JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

TOP INFO!!! ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI – 14.5.2021 (VIDEO CZ, 140min)


1.
Nejvyšší správní soud neshledal antigenní špejlování nezletilých školáků za protizákonné nebo v rozporu s lidskými právy, protože nejde o zdravotní službu. A proč? Protože děti se špejlují samy vlastní rukou, a tím pádem nemůže jít z principu právní definice o zdravotnický úkon, protože ten by musel vykonávat kvalifikovaný zdravotník. Když si dítě nebo zaměstnanec šťourají sami v nose, není to omezování lidských práv, je to prostě volnočasová aktivita. Nikdo tak nenese zodpovědnost za špejle, za jejich sterilitu, za správnost diagnostiky testů, za následky na zdraví, prostě za nic!


2.
Google nahlašuje české vládě shromažďování lidí pomocí polohových informací mobilních telefonů, takže hlídky policie a zásahová komanda podle všeho hned vědí, kam mají vyrazit a kde jsou nelegálně otevřené hospody? Ministr zdravotnictví to nechtěně a asi omylem prozradil na CNN Prima News a lidé okamžitě začali hlásit své zkušenosti a varují se mezi sebou na Facebooku. Google přitom zákon neporušuje, protože hlásí anonymní data. Bez testu už si do hospody na pivo nezajdete. Opět další konspirace alternativy se od 17. května 2021 stane realitou. A polské město jako první v Evropě schválilo povinné a nucené očkování.


3.
Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil už v roce 2016 implantování podkožních a neurálních mozkových čipů, které umožní trvalé připojení člověka do komunikační sítě. Součástí permanentních lockdownů, covidových pasů a sociálních kreditů bude postupné připojování populace do globální sítě. Zánik hotovosti je otázkou několika příštích let, novou směnnou jednotkou se stane digitální kredit. Jakmile dojde k propojení očkovacích, testovacích a bankovních databází, bez covidového pasu už pivo v hospodě nekoupíte.


4.
Izraelská armáda dostala rozkaz zaútočit na Al-Aksá úmyslně, aby došlo k vyvolání válečného stavu a k odvrácení dalších předčasných voleb po 4. neúspěšném pokusu Benjamina Netanyahua o sestavení vlády. Létající rakety, lynčování Arabů i Židů a najednou ani slovo o předčasných volbách. Ve stavu války a ohrožení se totiž v Izraeli volby nekonají a odkládají se. Netanyahu podle ortodoxních Židů spustil vlastní Chutzpah War na svátek Dne Jeruzaléma, aby odvrátil další předčasné volby. Vojáci IDF dostali jasný příkaz házet slzné a hlukové granáty přímo do mešity.


Telefonické dotazy posluchačů

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář