JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V krízových časoch inteligentní ľudia hľadajú riešenia, idioti hľadajú vinníka. Eurobyrokrati už plánujú podvod storočia

SLOVENSKO: Na obzore sa črtá ďalší zločin nevládcu a najskorumpovanejšej vlády v histórii našej vlasti, pretože je skorumpovaná absolútne.

Citát velikána si práve pre druhú časť dovolil doplniť: „a zločinci hľadajú príležitosti“. Citát z nadpisu vyslovil nemecký komik, humorista a filmár Vicco von Bülov, známy ako Loriot. Akoby hovoril o našom nevládcovi, hovorcovi Mikasa Matovičovi. Jeho citát mi pripomenul kamarát, s ktorým sme na úplne opačných koncoch politickej orientácie. Trafil do čierneho. Nedovoľme ďalší zločin eurobyrokracie, spoločné ručenie za dlhy v rámci celej EÚ. Nikdy a za žiadnu cenu, bude to najväčší zločin storočia, rovnaký ako spáchal Hitler v 20. storočí.

Na obzore sa črtá ďalší zločin nevládcu a najskorumpovanejšej vlády v histórii našej vlasti, pretože je skorumpovaná absolútne. Nižšie sa dočítate, prečo to tvrdím. Tento zločin bude potrebné razantne odmietnuť.

Eurobyrokrati, ktorí zlyhali vo všetkom, čo doteraz robili, ktorí na začiatku koronakrízy robili protiopatreniami naprieky národným štátom, teraz vnucujú Nemcom, aby ručili za dodatočné dlhy južanských štátov. Zatiaľ „iba“ 500 miliárd eur. Chcú ísť ďalej a vnútiť spoločné ručenie za dlhy v rámci celej EÚ. Už sa črtajú 2 miliardy, ale tam sa to určite nezastaví. Chcú ručenie zodpovedných za nezodpovedných. Zdanlivo lákavé.

V skutočnosti nás chcú všetkých zaviazať, aby sa za žiadnu cenu nedalo uniknúť. Pýtajme sa, či bude Sulík znovu principiálny a postaví sa proti spoločným záväzkom a ručeniu EÚ. Budeme žiť len zo svojho, prikrývať sa takou perinou, na akú máme? A Sulík si napriek kolaborantom, ktorých dosadil do funkcií, zachová aspoň česť ekonóma a principiálneho politika?

Bruselskí eurobyrokrati vycítili príležitosť posilnenia moci svojich chlebodarcov, nadnárodnej oligarchie. Každý vidí brutálne ekonomické dôsledky ekonomických výpadkov, nárast nezamestnanosti, ktorý (ne)vládca Matovič absolútne neadekvátnou, prehnanou a časovo zbytočne naťahovanou reakciou na COVID spôsobí. Brusel už zistil výhody strachu más pre tzv. „záujmy“ EÚ, v skutočnosti záujmy eurobyrokracie posilniť si svoje právomoci a udržať svoje nehorázne a nezaslúžené privilégiá. Im ide o vyvolávanie strachu, strašenie terorom, ukazovanie svalov moci. Preto strach budú priživovať a už teraz preventívne strašia druhou vlnou COVIDu. Ak sa náš (ne)vládca pripojí, aj na to máme paragraf v našom národnom trestnom zákone. Ak nás zaviaže spoločným ručením, pôjde o absolútnu korupciu. 

Pôjde totiž o korupciu zo strany eurobyrokracie, keď si nás budú kupovať našimi peniazmi, našim ručením. Rozdeľovať korupčné peniaze budú totiž oni, ktorí tým získajú absolútnu moc nad vazalskými kolóniami. Ak sa nenájde žalobca, nebude ani sudca. Hneď sú jasnejšie tance okolo politickej nominácie generálneho prokurátora.

Uvedomme si, toto je už VOJNA, tu ide o štát(y) a štátnosť. Túto vojnu vedie eurobyrokracia, v skutočnosti lokaji nadnárodnej oligarchie v ich pozadí, proti národným štátom. Všade na svete sa podpora vazalstva nazýva vlastizradou. Teraz zistili, ako sa dá COVID zneužiť na dosiahnutie ich zákerných cieľov.

Dnes by sme potrebovali pevnú, odvážnu, vlasteneckú vládu. Ľudia navolili presný opak, je to šialenstvo. Je mi ľúto tých, ktorí sa nechali oklamať marketingovými podvodmi neschopáka predsedu vlády, ktorý sám seba dobrovoľne degradoval iba na hovorcu Mikasa v jeho úzkom videní hygienika, nie politika-stratéga. Stratég potrebuje komplexné videnie problému, najmä jeho závažnejšie skryté aspekty. (Ne)vládca privádza národ do záhuby. Z tej sa budeme spamätávať oveľa dlhšie roky ako iní. Tak, ako v rozbehu leteckých prepráv po krachu SkyEurope Airlines, keď sme na dosiahnutie roka 2008 potrebovali 11 rokov, kým iní 3 až 4 roky. Nevyčítam to tej mase voličov, ktorá sa nechala podviesť marketingovými trikmi hovorcu Mikasa, len nech sa poučia. Všetci a navždy. Nikdy nevoľme amatérov a nepolitikov! Lebo potom máme nevládu! Je jasné, že som ich nevolil. Zatiaľ ani ja nemám koho.

Preto nabudúce dobre premýšľajme, či ešte raz zveríme vládu nepolitikom, šarlatánom, šašom, kolaborantom, agentom cudzích záujmov. Práve to je tá najvážnejšia systémová korupcia, kamuflovaná rečami o boji proti korupcii. Možno platí, že každá moc korumpuje. Ale iba moc v rukách slabochov, sluhov cudzích záujmov, kolaborantov, zbabelcov neschopných prijať rozhodnutie a teda riziko, o to viac moc v rukách posadnutých sociopatov, korumpuje absolútne aj vtedy, keď samotná moc nie je absolútna. Uvedomujem si, že môj blog si prečíta málo ľudí, nenávistnícke, nepremyslené a neraz sociopatické komentáre premiéra si čítajú státisíce. Ale za zamyslenie by týchto pár riadkov mohlo stáť.

Otázkou zostáva, kde potom vziať zdroje. Radikálne znížme poplatky do EÚ. Zoberme zdroje heterofóbom, poskytnime ich heterofilom, ktorí tvoríme 97% spoločnosti, aj keď časti normálnych pod takom premývania mozgov prepína. Ušetrime na zrušení všetkých dotácií protištátkam, presadzujúcim nezmysly. Zaveďme vysoké dane na všetky skryté metódy mediálnej korupcie z eurofondov, propagujúce europrojekty a likvidujúce slobodu vyjadrovania. Keď budú chcieť kompenzovať, pri 80% dani nám budú ešte výdatnejšie prispievať. Zdaňme tých cudzích výpalníkov, ktorí nehorázne zarobili na koronakríze. Obchody našich malých živnostníkov boli pozatvárané, ich zahraničné siete veselo fungovali. Zaveďme protimonopolné dane na všetky telekomunikačné kartely cudzích mobilných operátorov, ktoré tiež brutálne bohatnú.

Výpalníci budú chcieť svoje výnosy vyviezť do domovských štátov. Z uvalených vysokých transakčných daní zachráňme tých, na úkor ktorých nehanebne ryžovali. Zahraničným výpalníkom môžeme dať alternatívu a umožniť im poskytnutie polovice výnosov na spoločensky potrebné charity, z ktorých sa zaplatia prístroje pre verejné nemocnice, ich rekonštrukcie, zlepšenie vybavenia. Ak by sa domáhali „spravodlivosti“ pod vyhrážkami súdov, potom im budeme nútení umožniť platenie korupcie homofilným mikromenšinovým presadzovateľom cudzích hodnôt, politickým protištátnikom a kolaborantom.

Ibaže, my môžeme urobiť rafinované protiopatrenie. Na tieto domáce cudzie spravodajské centrá môžeme uvaliť heterofilnú daň. Aspoň 80%-nú. Aj na západné príjmy cudzích agentov, keď nám tak túžia prinášať liberálne hodnoty. V jej názve sa tiež inšpirujeme od ich vzorov. Takto získané sumy použime na starostlivosť o starcov v opatrovateľských službách, na rozvoj športovísk pre mladých a kompenzáciu strát domácich fitnesiek. Časť z toho nech ide pre mladé rodiny, ktoré kruto doplatia na krízu. Hlavne použime tvorivosť a učme sa od múdrych politikov z ich domovských štátov. Poskytujú nám oceány inšpirácie. Ak nie teraz, tak raz po predčasných voľbách.

Peter Švec, bezpečnostno-vojenský a letecko-bezpečnostný analytik, kapitán aerolínií 

Odeslat komentář