JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vatican News: Z 355 skúmaných pacientov iba 3 boli chorí výlučne na Covid-19! Talianska vláda podáva zavádzajúce počty úmrtnosti na Covid-19. Kríza bola riadená na základe zavádzajúcich a nereálnych údajov!

TALIANSKO: Ako uvádza dnešné vydanie denníka Talianskej biskupskej konferencie Avvenire, riaditeľka mikrobiologického laboratória jednej milánskej kliny (Luigi Sacco), MUDr. Maria Rita Gismondiová, vydala v týchto dňoch knihu nazvanú príznačne Tiene v zrkadle s podtitulom bioterorizmus, infodémia a budúcnosť po kríze („Ombre allo specchio – bioterrorismo, infodemia e il futuro dopo la crisi“, ed. La nave di TeSeE, počet strán 208)

Hovorí v nej o porušovaní súkromia, nepodloženom šírení paniky a očierňovaní, ktorému podľahli všetci, vrátane talianskej vlády. „Infodémia – hovorí v rozhovore pre spomínaný denník – poslúžila všetkým: vláde vyhovovalo hovoriť o Covide, aby sa dostala do stredu diania; ľuďom, pretože mali pocit, že sa im dostáva ochrany; médiám, pretože mali prácu, a nám virológom pomohla vynoriť sa zo zabudnutia, do ktorého sme upadli po peripetiách s vírusom HIV. Nie je v tom zlomyseľnosť. Sme nevedomými ľuďmi, máme svoje márnivosti, páči sa nám byť v televízii … Pandémia sa stotožňuje s morom, ale existuje mnoho ďalších smrteľným chorôb, počnúc napríklad banálnymi osýpkami.“

Talianska mikrobiologička vyjadruje veľký údiv predovšetkým nad údajmi o úmrtnosti na Covid-19.

„V knihe uvádzam, že do oficiálnych štatistík sa dostali pacienti, ktorí mali zároveň iné choroby. Bola som kritizovaná, keď som poukázala na jednu štúdiu talianskeho Štátneho zdravotného ústavu, ktorá uvádza, že z 355 skúmaných pacientov iba 3 nemali inú chorobu než Covid-19, a takmer 50% zosnulých trpelo pred smrťou viac ako troma ďalšími ochoreniami.

Kladiem otázky, ktoré zostávajú bez odpovede. Koľko bolo zosnulých medzi pacientmi hospitalizovanými s inou chorobou? Koľko bolo chorých doma? Odpoveď nemáme, pretože telá zosnulých museli putovať do kremácie a boli zakázané pitvy, takže nemožno nič overiť.

Najotrasnejšie však je to, že príkaz na kremáciu platil vo všetkých krajinách sveta a všade boli zakazované pitvy, hoci je známe, že k nákaze dochádza vzduchom, a mŕtvola už nedýcha. Až keď bolo [napriek zákazu] vykonaných niekoľko pitiev, zistili sme, že zápal pľúc bol tou poslednou príčinou smrti. Tou bola spravidla vaskulárnej porucha. Kríza bola riadená na základe zavádzajúcich a nereálnych údajov,“ hovorí dr. Maria Rita Gismondiová, lekárka z lombardskej metropoly Miláno.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář