JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Traja do Tanga? Štruktúra GP

Nie, nemám na mysli nič šteklivé, len ozvučujem podozrenie o tom, že globálne zákulisie nie je jediným globálnym hráčom, ktorý je momentálne aktívny. A teraz nemám na mysli anglo-americký močiar s centrálou v Londýne, ktorý je de facto zbytočný nástroj, a preto je odsúdený na likvidáciu, ale iné dve skupiny, ktoré začali posledné roky resp. desaťročia vyvíjať úsilie.

O čo ide?

Mám podozrenie, že globálne zákulisie (GP) svojou činnosťou prebudilo resp. umožnilo vyjsť ostatným žrečským skupinám z ilegality. Mám na mysli primárne žrecské/znacharské skupiny z Ruska, konkrétne evolučnú vetvu (EV) a bojovú vetvu (BV).

Tieto skupiny pracujú v tandeme tak, ako pracovali v tandeme žreci Horného a Dolného Egypta. Ide o to, že EV zabezpečuje formovanie informačného poľa vo všeobecnosti a BV zas má na starosti obranu ruskej civilizácie s tým, že obe vychovávajú svoje kádre a majú štruktúru pripomínajúcu odboj/partizánov aby predišli prezradeniu celých sietí a aby sa mohli vyrovnať informačnému monopolu GP. BV vyvíjala aktivitu pred prvou svetovou vojnou, keď bolo jasné, že Rusko smeruje do katastrofy. Oni pripravili Rasputina a poslali ho na dvor cára Mikuláša II. aby ak nie rovno odvrátil Rusko od totálnej katastrofy, tak aspoň aby získal čas na prípravu vhodných kádrov na revolučné obdobie a na obdobie po ňom. A medzitým sa EV starala o to, aby v spoločnosti boli prítomné potrebné informácie na prežitie s tým, že EV sa postarala o to, aby vznikli diaspóry v USA a inde. Po smrti Stalina ich aktivita bola utlmená vzhľadom na to, že ÚV KSSZ ovládol cez zradcov GP. V 1984 sa BV znova zaktivizovala, lebo po smrti mnohých vodcov ZSSR a z bojkotu letnej olympiády (americké úrady odmietli garantovať bezpečnosť športovcov z východného bloku) bolo jasné, že ZSSR rozpadne. Tak začali hľadať vhodného kandidáta na to, aby ho dosadili do vedúcej pozície a takého muža aj našli v podobe Putina (detaily nepoznám).

EV začala vyvíjať aktivitu po r.1991 keď VP ZSSR uverejnil Mŕtvu vodu, KSB a DVTR, lebo jej členovia pochopili, že viac-menej anonymná skupina sa prakticky dopracovala k žrečským znalostiam a v podstate dala podobu informačnej zbrani, ktorá má šancu rozložiť svetovládu GP a nastoliť spravodlivú spoločnosť. Samozrejme takúto vec nemohli nechať v rukách pochybných jedincov, a preto podrobili testu mravnosti členov VP ZSSR t.j. dávali im ponuky, aby si delili revír (BV a znacharské skupiny si určite nenechali ujsť test resp. skutočne si chceli deliť moc).

Prečo to spomínam?

Lebo tak EV, ako aj BV sú teraz plne aktívne a nielen v Rusku, ale aj v USA, kde cez svoje diaspóry vytvorili patriotické hnutie, ktoré dosadilo Trumpa tak, že GP ani nemal šajnu o tom, komu vlastne pomáha a vzhľadom na to, že Trump je kľúčová figúrka v mnohých procesoch, tak jeho odstránenie v podstate narobí viac problémov, ako bude mať úžitku.

Štruktúra GP

Podľa mňa štruktúra je takáto:

  • na vrchole je egregor, ktovie či ľudský;

  • pod tým Atlantskí kňazi resp. ich priami potomkovia, ktorí celému cirkusu šéfujú;

  • pod nimi kňazi Seta/Amona t.j. 2×11, ktorí predstavujú evolučnú a revolučnú cestu presadenia neľudského až protiľudského konceptu;

  • pod nimi vodcovia náboženstiev, siekt, kultov a slobodomurárov.

S pozdravom

Oracle 911

 

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář