JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V Bělorusku se začala šířit fáma, že Alexander Lukašenko uprchl z Běloruska a dokonce prý zemřel! Ten to ovšem v televizním vystoupení odmítl a varoval, že je poslední šance na záchranu národa! Mike Pompeo předal instrukce v Praze a Andrej Babiš okamžitě provedl hrubou intervenci proti Minsku a vyzval k opakování běloruských voleb! Je to Pompeova práce, myslí si lidé okolo Lukašenka! Nejprve koordinují protesty v Minsku po telefonech z Prahy, a teď český premiér vyzývá už dokonce k opakování voleb v Bělorusku! Maďarsko chce vetovat sankce EU proti Minsku, bojí se totiž okopírování modelu protestů z Minsku do Budapešti proti Orbánově vládě! Je za tím Sóroš, zní od Orbána z Maďarska!

ČESKO/USA/BIELORUSKO: Většina českých médií, a to včetně většiny alternativy, se úplně školácky a zcela bláhově nechala nachytat na neuvěřitelném chucpe, které vyrobil Andrej Babiš včera po návštěvě amerického ministra zahraničí Mikea Pompea v Praze. Naprosto všechna média, a to včetně ruské RT [1], skočila na návnadu o tom, že Andrej Babiš se prý postavil Mikeu Pompeovi a odmítl akceptovat Pompeovy výzvy na vyloučení Ruska z tendru na dostavbu Dukovan a Číny na výstavbu 5G sítí v ČR. Andrej Babiš se v ničem Mikeu Pomepovi nepostavil, ale pouze mu sdělil skutečné a faktické postavení české protektorátní republiky.

Pouze mu popravdě sdělil, že česká vláda nemůže Rusko z tendru na Dukovany vyloučit, protože by to bylo v rozporu s pravidly Evropské unie o zadávání veřejných zakázek a tendrů v rámci Evropské unie. A totéž platí i o rozvoji 5G sítí, ovšem z jiného důvodu, a to kvůli pravidlům rovné soutěže podle směrnic WTO. Dostavba Dukovan a rovněž 5G sítí jsou v EU regulovány směrnicemi a vláda jedné země EU nemůže vyloučit jakýkoliv subjekt z tendru, pokud splňuje obecně vyžadované požadavky. V opačném případě by si subjekt mohl stěžovat u mezinárodní arbitráže, v tomto případě u WTO, tedy u Světové obchodní organizace. To je celé!

Mike Pompeo, ministr zahraničí USA a Andrej Babiš, státní premiér ČR.

Andrej Babiš je tak vykreslován jako hrdina, který se postavil Pompeovi a de facto ho prý vypoklonkoval. Bože, takové chucpe. A přitom ve skutečnosti to dopadlo úplně jinak. Andrej Babiš dnes pouhých pár hodin po odjezdu Mikea Pompea zaútočil rovnou na svrchovanost Běloruské republiky a vyzval [2] tamní vládu k okamžitému opakování prezidentských voleb a sám Babiš kvůli tomu vyzval k okamžitému setkání Evropské rady. Panečku, to je rychlost!

Inkoust na notičkách od Pomepa ještě nestihl zaschnout a český premiér už okamžitě svolává Evropskou radu a na telefonu se radí s Mateuszem Morawieckým na přijetí rezoluce a zřejmě i návrhu na uvalení ultimát na Minsk a spojených sankcí. Ta rychlost a iniciativa od Andreje Babiše je neuvěřitelná. Sotva se Pompeo odlepil z Ruzyňského letiště, Andrej Babiš okamžitě podniká mezinárodní akordáty proti Bělorusku a svolává Evropskou radu. A tupí novináři nejsou schopni spočítat 1 a 1 po skončené návštěvě Mikea Pompea.

Alexander Lukašenko varoval národ před ztrátou zakázek kvůli stávkám a před následnými krachy podniků! V Evropě se už staví řada zájemců na divokou privatizaci běloruských podniků, závodů, farem a infrastruktury

Úplně stejný názor má Alexander Lukašenko, který dnes opět obvinil Evropskou unii, že podněcuje nepokoje v běloruských městech, zvyšuje se intenzita telefonických hovorů, zejména z České republiky, z Londýna a z Polska a německá vláda vyhrožuje Minsku sankcemi, pokud nezačne jednat s opozicí, kterou v Minsku představují v podstatě běloruští opoziční předáci napojení na zahraniční fondy a neziskové organizace. V Bělorusku se začala dokonce šířit úmyslně vyrobená fáma, že Alexander Lukašenko uprchl letadlem do Moskvy, jiná fáma pro změnu uvádí, že je po smrti a zastřelila ho jeho vlastní palácová garda. Prezident Lukašenko proto vystoupil v televizi a všechny tyto spekulace vyvrátil [3], že jsou nepravdivé a vyzval obyvatelstvo, aby se vrátilo do práce.

