JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Švédsko končí: Muslimské země zneužily azylovou a imigrační politiku pro expanzi islámu

ŠVÉDSKO: Když dva říkají totéž, nemusí to – jak známo – ještě být totéž. Určující pro každého je jeho nejvnitřnější přesvědčení, kterému se cítí být povinován. Demokracie, lidská práva, a konkrétně právo na azyl, pojaly jinak na Západě, a jinak v ostatních částech světa. Získají západní země nové obyvatele nebo islámské země nová území? Zdecimování něvěrečtí Evropani sami otevřeli po staletí dobývanou Evropu, a když jim budeš chvíli kývat, budou tě i živit! To je jasná message západní azylové a imigrační politiky v jiných částech světa. A pro muslimské země je to výzva k jejich nejzákladnějšímu poslání a smyslu jejich existence reflektovaném v preambulích jejich ústav – šíření islámu. Vítězná korouhev islámu musí být vztyčena v pákistánské, turecké, marocké, alžírké, či eritrejské Evropě…

Na tento výsledek multikulturní politiky mirnix-tirnix otevřené Evropy poukazuje stále více varovných hlasů. Pokud jde o Skandinávii, je po léta jedním z těchto varovných hlasů finský profesor Kyösti Tarvainen.

Ten poukazuje na údaje Švédského statistického úřadu, podle kterých se ve velkých aglomeracích blíží poměr původního a imigrovaného obyvatelstva 50/50, a pouze v okrajových mikroregionech jsou rodilí Švédové ještě zastoupeni z více než 80%. Ve své poslední studii již natvrdo počítá s koncem švédského státu jako západně-kulturní země. Dvěma metodami Tarvainen dospívá k roku 2065, kdy při stávajícím trendu již bude většina obyvatel Švédska nešvédského původu, zejména z islámského prostředí.

To nepochybně změní povahu a ustavení země k obrazu jejích nových obyvatel, tedy směrem k šariátu, kteří ji dozajista otevřou dalším svým krajanům (á la např. v Kanadě rozhoduje o imigračních žádostech «nestranný» úředník v turbanu). Takové Švédsko evidentně bude prosazovat «pokrokové» islámské hodnoty a bude hrozbou svým sousedním západním «zpátečníkům ».

Ačkoli prof. Tarvainen opakovaně předestřel nezvratná fakta členům švédského parlamentu, nikdy nedostal odpověď. Dnes je sice čím dál jasnější, že král je asi nahý, ale kdo má odvahu si to připustit ? Kdo provolat ? Který rasista, xenofób, fašista, nenávistník, islámofób a kdoví co ještě..?

Zdroj: https://www.eurabia.cz/

Odeslat komentář