JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Švédsko: Somálec několik hodin znásilňoval dvě čtrnáctileté dívky

ŠVÉDSKO: Další případ z multikulturně obohacovaného Švédska. Případ, který není v této zemi rozhodně ojedinělým. Somálci jsou spolu s Afghánci nejčastějšími pachateli trestné činnosti nejen ve Švédsku, ale i v jiných podobně obohacovaných zemích. Znásilněné dívky zase doplatily na svoji důvěřivost, za níž bezesporu stojí multikulturní výchova, která je rozhodně před podobnými kreaturami nevaruje, ale naopak je vykresluje coby utiskované chudáky.

Pětadvacetiletý zločinec Somálec Hassan nalákal dvě čtrnáctileté dívky do svého bydliště v centru Stockholmu, kde obě znásilnil, zatímco jim vyhrožoval, že je zastřelí zbraní. Nyní je odsouzen do vězení, ale dostal trest s minimální běžnou sazbou na základě toho, že údajně utrpí deportací, ke které však paradoxně bez jeho souhlasu nikdy nedojde…

28. dubna tohoto roku se dvě čtrnáctileté dívky setkaly s Hassanem, se kterým přišly do kontaktu prostřednictvím společného přítele, ve Stockholmu. Somálec dívkám slíbil drogy a vzal je pod touto záminkou do svého bydliště  v Södermalmu.

Nabídl jim hašiš i kokain a holky usnuly. Později se jedna 14letá dívka probudila a všimla si, že jí Afričan olizuje krk s tím, že požaduje “platbu” za drogy, přičemž dívkám vyhrožoval zbraní. Jedné z obětí se podařilo spustit zvukovou nahrávku na svém mobilním telefonu a nahrávka pak byla použita jako důkaz během procesu. Na nahrávce je slyšet Hassana jak dívkám vyhrožuje a jak dívky křičí a pláčou, zatímco on je brutálně znásilňuje. Znásilňování trvalo několik hodin.

Jedna dívka se ho snažila zastavit tím, že mu řekla, že má menstruaci, ale Somálec ji stejně znásilnil. Když skončil, umyl se a pak  šel okamžitě po druhé dívce. Na nahrávce je také slyšet, jak se Hassan chlubí, že je “kurva zločinec”.  Dále bylo na nahrávce mimo jiné slyšet: “Jsem tlustý a agresivní.”.

Pětadvacetiletý Somálec byl nyní odsouzen za znásilnění dětí s přitěžujícími okolnostmi. Zároveň je odsouzen za méně závažné drogové delikty a nákup sexuálních služeb při jiné příležitosti. Trest byl stanoven na šest a půl roku ve vězení, poté má být vetřelec deportován ze Švédska na deset let.

Okresní soud konstatoval, že Hassan, který má povolení k trvalému pobytu od roku 2012, nemá ani práci, ani místo k životu ve Švédsku, že špatně mluví švédsky a že kromě několika strýců a tet nemá ve Švédsku žádné rodinné příslušníky. Ale stockholmský okresní soud mu nakonec trest zmírnil na základě toho, že má být deportován.

“Při měření trestu vzal okresní soud v úvahu fakt, že bude Hassanovi způsobeno trauma v důsledku vyhoštění,” stojí v rozsudku. Zda bude vyhoštění vůbec vymahatelné, je však sporné. Somálsko je jednou z těch zemí, která přijímá občany vyhoštěné z jiných zemí pouze tehdy, pokud dobrovolně souhlasí s deportací.

Pětadvacetiletý somálský vetřelec byl již dříve odsouzen za různé zločiny, tedy jedná se o recidivistu. Ještě v červenci byl odvolacím soudem zproštěn viny z pokusu o vraždu pro nedostatek důkazů.

Nebudu se vyjadřovat ke trestu, kdy například deportace je v případě Somálců kdekoli v Evropě zcela neúčinná, protože žádný Somálec se jednoduše nehodlá nechat deportovat dobrovolně. A pokud Somálsko své občany odmítá vzít zpět, pak je jasné, že jakýkoli Somálec, který se dostane na území Evropy, zde již natrvalo také zůstane. A je také jasné, že – jako vždy  – bude ze šesti let vězení, které dostal  za několik trestných činů, pouze polovina, protože nejen ve Švédsku bývají kriminálníci zpravidla po polovině trestu propuštěni a to dokonce i v případech znásilnění či vražd.

K čemu je však třeba se vyjádřit především, je důvěřivost čtrnáctiletých Švédek, které byly odmala díky systematickému vymývání mozků naučené, že muslimští vetřelci jsou přínosným multikulturním obohacením Švédska. Nikdo – včetně rodičů, kteří již sami prošli stejnou výchovou – je před nimi nevaroval, takže podobně, jako mnoho dalších jejich vrstevnic, netušily, že by pro ně mohl být násilný Somálec hrozbou.

Obě dívky jsou tedy bezprecedentní ukázkou důsledku dlouhodobého vymývání mozků multikulturní a proislámskou propagandou. Toutéž propagandou, která se dnes mladým nalévá do hlav třeba i u nás…

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář