JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V Bratislave sa chystá obrovský protest proti vláde a jej opatreniam. 17.októbra na Námestí Slobody sa stretnú odporcovia vlády a reštriktívnych opatrení v rámci falošnej „Pandémii“ Koronavírusu

SLOVENSKO: Slovensko v núdzovom stave a opatrenia hygienikov povoľujú zhromaždenia do maximálne 50 ľudí. V našom hlavnom meste Bratislava sa však chystá obrovský protest proti vláde a jej opatreniam.

17.októbra sa v Bratislave na Námestí Slobody stretnú odporcovia vlády a opatrení proti koronavírusu. Tento protest je riadne ohlásený na Starom meste. Dopredu ohlásili organizátorom, že maximálny počet je 50 ľudí. Už dnes však vieme, že ľudí príde o veľa viac. Protest organizuje združenie Slovenská nádej a podporujú ho viacerí politici.

Celú akciu podporil už aj samotný Marian Kotleba, ktorý v roku 2015 organizoval najväčší protest proti migrácii a prišlo tam niekoľko tisíc ľudí. Už teraz vieme, že s Kotlebom prídu veľké masy ľudí a hranicu 50 zúčastnených preskočia. Spolu s nimi majú na tento protest prísť aj futbalový fanúšikovia, o ktorých vieme, že to budú ďalšie stovky ľudí.

Fanúšikovia futbalu už dnes na svojej facebookovej stránke uvádzajú viac ako 800 ľudí. Ak si to všetko spočítame a pripočítame obyčajných ľudí a Kotlebovcov, už dnes vieme, že tento protest bude mať viac ako tisíc ľudí.

 

Zdroj: https://magazin1.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář