JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Štefan Harabin: Konanie Matoviča nie je na odvolanie z pozície premiéra, ale na odňatie občianskeho preukazu a presun do Pezinka (VIDEO)

SLOVENSKO: Bývalý predseda Najvyššieho súdu a líder strany Vlasť Štefan Harabin vo svojom videoblogu venuje dúševnému stavu slovenského premiéra.

Vážení spoluobčania so súhlasom Matoviča, Kollára, Šeligu, Remišovej, Sulíka, ale aj Čaputovej od teraz môžete beztrestne kradnúť podvádzať, lúpiť, vraždiť, pokiaľ Vám to banda lotrov hore citovaná následne odsúhlasí v parlamente.

Nezadržateľne sa blíži čas, kedy Matovič bude zatvorený do Pezinka minimálne na 6 poschodie s režimom najostrejšej kazajky.

Vysvetlím prečo aj v právnej rovine.

Článok venujem duševnému stavu a psychologicko-psychiatrickej analýze osobnosti Matoviča ale aj poslancov, ktorí podržali jeho Neúmyselný úmysel, opakujem pre ľahké pochopenie Neúmyselný úmysel podvádzať a legalizovať plagiátorstvo cez parlament.

Budem vychádzať netradične z obsahu článku GDOVINOVEJ, teda Denníka N a okomentujem Matovičovu obhajobu na tlačovke.

Matovič vyhlásil, že podvod pri diplomovke spáchal nevedome, plagiát nevytvoril úmyselne, lebo si bol istý, že správne citoval zdroje. Tvrdil, že doteraz nevedel a ani len netušil, že v diplomovke zr oku 1998 vykrádal cudzie texty.

Citujem: „Plagiát je niečo, kde vedome necitujete autora“ a preto to nerobil úmyselne.

Rozum zostáva stáť.

Novinári sa ho pýtali, či zverejní diplomovku. Vyhýbal sa a súhlas na zverejnenie nedal. „Zverejnením diplomovky nikoho nepresvedčím, že som 22 rokov žil s tým, že som nevedel, že som niečo ukradol,“ tvrdil Matovič.

Toto nemá úroveň logiky ani absolventa osobitnej školy pre dementov. Prečo? Lebo, podvod sa nedá totiž spáchať nevedome, ako napríklad ublíženie na zdraví z nedbanlivosti pri dopravnej nehode.

Čoho, že sa to ale bojí Matovič? Veď Brusel aj Žitňanská a všetci ultraliberáli, hlásajú absolútnu transparentnosť? Diplomovka je dostupná len na nahliadnutie v knižnici Fakulty managementu Univerzity Komenského a bez súhlasu jej autora nie je možné fotografovať jej obsah.

Matovič priznal, že prácu pred odovzdaním ani asi nevidel. „Ja neviem, nepozeral som si diplomovku,“ tvrdil. „Vy ste ju ani v roku 1998 nevideli?“ pýtali sa novinári. „Predpokladám, že možno ani nie,“ odpovedal Matovič.

Legitímna otázka každého slušného občana znie: Ako mohol ísť obhajovať to, čo nevypracoval a ani len nečítal?

Porovnanie s knihami, s ktorými pracoval, ukázalo, že okrem úvodu a záveru celú diplomovú prácu vykradol z dvoch publikácií. Čiže Matovič sa na hulváta priznal, že je plagiátor a v diplomovke vykradol iba dve knihy.

Na diplomovú prácu vraj nemal čas – v posledných ročníkoch štúdia rozbiehal vlastný podnik a zamestnával ľudí preto nemal čas na diplomovku. Nič mu, ale nebránilo, aby ukončil štúdium bez podvodu, alebo ho aspoň prerušil pre pracovnú zaneprázdnenosť.

Podvodného študenta si zastáva Fakulta managementu UK. Dekan Greguš si stojí za tým, že jeho kolegovia pred 22 rokmi udelili titul oprávnene. „Áno, nebolo to na Nobelovu cenu, ale titul si stopercentne zaslúžil, pretože nepodvádzal,“ tvrdí Greguš.

Toto je krásne vierovyznanie skorumpovaného dekana, lebo keby nevzal úplatok on, alebo jeho ľudia v komisii, tak Matovič nedosiahne uznanie podvodnej diplomovky, ku  ktorej sa sám  aj priznal. Greguš i napriek priznaniu Matoviča, že fakultu skorumpoval sa tvári, že s tým nemá nič spoločné, že ním nastolený, resp. tolerovaný korupčný mechanizmus akceptovania podvodných diplomoviek, je u neho bežná prax. Najnovšie už UK tvrdí, že práca Matoviča nezodpovedala štandardom ich kvalifikačných kritérií.

Konanie Matoviča nie je na odvolanie z pozície premiéra, ale na odňatie Občianskeho preukazu. Každý, kto sa pri hlasovaní o Matovičovom odvolávaní nezúčastnil, alebo zdržal, resp. hlasoval proti, schvaľoval len a len nemorálnosť, korupciu, podvod a zlodejinu v priamo prenose.

Výsledkom hlasovania o Matovičovi je daná výzva všetkým občanom, aby slobodne kradli, podvádzali. Matovičovi parlament iba legalizoval, resp. zlegitimizoval ťažký podvod, dal ho na úroveň normálnosti, a to je doslova desivé.

“Ultra fašistickí liberáli“ majú dvojitý meter – na seba jeden a na oponenta druhý. Keď ide o nich nemajú nulovú toleranciu a la Lipšic, preto ho aj chcú za generálneho prokurátora.

Táto analýza nie je o Matovičovi, ale žiaľ o tom, či si Slováci zaslúžia štátnosť, keď na čele exekutívy je podvodník, ktorý sa sám diagnostikoval ako schizofrenika a ktorý úmyselne znevieryhodňuje Slovensko so zjavným zámerom ho zlikvidovať.

Môže Slovensko akceptovať Matoviča ako premiéra iba preto, že tvrdí o sebe, že on je menší zlodej a podvodník ako Fico. Pri vražde by sme dokonca mohli argumentovať, že Rigo deväť násobný vrah nemôže byť premiér, ale ja Matovič iba ako „dvojnásobný vrah“ áno.

Trochu histórie nezaškodí. Už v druhej polovici 15 storočia uhorský kráľ Matej Huňady, zvaný Korvín, povedal: „Nevzdelaný kráľ je korunovaným somárom.“

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář