JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Snahy Evropské unie ratifikovat nebezpečnou, zákeřnou Istanbulskou úmluvu za všechny její členské státy, nejsou žádnou novinkou. V Evropě se zvedá stále větší odpor k Istanbulské úmluvě

EU: V Evropě se zvedá stále větší odpor k Istanbulské úmluvě, která je pro mnohé zásadním dokumentem týkajícím se zachováním tradiční rodiny. Co si můžeme pod tímto názvem představit?

Za tradiční rodinu považujeme její složení z táty, mámy a dětí, u kterých je jasně vnímané pohlaví dle toho, jak se narodily. Táta s mámou i s dětmi žijí v souladu s přírodními zákony, bez násilí mezi rodiči a genderových výstřelků. Chod rodiny je postavený na křesťanských hodnotách, což vůbec nevylučuje ateismus, pouze to naznačuje naši kulturu a z čeho vzešla. V tradiční rodině vyrůstala většina našich předků a nevidíme důvod, proč na ní cokoliv měnit.

Istanbulskou úmluvou se zabývá několik institucí, které poukazují na závadnost této úmluvy a již několik let bojují proti její ratifikaci. Rozvířily diskusi týkající se dokumentu a pustili se do boje s politiky. Jak těžké klání to je, to si dokážeme představit. Na našich stránkách jsme již několikrát proti Istanbulské úmluvě vystoupili, a i dnes Vám přinášíme informace o pokračování kampaně zaměřené na zprávy o dalších krocích. Níže je text dodaný paní Ivanou Schneiderovou, která je představitelkou boje proti přijmutí něčeho, co by nám mohlo i díky naprosto zfanatizovaným politikům změnit život.

Citujeme:

Milí přátelé, opět je naše informační kampaň v plném proudu, nejen zde, ale i mezi lidmi…..”v terénu”. 1 500 000 ks je 6 000 balíků novin po 250 ks. Jeden balík=výška 8 cm. Kolik je to kubíků? Hodně). Počtou si v Olomouckém, Ostravském, Brněnském kraji, na Vysočině, u Českých Budějovic, Tábora a Plzně. Tyto noviny nelze zakoupit, tyto se nacházejí… Mariána Kuffu nemáme, tak se musíme snažit jinak. Jedeme na vlně a to přímo mezinárodní.

Snahy Evropské unie ratifikovat Istanbulskou úmluvu za všechny její členské státy nejsou žádnou novinkou.

Mnoho evropských organizací na ochranu rodiny a lidských práv nyní společně organizují mezinárodní petici proti přistoupení EU k Istanbulské úmluvě „Stop gender. Stand for Family – Petition against EU accession to the Istanbul Convention„. Hlavním iniciátorem a organizátorem této mezinárodní petice je polská právnická organizace Ordo Iuris. Ta oslovila i slovenské organizace„Institut pro lidská práva a rodinnou politiku“ a Nadace “Slovakia Christiana“. Petici podporuje „Slovenský dohovor za rodinu“ a za Českou republiku spolek „Tradiční rodina z. s.“ a„Středoevropská inspirace z. s., nyní i Aliance pro rodinu z.s.”

Spojily se více jak, tři Svatoplukovy pruty. Petice je organizovaná prorodinnými organizacemi z Belgie, Bulharska, Chorvatska, Francie, Španělska, Nizozemska, Rumunska, Slovenska, Maďarska, Itálie a ČR. Organizátoři petice žádají Evropskou komisi a její předsedkyni Ursulu von der Leyenovou, aby úmluvu neratifikovala. Úmluvu přitom označují za kontroverzní a ideologickou.

  • Petici můžete podepsat ZDE: www.stopgenderconvention.org

Věříme, že Vám tyto kontakty a informace pomohou získat přehled o dění kolem Istanbulské úmluvy. Lidé si zvykli mlčet a přijímat vše, co jim politici naservírují. Všimněte si, jak hluční jsou příznivci různých hnutí, jejichž úkolem je stejně pouze ničit a likvidovat. Ekoaktivisté se spojují s ekoteroristy, skuteční rasisté jsou členy skupin jako je Black lives matter, kterému říkají sociální sdružení, nebo Antify, která má sice v názvu antifašistická, nicméně se chová přesně opačně. Ovšem právě výrazné a aktivní vystupování má vliv na politiky ochotné udělat cokoliv proto, aby se udrželi u moci. Zachování tradiční rodiny je natolik důležitým atributem fungující moderní společnosti, že nelze jen nečinně přihlížet k její postupné likvidaci, o kterou usiluje nejen řada především proliberálních politiků, ale i řada představitelů pochybných neziskových společností. Máte li tedy zájem a potřebu žít ve světě, který je aspoň trochu normální, nezůstávejte lhostejní a se založenýma rukama. Nesmíme mlčet. Všichni víme, že něco budovat je často mnohem jednodušší než cokoliv ničit. Potřebujeme Vaši podporu.

Jindřich Kulhavý

Odeslat komentář