JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Účinné léky proti chřipce a koronaviru

UPOZORNĚNÍ: Níže uvedené léčebné návody jsou přiloženy pouze pro informaci a v žádném případě ne jako doporučovaná léčba. Autorka nebere zodpovědnost za nikoho, kdo by cokoliv z uvedeného chtěl sám na svých zkoušet.

* * * * *

Zinek je velmi důležitá látka proti každé chřipce a na podporu imunního systému. Dr. Dolores Cahill, světoznámý vědec v oboru molekulární genetiky a imunologie říká, že denní dávky zinku spolu s vitaminem D vybudují funkční a spolehlivý imunní systém u každého. Během posledních 50 let bylo rovněž nashromážděno značné množství důkazů o tom, že zinek působí antivirálně proti široké škále různých virů.

Zinek je rovněž nutnou součástí mnoha enzymů a v případě jeho nedostatku nemůže imunní systém vyvinou potřebnou činnost proti infekcím a ani trávení nefunguje jak by mělo.

Lékařské studie po celém světě účinnost zinku potvrdily. Bylo dokonce zjištěno, že ti, kteří měli největší náklonnost na COVID-19 měli současně nejnižší obsah zinku. V případě koronaviru, zinek zabraňuje jeho množení – mnoho druhů běžného nachlazení jsou ve skutečnosti koronavirové chřipky.

25-50 mg zinku denně je dobrá dávka na vybudování imunity a rovněž na podporu spánku. Nedostatek zinku poznáte snadno. Když vezmete tabletku do úst, tak nic necítíte; zato když máte zinku dostatek, ta stejná tabletka chutná odporně. Většina z nás má trvalý nedostatek.

Nebývá snadné dostat zinek přímo do buněk, někdy potřebuje pomocníka, aby pronikl buněčnou obrannou vrstvu. Tento pomocník je nazýván ionofor a pro dopravu zinku dobře poslouží hydroxychloroquin. Další ionofor pro zinek je zelený čaj.

Patent č. US 2005/0014785 A1 dokonce prokazuje, že chloroquin dokáže odstranit poruchy DNA a jiné vážné problémy. Odstraňuje následky chemoterapie a radioterapie a rovněž zamezuje škodě, způsobené jinou radiací.

Chloroquin a Hydroxychloroquin

Takže teď zde máme dvě látky – chloroquin (Aralen) a hydrochloroquin (Plaquenil). Někdo by možná myslel, že jsou zaměnitelné, ale není tomu tak. Oba léky jsou používány již více než 50 let proti malarii. Jsou ale rovněž použitelné proti chřipce a i proti koronaviru. Plaquenil bývá dále používán na léčbu revmatické artrózy a lupenky.

Při delším užívání mohou mít oba léky boční účinky. Boční účinky Plaquenilu jsou mírné a dočasné, bývají to bolesti hlavy, nevolnost, zesláblost, a podobně.

Zato boční účinky Aralenu jsou mnohem vážnější. Nejen že Aralen způsobuje zvonění v uších a hluchotu, ale rovněž způsobuje nenapravitelné zranění oční sítnice, záchvaty, hepatitis, anemii. Takže Plaquenil je rozhodně lepší výběr.

Ale nejsem lékař. Sami si dobře zjistěte boční účinky každého léku, který užíváte. Zde uvedené léky jsou pouze informativní nástin, jak uvedeno hned na začátku.

Proč nemá Dr. Fauci rád Plaquenil

Jakmile se president Trump zmínil o hydroxychloroquinu jako léku proti koroně, který sám preventivně bral (stačí jedna tabletka na týden), ihned byl po celé zemi tento lék zakázán. Je víc než jasné proč se tak stalo – Plaquenil stojí pár korun, na něm by farmaceutické koncerny moc nevydělaly.

A tak přesto, že kladný účinek Plaquenilu byl potvrzen studiemi a prohlášením mnohých významných lékařů, Dr. Fauci odmítl potvrdit jeho použití pro korona chřipku. Je ale nutné si uvědomit, že kdyby veřejně přiznal jeho účinnost, pak by bylo Gatesovo očkování zbytečné, že? A tak si chrání svůj vlastní zisk za cenu utrpení a dokonce i smrti mnoha nemocných.

Dr. Vladimir Zelenko řekl přímo, že Fauci lhal lidem, když odmítal přiznat účinnost Plaquenilu. Jeho vinou zemřely tisíce lidí na nemoc, která byla snadno odvratitelná.

Když chtějí něco prokázat, tak to zařídí

Je pravda, že byla započata studie Plaquenilu a tento byl zkoušen na pacientech s koronou. Jenomže, jak zjistila Dr. Meryl Nass, tyto studie byly nastaveny tak, aby spolehlivě prokázaly jeho škodlivost. Pacientům, kteří byli v intenzivní péči, často v posledním tažení, dávali několikrát vyšší dávky, než co je doporučeno. Pochopitelně, většina to nepřežila.

A Dr. Mass se ptá kolik lidí bylo tímto způsobem zavražděno?

Při jiné studii zjistila, že pacientům, kteří již byli na ventilátoru, anebo byli v šoku a kteří nebyli schopni s něčím takovým souhlasit či nesouhlasit, dávali nejen vysoké dávky Plaquenilu, ale ještě k němu přidávali jiné léky, které jsou v této kombinaci nebezpečné.

Když tato zjištění Dr. Mass zveřejnila, WHO všecky testy s Plaquenilem okamžitě zastavila.

Doma vyrobený hydroxychloroquin

Hydroxychloroquin je možno vyrobit i po domácku, jak radí Dr. Betty Martini. Hlavní látka v tomto léku je chinin a ten je možno získat následovně:

Vezme se kůra ze 2-3 citronů a 2-3 grapefruitů (tyto jsou u nás mylně nazývány grepy a přitom grape, výslovnost „grejp,“ znamená v angličtině vinný hrozen). Nakrájet na kusy, dát do pokud možno skleněné varné nádoby a zalít vodou asi 8 cm nad úrovní slupek. Toto se přikryje pokud možno skleněnou pokličkou. Vaří se na mírném ohni asi 2 hodiny a pak se nechá vychládnout. Nesmí se zvedat poklička, až když je voda úplně studená, protože chinin by vyprchal zároveň s párou.

Nápoj bude hodně hořký, ale je možno ho přisladit. Bere se asi 1 polévkovou lžíce každých pár hodin. Jakmile se stav pacienta zlepší, přestane se.

Další recept na výrobu hydroxychloroquinu je řádně silný a není vhodný pro děti:

  • 0.3 dcl 100% vodky nebo jiného čistého alkoholu,
  • 1 dcl Schweppes tonic limonády (ta musí s chininem),
  • Špetičku zinku, rozmačkaného na prášek,
  • 1-2 kapky vitaminu D s vitaminem K2.

Vše smíchat, dobře protřepat a po trochách popíjet. Na vyléčení jsou potřeba asi 4 dávky.

Nezapomínat na vitamin C

Vitamin C je všelék a neměl by chybět při léčbě žádné nemoci. My všichni, jak tady jsme, máme vitaminu C nedostatek, protože ze všech živých tvorů pouze člověk a křeček si nedovedou sami tento vitamin vyrábět. A věřte, Celaskon na to nestačí; to je výsměch.

Nejlepší je používat vitamin C v prášku, rozmíchaný s vodou. Pozor na zuby, leptá sklovinu. Při denním používání, 1-2 g postačí. Při nemoci, tam záleží na vážnosti případu, ale běžně se užívá až 10-12 g denně a někdy i více, samozřejmě v oddělených dávkách, v žádném případě ne zaráz. Nejlepší je užívat každou 1.5 hodinu asi 1 g vitaminu C. Tento vitamin má totiž jeden hlavní boční účinek: ve větším množství způsobuje průjem. A čím větší množství zaráz, tím horší průjem.

Další lék proti koroně a jiným chřipkám – N-Acetylcystein (NAC)

NAC byl dříve považován za doplněk stravy a někde se ještě sežene bez receptu. Je to látka, často používaná na ochranu jater a ledvin. V lékařství je používán při otravě jater Paralenem, proti bronchitidě, zápalu plic, astma, TBC, emfyzemě, cystické fibrose a rovněž dokáže zarazit postup rakoviny.

V současné době se ukázalo, že pomáhá i proti koronaviru. A v ten moment to přestal být potravinový doplněk a stal se z něho lék. A dokonce ho zkoušejí v Americe zakázat – pochopitelně, další levný lék, co by pak dělali s těmi drahými přípravky a s očkováním.

