JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V Africe zabily Gatesovy vakcíny víc dětí než nemoci, před kterými měly chránit….

USA/AFRIKA: Nadace manželů Gatesových je velkým propagátorem plošného očkování proti nejrůznějším nemocem. Jako pokusná laboratoř jim slouží africké děti. Vlajkovou lodí jeho nadace byla DPT vakcína (záškrt, pertussis (dávivý kašel) a tetanus).

Jenže jak se při následném zkoumání dětské populace v Guinea Bissau, kde Gatesova nadace provedla ve spolupráci s WHO (světová zdravotnická organizace) a GAVI (nadace výrobců vakcín) ukázalo překvapivé zjištění. Očkované děti měly 10 krát vyšší úmrtnost něž neočkované děti! Očkované děti tedy byly údajně chráněny proti výše uvedeným nemocem tak úspěšně, že začaly umírat na úplně jiné příčiny. Vakcíny oslabily jejich imunitní systém natolik, že zemřely na nemoci, které neočkované děti vůbec nedostaly! Jelikož studii (ke stažení zde) sponzorovala norská vláda a doktoři S. Mogensen a P. Aaby, kteří jsou oba podporovatelé plošné vakcinace, tak lze vyloučit, že byla záměrně zkreslená. Naopak oba lékaři byli výsledky skutečně šokováni. Výsledek by asi nejlépe shrnul starý vtip z lékařského prostředí, “operace byla úspěšná, pacient zemřel”.

Od DPT vakcíny se v USA a západní Evropě ustoupilo již v 90. letech minulého století po “nevysvětlitelném” úmrtí a vážném ochrnutí tisíců očkovaných dětí. Jenže pro nějaké černé děti v Africe je asi stále dost dobrá, že?!

Je jistě náhodou, že B. Gates je rovněž nadšeným propagátorem depopulace planety. Jak asi jsou tyhle jeho eugenické sociální experimenty a vakcinace dohromady? Co myslíte? Necháte si naočkovat jeho koronavirouvou vakcínu? Přihlásí se mezi testovací dobrovolníky prof. Prymula s rodinou, který je zastáncem plošného povinného očkování?

dr. Prometheus

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář