JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

SP: Senzace: Fagan (USA) zažaloval Kalouska o deset miliard a Missouri podal žalobu na Čínu

ČESKO: Spáchá sebevraždu Kalousek, až bude muset zaplatit deset miliard USA? Žalobou se Fagan domáhá proplacení dluhopisů, které podle něho mohou vynést jejich držitelům až deset miliard korun a viní za to mimo jiné i Kalouska. Současně podal žalobu na Českou republiku, protože není spokojen s činností Evropského institutu odkazu šoa sídlícího na českém území.

A další senzace: Americký stát Missouri podal žalobu na Čínu, která podle něj nese zodpovědnost za globální pandemii způsobenou koronavirem, napsal web televize Fox News. Stát požaduje po Číně finanční náhrady za „ohromné ztráty na životech, lidské utrpení a ekonomický chaos“, píší vzrušeně mainstreamové weby a radostí se zajíká i veřejnoprávní Česká televize.

To byla senzace jako žaloba na Čínu (tenkrát zase nebyl v oblibě Kalousek)

A zatímco hovadinu o Kalouskovi přinesla všechna mainstreamová média v roce 2012, stejnou hovadinu z USA roznáší dnešní „nikdyneprolhaná“ a vždy údajně seriozní média, napadající všechny, co kritizují zvrácenost Evropské unie.

To jenom abyste věděli, jakou mají vypovídací hodnotu senzační zprávy veřejnoprávní České televize, nebo Aktuálně.cz, případně DeníkuN s požadavkem, aby reklamy například z rakouské České spořitelny přihrál pouze jim a rakouská Česká spořitelna to tak začala dělat.

Odeslat komentář