JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Totalita EU! Místo brexitu půjdou půjdou Britové v prosinci k předčasným volbám. Předvolební kampaň již začala

LONDÝN: Horní komora britského parlamentu, Sněmovna lordů, odsouhlasila ve středu návrh zákona o uspořádání předčasných voleb 12. prosince. Návrh už v úterý schválila i Dolní sněmovna britského parlamentu, píše deník Evening Standard.

Poslanci dolní komory schválili poměrem hlasů 438 k 20 návrh zákona, který umožňuje první prosincové volby v zemi od roku 1923. Poslanci ho schválili bez pozměňovacích návrhů ve druhém čtení.

Úspěšné hlasování následovalo po měsících patové situace v britském parlamentu v otázce brexitu, tedy vystoupení Spojeného království z Evropské unie. K tomu, aby zákon vstoupil v platnost, musí jej ještě musí odsouhlasit i královna Alžběta II.

Premiér Alexander Boris de Pfeffel Johnson, dlouho trval na tom, že Británie musí EU opustit 31. října s dohodou nebo bez ní. Britský parlament však v září schválil zákon, na jehož základě musel premiér požádat EU o odklad. Ten byl začátkem tohoto týdne stanoven na 31. ledna. O odklad, ale nepožádal, jelikož žádost odeslala vláda bez jeho podpisu, proto se jedná o další protiprávní jednání zrůd a totalitního dobytka z Bruselu a probruselských britských sviní.

Dnes mělo Spojené království vystoupit z Evropské unie,nestalo se. Další zločin na voliče hlasující pro brexit, kdy se tak vyjádřili většinově.

Dnes namísto toho odstartoval vůdce probruselské, levicové a zločinecké Labouristické strany Jeremy Corbyn a předseda Konzervativní strany a zároveň premiér Johnson předvolební kampaň před předčasnými volbami vypsanými na 12. prosince. Budou to svobodné volby, nebo volební podvod pod taktovkou Bruselu?

Odeslat komentář