JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Urobil si kampaň na tom, že vezme Počiatkovi vilu, dnes nevie odpovedať, kedy to bude a robí všetko to, proti čomu v predvolebnej kampani bojoval. Farizejský psychopat Matovič (VIDEO)

SLOVENSKO: Igor Matovič si urobil obrovskú kampaň na tom, že letel do Francúzskej riviéry, kde stál pred údajnou Počiatkovou vilou. Na vilu nalepil papier „Majetok Slovenskej republiky“ a vo videu hovoril o tom, že takýmto zlodejom vezme nakradnutý majetok a vráti ho späť Slovákom.

„Takýmto ľuďom pôjdeme po krku a neujdú nám nikde na svete!“ hovoril pred voľbami Matovič vo videu, ktoré mu vyhralo voľby a do dnes si ho pozrelo cez 1.7 milióna ľudí.

Dnes však nevie povedať, kedy sa takéto vracanie „nakradnutého“ majetku uskutoční a na divácku otázku v relácii na Na Telo nepovedal, kedy to presne bude.

„Chcem sa opýtať, kedy mi nabehne na účet podiel z Počiatkovej vily, keď je to majetok SR?“ poslal divácku otázku do Markízy divák.

Matovič odpovedal, že určite peniaze neprídu divákovi na účet, ale na účet MH manažmentu, čo je bývalý Fond národného majetku Slovenskej republiky. Kedy to však bude, nedokázal odpovedať.

„My urobíme všetko pre to, aby sme dokázali zlodejom, ktorí nedokážu preukázať pôvod svojho majetku, dokázali ten majetok zobrať, ale kedy to bude, bolo by to nezodpovedné, aby som povedal presný dátum.“ odpovedal divákovi Matovič.

https://www.facebook.com/NatelosMichalomKovacicomTVMarkiza/videos/321887678890806/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář