JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ukradni stovku a jdeš natvrdo do basy. Ukradni miliardu a budou se s tebou přátelit politici, celebritky a mafie

ČESKO: Diagnostikovaný schizofrenik ukradl 5 bulek v ceně 62,50 Kč a dostal za to 18 měsíců na tvrdo a to až po odvolání. Původně měl sedět 24 měsíců a kvůli nouzovému stavu mu hrozilo dokonce 8 let. Proč kradl tak pitomě? Protože měl hlad a je to schizofrenik žijící na ulici. Nikdo nedokáže říct, co se mu v hlavě zrovna motá. Schizofrenie.  Je to velmi těžký život i když ten člověk má plnohodnotné zázemí a pokud ho nemá, tak je ten život ještě těžší.

 

Mne to zaujalo vlastně proto, že nechápu už nic z našeho soudnictví. Ukradni stovku a jdeš natvrdo do basy. Ukradni miliardu a budou se s tebou přátelit politici, celebritky a mafie. Pokud bych se rozhodla něco ukrást, tak rovnou celou banku. Vždycky jsem si říkala proč je znak pro paragraf takový divný. Je pokroucený jako ti, co právo provozují a vykonávají – §§§§§.

Nejznámější kauzy rozkrádaní v obrovských částkách

Ekotendr, Dopravní podnik, Chráněná dílna, Lesy ČR, ROP severozápad, Gripeny, Pandury, privatizace OKD, banky, spořitelny, kampeličky, kauza prodej OKD a bytů PRG, privatizace Unipetrol, kauza Key Investments, obchod s akciemi Moravia Energo, kauza Harrachov, kakaová aféra, aféra Český dům, aféra biolíh, aféra Bamberg, aféra Miloslav Vlček, kauza Liberta, aféra Olovo, kauza Hulínský, kauza České pošty, kauza ROP Jihozápad…atd. Nejde sem vypsat vše, protože tím bych asi nebyla hotova do konce života.

To jsem se zmínila o penězích, ale jsou daleko horší věci pro ty, kterých se to týká. Na světě roste počet znásilněných dětí a to je to nejhnusnější a nejstrašnější co si umím představit. Dokázala bych takové hovado vykastrovat a zabít. Nejnovější věc co mne rozpálila do běla, bylo znásilnění holčičky černým migrantem. Jeho trest je dva roky vězení. Prý nebyl psychicky v pořádku. Chudáček malá, že by to byl zase jen další sirotek Šojdrovic báby? Znásilnění dětí se týká všech zemí i té naší. Libují se v tom církevní pedofilové, prachatí magnáti co už neví jak si zpestřit život a nic se neděje.

Takže moji milí přátelé a čtenáři, nekraďte pečivo, ale seberte rovnou celou pekárnu. Pak se vám nic nestane.

Milena Doušková

Odeslat komentář