JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VAKCÍNA OD PFIZERU PODĽA IPC SPÔSOBILA V IZRAELI VIAC ÚMRTÍ AKO VAKCÍNA ASTRAZENECA V CELEJ EURÓPE: „NIKDY NEEXISTOVALA VAKCÍNA, KTORÁ BY ZABILA A POŠKODILA TOĽKO ĽUDÍ“

Zainteresovaní odborníci na verejné zdravie vytvorili

The Israeli People’s Committee (IPC) (Izraelský ľudový výbor), ktorý nedávno zverejnil podrobnú správu o vedľajších účinkoch vakcíny Pfizer

Závery nemôžu byť ničivejšie: „Nikdy neexistovala vakcína, ktorá by poškodila toľko ľudí,“ píšu. Dalo sa očakávať, že správe sa bude venovať tak málo pozornosti médií.

Ak sú údaje o úmrtnosti vakcín podľa IPC správne, potom hodnoty ministerstva zdravotníctva boli skreslené smerom nadol viac ako 22-krát.

Žiadne z údajov sa nezhodujú s oficiálnymi správami. Zatiaľ čo ministerstvo zdravotníctva uznáva iba 45 úmrtí súvisiacich s očkovaním, IPC tvrdí, že bolo prijatých 288 hlásení o úmrtiach, z ktorých 90 percent sa vyskytlo do 10 dní od očkovania.

Ak sú výsledky IPC správne, vakcína Pfizer môže byť spojená s väčším počtom úmrtí v Izraeli ako vakcína AstraZeneca v celej Európe.

IPC potvrdzuje súvislosť medzi očkovaním a úmrtiami: „Existuje silná korelácia medzi počtom očkovaných ľudí za deň a počtom úmrtí za deň vo všetkých vekových skupinách v rozmedzí až 10 dní.“

Ukazuje tiež, že „riziko úmrtnosti po druhej vakcíne je vyššie ako riziko úmrtnosti po prvej vakcíne“.

Ale smrť nie je jediným rizikom spojeným s očkovaním. „K dátumu uverejnenia tejto správy bolo výboru pre civilné vyšetrovanie doručených 2 066 hlásení o nežiaducich udalostiach a údaje naďalej prichádzajú.

Tieto správy naznačujú poškodenie takmer všetkých orgánov v ľudskom tele … Naša analýza odhalila relatívne vysokú mieru poškodenia srdca: 26 percent všetkých srdcových príhod sa vyskytlo u mladých ľudí do 40 rokov, pričom najbežnejšou diagnózou v týchto prípadoch bola myozitída alebo perikarditída.

Vyskytla sa tiež vysoká miera masívneho vaginálneho krvácania, neurologického poškodenia a poškodenia kože a kostí.

Je potrebné poznamenať, že značný počet hlásených nežiaducich udalostí priamo alebo nepriamo súvisí s koagulopatiou (infarkt myokardu, cievna mozgová príhoda, spontánne potraty, zhoršený prietok krvi v končatinách, pľúcna embólia).

 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář