokuratury odkazuje na počet slov anglické věty pravicového teroristy Davida Lanea, která v překladu zní: „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“

Musím se přiznat, že nevím, co je na této větě nacistického, neonacistického, rasistického nebo extrémistického. Pokud je věta „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ rasistická, neonacistická, extrémistická a vůbec fuj, pak tedy ne-rasistická, ne-neonacistická a ne-extrémistická věta by musela znít „Musíme se nestarat / nesmíme se starat o existenci/život našich lidí a/ani o budoucnost bílých dětí“.

Taková věta by ovšem byla vpravdě extrémistická, rasistická a neonacistická. Jen zaměřena proti bílé rase.

Pozn.: Já vím, já vím, rasy prý podle soudruhů „vědců“ z Německa neexistují a jsou jen sociálním konstruktem. Koneckonců, když může být pohlaví jen sociální konstrukt, a jak píše jedna „vysokoškolsky“ vzdělaná studentka ve své diplomové práci, je sociální konstrukt dokonce i menstruace, tak proč ne rasa. Rasa je prostě podle toho, jak se ten den cítíte. Probudíte se, cítíte se třeba jako Číňan a v tu ráno máte šikmé oči, menší tělesný vzrůst a menší odolnost vůči alkoholu. Nebo se probudíte a máte pocit, že jste černoch, a najednou máte místo pleše bombastické půlmetrové afro. (Soudružka progresívní studentka zkoumající menstruaci jako sociokulturní konstrukt je Petra Ann Kovarčíková a její vpravdě průlomová vědecká práce, bez které by se lidstvo neobešlo a upadlo by zpět do barbarství a pravěku je zde

Takže tedy údajně nerasistická, ne-neonacistická a ne-extrémistická věta by musela znít „Musíme se nestarat / nesmíme se starat o existenci/život našich lidí a/ani o budoucnost bílých dětí“. Ale taková věta by byla otevřenou propagací genocidy celé rasy. Konkrétné bílé rasy.

Příslušný paragraf trestního zákona České republiky (a takovéto ustanovení je bezpochyby v trestním právu všech vyspělých zemí):

§ 400 Genocidium

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí

a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,

b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,

c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo

d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt,

bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

(2) Stejně bude potrestán, kdo k činu uvedeném v odstavci 1 veřejně podněcuje.

  1. Příprava je trestná.

§ 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Nemůže být sebemenšího sporu o tom, že v uvedené větě (opaku údajně rasistické, tedy údajně, prý nerasistické) fakticky požadovaný zákaz péče o budoucnost dětí bělochů (nebo vlastně Bělochů; když se teď rasy píší velkým písmenem, a to jistě všechny rasy, jsouce si rovny, že? ;-) znamená zcela jasně úmysl „zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí“ a to uvedením příslušníků bílé rasy „do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení“.

Myslím, že tím je zcela jednoznačně vyvrácena jakákoli možnost intepretace výroku „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ jako výroku rasistického, neonacistického, xenofóbního nebo cokoli jiného. A je jedno, kdo ten výrok řekl. Tento výrok, výrok „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ není rasistický a nacistický ani kdyby ho řekl Himmler nebo Heydrich nebo nebo někdo z esesáků houpajících na klíně Vaška H. svého času.

Pozn.: Je to aplikace tzv. důkazu sporem. https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C5%AFkaz_sporem Pokud je výrok A „rasistický“, pak jeho opak musí být nerasistický. A pokud opak A (negace A) je rasistický, pak výrok A nemůže být rasistický.

Pozn. 2: Stejně tak není rasistický výrok „Black Lives Matter“. Ale rasistický není ani „White Lives Matter“ a ani „All Lives Matter“. Zato zákaz hesla „White Lives Matter“ anebo zákaz hesla „All Lives Matter“ je otevřený rasismus a rasisticky založená, xenofóbní a nenávistná diskriminace (fakticky diskriminace všech ras ve prospěch jediné „panské“ rasy – Herrenvolku – černochů v USA.)

Ale zpět ke strašlivému neonacistickému šeku na Eura. Jak uvedl prokurátor Urválek, eh, pardon, prokurátor Honz:

Obžalovaný využil číselnou neonacistickou symboliku, aby nenechal své příznivce na pochybách, že je neonacista a neofašista,“ uvedl v závěrečné řeči prokurátor.

Za zmíněný trestný čin je možné na Slovensku udělit čtyři až osm let vězení a prokurátor navrhuje dolní polovinu sazby.

Aha! Vidíte?!?!?!?

Podle slovenského trestního zákoníku je možné za trestný čin „propagace neonacismu“ (formou vypsání šeku) uložit trest – 4 až 8 let odnětí svobody.

Ha!

4 až 8 let!

Aha!

Číslice 8 v tomto ustanovení slovenského trestníku zákoníku představuje, jak je všeobecně známo, není-liž pravda?, známou neonacistickou symboliku – písmeno H, jako Hitler.

A jakožto samozvaný „odborník na extrémismus“ ;-) uvádím, že je zcela jasné, že číslice 4 představuje v abecedě písmeno D, což v neonacistické symbolice představuje Dachau. Dachau byl první koncentrační tábor v nacistickém Německu. Takže znění tohoto ustanovení slovenského trestního zákoníku je navíc i schvalování holokaustu!

Je tedy naprosto zřejmé, že všichni poslanci slovenského parlamentu, stejně jako všichni zpracovatelé uvedeného znění slovenského trestního zákoníku, musí být postaveni před soud a odsouzeni za tuto obzvláště rafinovanou propagaci neonacismu.

Koneckonců, kompletní výměna poslanců, stejně jako všech vysokých postů ve struktuře státní moci by Slovensku ohromně pomohla. Stejně jako jakékoli jiné zemi světa. Nejlepší by byla taková pravidelná kompletní obměna na všech pozicích ve struktuře státní moci, řekněme jednou za pět až sedm let.

(Jsem si vědom, že číslice pět může představovat písmeno E jako Eichmann a číslice sedm pak písmeno G jako Goebels, ale opravdu to myslím pouze jako čísla a ne jako propagaci čehokoli.)

Post Scriptum: To, že se pan Kotleba pohybuje na můj vkus někde hodně na hraně neonacismu neznamená, že budu souhlasit s touto stupidní pseudo-kauzou a s tímto monstr-procesem proti němu.

Příště neomarxistická „justice“ zavře někoho za to, že se narodil 1.4.88 (r. 1988, vysvětlení pro absolventy humanitních nebo genderových studií).

Autor: MICHAL BRAND

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář