JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ultraľavicový rasistický vodca Black Lives Matter: Ježiš Kristus bol najslávnejším čiernym revolucionárom. Chcem oslobodiť čiernych a nastoliť čiernu suverenitu

USA: Ak nám táto krajina nedá to, čo chceme, spálime tento systém, varuje Hawk Newsome v rozhovore pre Fox News.

Vodca Black Lives Matter zverejnil na Fox News zlovestnú hrozbu a uviedol, že „Ak nám táto krajina nedá to, čo chceme, tento systém spálime a vymeníme,“ a varoval, že to myslí doslova.

Vodca hnutia Black Lives Matter Hawk Newsome z New Yorku potom pohrozil, že „spáli systém“, pretože „táto krajina je postavená na násilí“ a „že každý Američan, ktorý nás obviňuje z násilia, je nesmierne pokrytecký“.

Vodca Black Lives Matter v New Yorku uviedol, že stojí za komentármi niektorých členov jeho organizácia obhajujúcich zničenie majetku ako prostriedku na dosiahnutie cieľa skupiny, ktorým je rovná spravodlivosť v Amerike.

„Táto krajina je postavená na násilí. Aká bola americká revolúcia, aká je naša diplomacia po celom svete? Pôjdeme dovnútra a vyhodíme do povetria krajiny a nahradíme ich vodcov vodcami, ktorí sa nám páči, „povedal Hawk Newsome pre Fox News. „Takže každý Američan, ktorý nás obviňuje z násilia, je nesmierne pokrytecký.“

Martha MacCallumová naliehala na Newsomeho ohľadom jeho komentárov varujúcich, že sociálni aktivisti „vypália“ súčasnú mocenskú štruktúru v Amerike, pokiaľ zvolení vodcovia v krajine nesplnia požiadavky skupiny.

„Jediný dôvod, prečo som vám položila tú prvú otázku tak, ako som to urobila, je, že som vás dnes sledovala, ako hovoríte pri množstve rôznych rozhovorov, a povedal ste: “Zapáľte to, je na čase. „Vďaka tomu si myslím , že to chcete spáliť,“ povedala MacCallumová.

„Povedal som, že ak nám táto krajina nedá, čo chceme, systém spálime a vymeníme. Dobre? A mohol by som hovoriť obrazne, mohol by som hovoriť doslova,“ odpovedal Newsome. „Je to otázka interpretácie.“

Moderátorka ho ďalej požiadala, aby vyhodnotil postavenie Martina Luthera Kinga, ml., Ktorý sa postavil proti akýmkoľvek rasovým heslám a vyzýval k zjednoteniu v láske k Bohu. V reakcii na to Newsom nazval Ježiša Krista „najslávnejším čiernym radikálnym revolucionárom“, ktorý bol zabitý, ako ďalší „čierni aktivisti“„Vláda nás zabíja,“ zdôraznil. „Chcem oslobodiť čiernych a nastoliť čiernu suverenitu akýmkoľvek spôsobom,“ dodal Newsom.

Newsome prirovnal súčasné občianske nepokoje, ktoré dnes prebiehajú v amerických mestách po smrti George Floyda, Raysharda Brooksa a ďalších, k búrlivým demonštráciám počas tlaku na občianske práva v 60. rokoch, ktorý podľa neho viedol k veľkej prosperite menšín.

Aktivisti Black Lives Matter argumentujú, že policajné oddelenie v Amerike sú tak systematicky a nezvratne rasistické, že je nutné ich prestať financovať a znovu prehodnotiť.

Odeslat komentář