Majdan v ulicích Minsku

Protože jinak už se nikdy nepodaří práci obnovit, podniky zbankrotují a lidé přijdou v milionových počtech o práci. Továrny totiž mají smlouvy na dodávky svým partnerům a pokud kvůli stávkám stojí výroba, obchodní partneři zakázky zruší a už se nevrátí. Běloruské podniky tak zkrachují. Přesně toto má nyní v úmyslu Evropská unie, protože zkrachovalé běloruské podniky, zejména těžký průmysl, ale i zemědělské podniky pro živočišnou a rostlinnou výrobu a zpracování, skončí v privatizaci a třeba takový Agrofert by určitě rád koupil velké běloruské zemědělské podniky, které budou v případě Lukašenkova pádu k mání doslova za hubičku v rámci privatizace. K tomu samému totiž došlo na Ukrajině po pádu vlády Viktora Janukovyče.

Sotva Mike Pompeo stačil odletět z Ruzyně, český premiér už začal žhavit telefony, svolávat Evropské rady a vyzývat k opakování voleb v Bělorusku. Ta rychlost, to nevymyslíš!

Na adresu České republiky znovu zazněly poznámky z Minsku, že český premiér nemá právo vměšovat se do vnitřních záležitostí Běloruska a vyzývat k opakování prezidentských voleb, pouze to prý potvrzuje, že Praha se doopravdy aktivně vměšuje do současných demonstrací proti zvolenému prezidentovi. Stejně tak Minsk znovu obvinil Varšavu, že podněcuje demonstrace a dokonce prý posílá demonstrantům vysílačky, protože demonstrantům prý přestali fungovat mobilní telefony.

Mike Pompeo v Praze, Andrej Babiš v dobré náladě.

Takže si to shrneme. Jen několik hodin po odletu Mikea Pompea z Prahy začíná útok a intervence proti prezidentu Lukašenkovi. Český premiér svolává urychlené zasedání Evropské rady, na telefonu instruuje polského premiéra o notičkách proti Bělorusku, které mu v Praze zanechal Mike Pompeo a český premiér vzápětí pro média uvádí názor, že volby prezidenta se musí v Bělorusku opakovat. Maďarsko přitom už dopředu vysílá signály, že se k uvalení sankcí na Lukašenkovu vládu nechce připojit. A jaký je důvod?

Viktor Orbán ví moc dobře, kdo financuje povstání v Minsku

No, protože Viktor Orbán není debil. Je mu totiž naprosto jasné, že nepokoje v Minsku v ulicích, ale i v dalších městech, organizují tajné služby některých evropských zemí, které jedou podle notiček americké CIA a amerického ministerstva zahraničí, které jede v EU plán tzv. Trojmoří, resp. Trojmořské iniciativy, o které také Mike Pompeo v Praze mluvil jako o důležité součásti americké zahraniční politiky v Evropě. Viktor Orbán tuší, že totéž a podle stejných not může brzy vypuknout v Budapešti proti jeho vládě. Orbán není debil a ví moc dobře, že za protesty v Bělorusku stojí Open Society židovského manipulanta, spekulanta a švindlíře proti britské libře George Sorose.

George Soros

Běloruská tajná služba se potom ani nestačí divit, když zachytí telefonické instruktáže a rady, které posílají lidé z jedné české neziskovky a z veřejnoprávního média běloruským organizátorům demonstraci proti Lukašenkovi. A rovněž zachytí ty samé hovory z Polska a rovněž z Londýna, z centrály Open Society Foundations v Londýně. Mike Pompeo prostě přijel do Prahy, rozdal noty, Babiš zopakoval, že nemůže Rusy a ani Číňany odstavit od zakázek, protože to nedovolují pravidla EU, Mike Pompeo není debil a moc dobře to věděl, a tak vlastně se můžeme zeptat, proč tedy přijel do Prahy, když to věděl? No, teď to máte před očima. Pár hodin po odjezdu Pompea svolává Andrej Babiš narychlo schůzku Evropské rady a předkládá požadavek na Minsk, aby se opakovaly volby.

Američané znovu předvedli, jak dělají svoji zahraniční proxy-politiku efektivně a bez námahy. Přijedou, vidí, a úkoly rozdávají

A potom si přečtu nejmenované české servery, a to i na alternativě, jak vynáší českého premiéra do nebes, že se postavil Pompeovi. Bože, člověk by si myslel, že na alternativě mají lidé alespoň minimum konceptuální gramotnosti. Pořád o tom píšu, pořád o tom mluvím na rádiu, konceptuální gramotnost je schopnost chápat, co se okolo člověka doopravdy děje, a nikoliv to, co píšou MSM média, že se děje. Právě jsme zase a znovu byli svědky toho, jak fungují američtí neoconi a jejich proxy-politika. Nefunguje to tak, že zaútočí na Minsk a Bělorusko sami, ale použijí k tomu své spojence, své podpindos, své partnery v Evropě.

Mike Pompeo s manželkou vystupují z letadla v Praze na Ruzyni

Přijedou za nimi, rozdají jim noty a ještě než stihne vychladnout odřená guma na betonu z pneumatiky Boeingu, kterým Pompeo odletěl, tak už český premiér žhaví telefony, svolává Evropské rady, intervenuje do vnitřních věcí Běloruska a vyzývá k opakování prý nespravedlivých voleb prezidenta. Taková rychlost, až jde z toho halva kolem. Proto se nedivím, že Alexander Lukašenko se bojí o osud své země, protože notičky do Prahy dorazily a teď se začnou dít věci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář