JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Týden Petra Hampla

Pondělí 3. srpna

Ministryně Jana Maláčová není tak mediálně výrazná jako její kolegové z ČSSD, ale to neznamená, že by působila menší škody. Ostatně, už před nástupem na místo ministryně měla takovou pověst, že se jí bály i některé feministky (nedostatečně radikální). Daří se jí přeměnit ministerstvo z úřadu zaměřeného na sociální záležitosti v centrum nejextrémnějšího genderového hnutí.

Třeba její poslední kousek. Jeslím a mateřským školkám má nově vzniknout povinnost chránit kluky před klukovským chováním a klukovskými vzory (a holky zase naopak). Holčičky se zase mají připravovat na péči o miminka s “jinou než bílou barvou pleti.” Každé zařízení musí jednou ročně odevzdat plán, jak v tom bude postupovat. Jinak sankce.

Možná si vzpomínáte, že Jana Maláčová s tou myšlenkou už jednou přišla, pak ji popřela a teď ji zase v tichosti prosazuje.

Úterý 4. srpna

Nedokážete za celý život splatit dům ani byt? Nevadí, nově si můžete pořídit maringotku na hypotéku. Vítejte v ekonomickém systému neustálého růstu a neustálého zvyšování životní úrovně.

Středa 5. srpna

Otázkou inteligence a rasy jsou v poslední době skoro všichni fascinováni. Dle mého soudu neoprávněně.
Neobolševici se snaží předstírat, že neexistuje žádná statistická souvislosti mezi inteligencí a etnickým původem. Ale nemohou dělat nic jiného než zakazovat. Ta souvislost byla prokázána příliš jednoznačně a příliš mnoha odlišnými metodami.

Konzervativně-patriotická strana se naopak snaží udělat z IQ střed světa. Ale tak to nefunguje. Vezměte si třeba Evropany a Číňany. Číňani mají o něco výkonnější mozky než my. A skutečně, někdy kolem roku 700 (našeho letopočtu) jsme ve srovnání s nimi byli zaostalí barbaři. Kolem roku 1900 to bylo přesně naopak, obrovský civilizační náskok jsme měli my. Teď zase začínají mít navrch oni. A rozdíl v mozkové výkonnosti byl nejspíš celou dobu stejný.

Nejde o vrozené IQ, ale o to, jak jsou ty mozky používány. Jestli ke stupidnímu opakování pouček nebo k racionálnímu myšlení a hledání nových řešení. Jestli ve prospěch civilizace nebo k jejímu rozvrácení. Jestli jsou podmínky nastaveny tak, že zájmy jedinců jsou v souladu se zájmem celku nebo jestli je prosazování osobních zájmů destruktivní. Civilizační příslušnost je víc než geny.

Čtvrtek 6. srpna

Petr Hájek minulý týden představil svou novou knihu. Jmenuje se Úder. Právě ji čtu a určitě na ni napíšu recenzi. V žánru konspiračních teorií totiž Petr Hájek patří k tomu jednoznačně nejlepšímu. K té nepatrné části, kterou má smysl sledovat, a není to ztráta času. A to nejen proto, že zná politiku zblízka. Petr Hájek má tu vzácnou vlastnost, že když narazí na novou skutečnost, je schopen přizpůsobit teorii (místo, aby skutečnost ignoroval, jak je v tom žánru obvyklé).

Pátek 7. srpna

Takže tu máme další rozkrádačku. 300 milionů na vybudování sítě center, kde budou experti lidem vysvětlovat, že nemají páchat sebevraždy.

Což takhle zrušit exekuce a zabránit aktivistům, aby mátly hlavu malým dětem svými ujetými teoriemi o změnách pohlaví? Pomohlo by to víc. Jenže by na tom zase nikdo tolik nevydělal.

Sobota 8. srpna

Dnešní den přinesl spoustě lidí otázku: Jak moc jsem ochoten se nechat ponižovat, abych si zachoval šanci na povýšení? Velmi častá odpověď zněla: Neomezeně! A mnozí jsou na tom tak, že to ponižování je pro ně něčím tak samozřejmým, že už si ho ani neuvědomují. To jsou ideální kandidáti na líbání bot nebílých gangsterů. A ti to možná někam dotáhnou. Třeba budou povýšení do pozice Product Impact Coordinator nebo dokonce Project Assurance Executive.

Vidím, že někteří tápou. Tak to jste se asi nezúčastnili plavby po Vltavě ani jste ji okázale nepodpořili. To to asi moc daleko nedotáhnete.

Neděle 9. srpna

Muži, přestaňte posilovat! Svaly vedou k toxické maskulinitě, která musí být vymýcena. To je příklad titulku, jaké se v americkém tisku v poslední době objevují.

Teď se tomu můžeme smát, ale ono je jenom otázkou času než přijde regulace posiloven, a nakonec úplný zákaz. Samozřejmě to nebude platit pro všechna etnika.

Bude to mít tu úžasnou výhodu, že přijdete do místnosti, podívají se vám na ramena a budou vědět, jestli jste protirežimní živel. Bez srandy.

Můžeme jenom doufat, že se celý ten zvrácený politický a ekonomický systém zhroutí dřív, než dojde i na tohle.

PETR HAMPL

Odeslat komentář