A ještě jeden lék – Aviptadil, nebo také RLF-100

Podle zpráv různých lékařů tento lék dokáže zastavit množení chřipkových virů v plicích a také účinkuje proti zánětům plic a proti plicní embolii, tvoření vody v plicích. Pomáhá dokonce i těžce nemocným pacientům, kteří jsou na tom opravdu zle. Je to lék, patentovaný ve Švýcarsku a je to syntetická obdoba přirozených peptidů, které ochraňují plíce.

V současné době probíhá hromadné testování, ale lék je již dáván těžce nemocným pacientům. Dokonce i americká FDA slevila ze svých požadavků a doporučuje tento lék na léčbu těžkých případů Covidu.

Pozor na acetaminofen a jiné „léky!“

Acetaminofen, u nás prodávaný pod názvem Paralen a prosazovaný s ironií, hodnou farmaceutického průmyslu za lepší náhražku acylpyrinu, je nesmírně škodlivý. Ničí játra a může způsobit jejich totální kolaps, kdy nemocného zachrání pouze nahrazení zasažených jater játry někoho jiného, neboli transplant. V souvislosti s alkoholem – a nemusí ho vůbec být mnoho – dokáže paralen játra zničit za jedno posezení. Staly se případy, sice ojedinělé, že i dětské dávky způsobily kolaps jater u dětí.

Nový výzkum z University ve státě Ohio v Americe prokázal ještě další účinky tohoto léku: ovlivňuje i psychickou stránku člověka. Nejen že oslabuje pocity, způsobuje znecitlivění, ale také omezuje chápavost. Skupina testovaných studentů měla rovněž daleko větší sklony riskovat, což pochopitelně může ovlivnit rozhodování a reakci v kritických chvílích.

Nemyslete si ale, že je dobré nahradit Paralen Ibuprofenem. Ibuprofen je další zákeřnost dnešního farmaceutického průmyslu: nejen že jeho účinnost časem slábne a je ho nutné brát víc a víc, ale také nevychází ven, hromadí se v těle. Až jeho dostatečné množství, proděraví střeva a člověk zemře. Není proti tomu pomoci. U mé známé zkoušeli lékaři děravou střevní stěnu záplatovat, ale nikam se nedostali. Znám sama již několik optimistů, kteří nevěřili ve škodlivý vliv tohoto „léku“ a všichni jsou již po smrti a na to stejné.

Že Voltaren způsobuje srdeční a mozkové mrtvice, kromě jiných, přídavných problémů, to by už měl každý vědět. Přesto si pro něho chodí do lékáren celé zástupy doufajících, kteří bláhově věří, že jim opravdu pomůže od bolestí. Jenže taková pomoc nemá cenu toho rizika.

Americký výrobce OxyContinu, což je opiát, který je dnes hojně nadužíván jako další lék proti bolestem, právě vyhlásil bankrot. Mají totiž proti sobě více než 2 tisíce soudů kvůli epidemii a drogové závislosti, které tento „lék“ způsobil. A nejen to, i zde dochází k slábnoucí účinnosti a uživatelé jsou nuceni brát větší a větší dávky.

Jako člověk, který si svou dávku bolestí nejen užil, ale nadužil na sto let dopředu, mohu potvrdit, že pomocný vliv žádného z těchto léků se nevyrovná riziku, které s sebou nesou. A pak zbyde pouze starý známý acylpyrin, neboli aspirin (stejný pes, jiná ves), který američtí indiáni používali už dávno a dávno. Vyráběli ho ze stromu zvaného „aspen,“ od čehož je jeho původní název, aspirin. Ale kyselina salicylová je rovněž obsažena v jiných jedlých plodech, jako jsou jahody, třešně, broskve, meruňky atd. Takže to není umělá, syntetická látka, ale přirozeně se vyskytující součást potravy.

Nejsem si jista překladem tohoto slova – český slovník, jak který, říká, že je to buď osika, nebo topol (lat. Populus tremula). Wikipedia dokonce ukazuje na obrázcích cosi, co vypadá jako bříza. Takže to je rozdíl jako nebe a dudy. Jelikož stromy do té míry neznám, nemohu přidat český název.

Někteří se acylpyrinu bojí, že způsobuje krvácení v žaludku – mám za to, že tento strach je neopodstatněný, protože většinou je to v kombinaci s jinými léky. Ale v takovém případě je možno brát aspirin rozpuštěný ve vodě, který se pak nemůže usadit na žaludeční stěně a škodit. Malá špetka jedlé sody může být někdy nápomocná jeho strávení.

 

Autor: Jane K.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář