JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Speciální jednotky zasahují, protože hrdinná kapitánka dovezla do Itálie humanitární vrahy

Milionový byznys pašování lidí kvete dál a německá církev pošle co nejrychleji na pomoc s převozem další loď! Budou na ni opět i vrazi a mučitelé, jako na lodi té německé kapitánky Racketové? V Německu již 3.12 milionů uprchlíků…

Podle německého Federálního statistického úřadu (Statistisches Bundesamt), žije v Německu již 3.12 milionů migrantů, ač vláda od roku 2014 tvrdila zcela jiné údaje, a to v oficiálních statistikách ještě nejsou ti z uprchlíků, kteří jsou v Německu ilegálně a evidováni nikde nejsou a žijí tedy v kriminální zóně. Napsal bych v šedé zóně, ale ona je spíše černá.

A  co na to paní kancléřka Merkelová? Přála by si ilegální migraci zastavit, což by znělo konečně rozumně, kdyby, ale nedodala, že by se mělo umožnit všem těm mladým Afričanům přicestovat legálně! “Je společný zájem migraci zastavit.” “To nyní hraje roli pro celý africký kontinent, protože přicházejí zprávy, že mladší Afričané jsou v Libyi prodáváni jako otroci.” Paní Merkelová na sumitu EU-Afrika ještě dodala, že poté by se měli vycvičit v kurzech, či vystudovat.

Za mě nejlepší přicházející zpráva by byla, kdyby paní kancléřka konečně skončila i s tou svou hrobnickou vizí, jak Německo zahubit, pokud ještě vůbec nějaká šance na záchranu Německa a jeho původních občanů existuje, když mnozí oslavují tu kapitánskou pašeračku lidí Racketeovou, která do Itálie dováží i vrahy, mučitele a další pašeráky. A německé evangelické církvy nestačí ani to a zakládá další organizaci na záchranu uprchlíků a do Středozemního moře pošle na pomoc vlastní loď! Další.

Německý socialistický ministr zahraničí Sigmar Gabriel navrhl v návaznosti na slova paní kancléřky o legální cestě pro všechny migranty do Evropy, že by jich Evropa takto legálně přijala několik set tisíc ročně a tito lidé by se prý po čtyřech letech dobrovolně vrátili! Tak buďto si pan německý ministr dělá už opravdu ze všech legraci a nebo tito liberální lidé žijí skutečně v nějakém jiném a bláznivém světě. Nebo jsou tito lidé prostě lháři, vlastizrádci a jde jim jen o moc a peníze.

Tak Němci mají v zemi milióny uprchlíků, stojí je to miliardy euro, bude je to stát miliardy euro, o kriminalitě, agresi a násilí snad i škoda slov, pracovitost a ochota se učit byť jen jazyk nízká a oni chtějí stále další? A ještě tvrdí, že dobrovolně odejdou. Já jenom nevím, který blázinec z těch zemí, kde uprchlíky vítají, je ten největší. Jestli jsou to Němci, Švédi, nebo Britové, i když ti už jsou alespoň na cestě ze zajetí Evropskou unií a jejích humánních hodnot, které jsou vykoupeny krvý původních Evropanů.

O tom, jak velký byznys je pašování migrantů do Evropy promluvila naposledy kanadská aktivistka a režisérka Lauren Southernová. Jen loni se pašerákům migrantů podařilo dostat po moři do Španělska 60. tisíc afrických migrantů. Muž z jejího dokumentu “Borderless” vysvětlil, že každý uprchlík zaplatí za cestu do Španělska 2 až 4 tisíce euro a jak výnosné podnikání to je. A Itálie? Poté, co si tam svrhli vlasteneckého premiéra Salviniho, vyznamenali pašeračku lidí Racketovou, která navíc agresivně najížděla do lodi italské finanční stráže, když si vynucovala vstup na italské území, pomalu otevírají své přístavy pro nové a nové připlouvající “neziskové” a “humanitární” lodě.

Jaké humanitární uprchlíky z Afriky jim paní kapitánka do opět k uprchlíkům vstřícné Itálie také dovezla, jsem se dočetl včera. Jsou mezi nimi vrazi, sexuální násilníci, mučitelé lidí a obchodníci s lidmi. Vybavují se mi vzpomínky, jak nelegální migranti oslavovali na palubě lodi. Aby ne, když se přijeli schovat do Evropy, ale tito se neschovali. Zasahovala proti nim úspěšně speciální jednotka na Sicílii. Jednalo se o dva Egypťany a jednoho Guinejce, ale paní ministryně vnitra Lamorgeseová požádala, aby se o celé této kauze pomlčelo. No jistě, hlavně neříkat a zatajovat pravdu a dál lhát a manipulovat s Evropany. Stále jen to věčné vydírání citů a humanitárních blábolů, ale pravdu ne.

Třeba tu o tom, jak v Kongu hned rozkradli 100 milionů korun na boj proti Ebole. Tak snad je to jen jedna africká vyjímka, jak byla finanční pomoc rozkradena. I když pan arabista Petr Pelikán nedávno v televizi uvedl, že v některých zemích se ta finanční pomoc rozkrade vždycky, ať je, jaká je. Ale abych napsal i něco pozitivního z Německa, tak jsem nedávno četl o nadšené zprávě jednoho redaktora, který oslavoval jak čtyři muži a jedna žena z Pobřeží slonoviny vyrobili stojan na kola. Modrý, kovový stojan je výsledkem integračních snah v durynském Muhlhausenu. Tak si říkám, že je to určitě pozitivní zpráva, ale bude to stačit?

PATRIK JUDA

 

Odeslat komentář