JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Týden Petra Hampla

PONDĚLÍ 13. ČERVENCE

Počínaje dnešním dnem jsem zase rozběhl webovou stránku, kde najdete informace o setkáních, koncertech, besedách a dalších akcích, které se mainstream snaží blokovat. Je na adrese www.svoboda-projevu.cz

Co se týče koronaviru. Po posledních týdnech se zdá, že není možné spoléhat se na vládu, její pokyny jsou příliš iracionální. Je na inteligenci každého člověka, aby si sledoval, v jaké fázi epidemie je, jaké riziko představuje účast na akci, jestli si má vzít roušku, do jaké míry se vyhýbat skrumážím. Nepřebírám za to žádnou odpovědnost.

ÚTERÝ 14. ČERVENCE

Hillary Clintonová šla do voleb se sloganem “Stronger together”. Petr Pavel rozbíhá svou kampaň s heslem “Spolu silnější.”

To je tak, když existuje jedna globální centrála, jeden rozpočet, jedno řízení reklamních agentur. Microsoft a McDonald taky mají všude stejné slogany.

STŘEDA 15. ČERVENCE

Dvě zprávy v jednom týdnu: Pirátské vedení hl.m. Prahy zdraží tramvajenku o 2000 korun, a přidělí půl miliardy Bobu Kartousovi, aby je rozdělil mezi své přátele. Tohle má být alternativa vůči “estébákovi”?

ČTVRTEK 16. ČERVENCE

Na Protiproudu upozorňuji, že – ač si to mnozí vlastenci neradi připouští – Donald Trump na tom opravdu není dobře. Netvrdím, že nevyhraje, ale bude to velmi těsné, navzdory tomu, že Demokratická strana byla ovládnuta extrémisty, a prezidentský kandidát Biden trpí demencí. K takovému dramatu nemuselo dojít, Trump mohl snadno zvítězit rozdílem třídy.
Tím se dostáváme k zásadní Trumpově chybě. Měl čtyři roky na to, aby tyto mocenské struktury narušil a rozbil, jak to dokázal Putin v Rusku a Orbán v Maďarsku. Ale americký prezident se o to ani nepokusil. Sice jednoznačně kritizoval poměry na univerzitách, ale nepodnikl žádnou akci ke změně poměrů. Mohl prosadit zákon o svobodě projevu na univerzitách, mohl finančně podpořit konzervativní skupiny, mohl zastavit státní peníze těm, kdo podporují extrémní levici – ale kromě kritických poznámek se nestalo nic.
Totéž platí o FBI, která proti Trumpovi a jeho týmu vedla operace, a kde jsou na klíčových místech pořád stejní lidé (a je docela dobře možné, že operace pokračují). Přitom je zřejmé, že tato bezpečnostní agentura už měla být zrušena nebo měla projít vlnou čistek. Neproběhl ani radikální zásah do státní správy. Žádný pokus zkrotit velké banky a velké korporace. Žádná viditelná snaha vyrvat Republikánskou stranu globalistům a vrátit ji voličům a lidovým aktivistům. Žádný zásah proti státům a městům, které ignorují federální imigrační zákony. Sorosovi nebyla dokonce ani zastavena podpora z federálních finančních fondů. A teď Trump sklízí hořké plody. Jeho nepřátelé jsou silnější a mnohem lépe připraveni než před čtyřmi lety.

PÁTEK 17. ČERVENCE

K intenzivnímu kontaktu s islámskou civilizací patří i to, že neexistuje nic, co by se stalo “jednou.” Jakmile nějaká věc projde, je jisté, že se bude opakovat a je jisté že se stane běžně akceptovanou součástí života. Dokonce tomu bude tak, že kritici toho jevu budou vystavováni šikaně, trestnímu stíhání atd.
Když ve Francii prošlo zničení pár kostelů, ničí se další jako součást každodenního života. Když prošlo první podpálení velké katedrály (před více dvěma lety), budou podpalovány další a další.
Z toho pohledu není vůbec dobré, že máme už dva případy, kdy si migrant dojel znásilnit českou ženu. V jednom případě ho soud osvobodil, z druhého vyšel se symbolickým trestem, proti kterému se ještě odvolal.

SOBOTA 18. ČERVENCE

Jak poškodit skupinu Ortel, aby to nebylo žalovatelné? Přišli na to v redakci Seznamu, momentálně jednom z nejodpornějších propagandistických center v zemi (se skutečnou redakcí to už nemá nic společného): “Fanoušci Ortelu NEUNIKAJÍ POJMENOVÁNÍ náckové nebo rasisté.” Jinými slovy, nenašli jsme nic, co by je umožnilo označit za neonacisty a rasisty (to jsme ve skutečnosti u nás v Seznamu), ale chceme jim tu nálepku přišít.

NEDĚLE 19. ČERVENCE

Ve svém marném pokusu „zvednout téma“ pohlavního obtěžování se Deníku N podařilo vytvořit nový žánr: Erotické fantazie již odkvetlých žen.
Jako nejhloupější se projevila náměstkyně Marksová se svou historkou o tom, jak jí při lyžování sahal vlekař na prsa. Zapomněla, že lyžaři nosí bundu.

Odeslat komentář