JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VIDEO: Pavel Novotný to dokázal

ČESKO/RUSKO: Pavel Novotný to dokázal, v Rusku rozdmýchal mohutné protičeské nálady, objevují se první útoky proti českým turistům v Moskvě! Provokatér Pavel Novotný vyprovokoval pro změnu Vladimira Žirinovského, který zaútočil proti českému národu a strčil ho do jednoho pytle spolu s Novotným jako národ fašistů, nácků a soukromníků! České ministerstvo zahraničí v čele s diletantem za ČSSD není schopno a ani ochotno obrovskou roztržku mezi oběma zeměmi uklidnit, naopak to vypadá, že tomu úmyslně nechává volný průběh s cílem prohloubení eskalace!

Obávám se, že přesně to, před čím jsem v sobotu varoval, se opravdu naplňuje. Neuvěřitelná provokace starosty městské části Praha – Řeporyje (ODS) v souvislosti s jeho vystoupením na ruské televizní stanici Rossija 1 v rámci pořadu 60 Minut má opravdu drsné pokračování. Napsala nám naše čtenářka Martina, která je se svým ruským manželem právě na návštěvě v Moskvě u manželových rodičů a napsala nám, jak dnes nedaleko obchodního domu Gum v centru Moskvy nastal konflikt při nákupu suvenýrů.

Prodavač si totiž při placení všiml, paní Martina vytáhla z peněženky smíchané české a ruské bankovky. Prodavač, když to spatřil, tak se jí zeptal, jestli je z Česka. A když paní Martina odpověděla, že je z Prahy, prodavač spustil, že fašistům neprodává a odmítl jim prodat dva zarámované panoramatické obrazy. Důsledek víkendového vystoupení Pavla Novotného tak má první českou oběť.

Ruský pořad 60 Minut je v Rusku nejsledovanější politická show, její sledovanost standardně dosahuje až 100 milionů diváků, tento formát pořadu je de facto vlajkovou lodí ruské státní televize v oblasti toho, čemu Rusové říkají “panelová publicistika”, což je de facto model a obdoba český televizních pořadů Kotel nebo Máte slovoZatímco v Česku tyto pořady nemají až tak vysokou sledovanost, v Rusku patří 60 Minut k naprostému vrcholu 1. ruského státního kanálu a dopad imprese kohokoliv, kdo v pořadu vystoupí, je obrovský. Ruská televize pozvala Pavla Novotného minulý týden do pořadu právě proto, že bylo jasné, že přitáhne v Rusku obrovskou sledovanost. Jenže, jediným výsledkem tohoto vystoupení bylo zažehnutí protičeských nálad v ruské společnosti. Nic jiného nešlo očekávat, a přesně k tomu došlo.

Česko-ruská eskalace vztahů se prohlubuje a ministerstvo pod vedením “asistenta” mlčí

Již v minulém článku jsem varoval, že nejde vůbec o Pavla Novotného jako šaška a provokatéra, ale o naprosto nulový a jalový přístup české diplomacie, které šéfuje naprostý diplomatický elév a diletant Tomáš Petříček, bývalý asistent europoslance Miroslava Pocheho. Ministerstvo zahraničí ČR, namísto toho, aby tvrdě a kategoricky se od výroků Pavla Novotného distancovalo, tak místo toho Petříčkovo ministerstvo mlčí, čímž dochází k posilování podezření, že celá Novotného akce je součástí protiruské zpravodajské hry, která je koordinována na ose českých tajných služeb a ministerstva zahraničí ČR.

Ve chvíli, kdy se čeští občané stávají v Moskvě obětmi diskriminace a osočování od místních Rusů z toho, že Češi jsou prý fašisté, tak by mělo české ministerstvo zasáhnout a distancovat se od nápadu s vybudováním pomníků kolaborantům s nacisty, tedy Vlasovcům, a současně by mělo důrazně vymezit a omezit pravomoci český starostů, aby zákonem jim bylo zamezeno v interferenci s ministerstvem zahraničí a vměšování se do zahraniční politiky, včetně poskytování rozhovorů zahraničním štábům.

Vladimir Žirinovský o Josifu Stalinovi.

Naopak, současná situace zavdává podezření, že česká diplomacie mlčí, protože veškeré kroky Pavla Novotného jsou v souladu s protiruskou diplomacií Petříčkova ministerstva a rovněž v souladu s hysterickou protiruskou agendou české BIS pod vedením Michala Koudelky, laureáta zlaté medaile CIA za spolupráci. Mlčení českého ministerstva je potom důvodem, proč skandál v ruských médiích neutichá a navíc se prohlubuje. V pořadu 60 Minut totiž rovněž vystoupil i Vladimir Žirinovský, šéf Liberální demokratické strany Ruska, který je známý svými brutálně extrémistickými židovskými názory na vedoucí světovou úlohu ruských Židů ve světě, který zastává silné pro-stalinské postoje ochrany ruských zájmů pod vedením ruských Židů. Vladimir Žirinovský je tolerovaný v Rusku z toho důvodu, že jeho extrémismus je opřený o židovskou nadřazenost v Rusku.

Provokace Pavla Novotného vyprovokovala ruského extrémistu Žirinovského k brutálním protičeským výrokům, které jsou vodou na mlýn českým rusofobům

Vladimir Žirinovský je Chazar s nečistým židovským původem. Otec byl Ukrajinec a chasidský Žid Volf Isaakovič Eidelstein, matka byl gójská žena Alexandra Pavlovna Makarovna z republiky Mordovie. Žirinovský sám sebe označuje za ortodoxního křesťana [1], přestože v roce 1989 předsedal v Sovětském svazu židovské kulturní organizaci Shalom, tedy tehdejšímu sovětskému židovskému synodu. Je to z jeho strany oblíbené chucpe, kdy Chazaři svůj poloviční židovský původ extrémně exaltují na jednu nebo druhou stranu, kdy jednu chvíli o sobě tvrdí, že jsou ortodoxní křesťané, ale jindy nemají problém předsedat židovskému kulturnímu spolku.

Vladimir Žirinovský je v Rusku považovaný za fašistu a extrémistu, přesto ale se mu od roku 2000 dostává od Kremlu mohutné ochrany. Vladimír Žirinovský je totiž něco, co bychom mohli nazvat řízenou opozicí v Rusku. Jelikož je poloviční Žid a de facto má roli Chazara, jeho strana přitahuje voliče ruského nacionalismu, kteří by jinak spadli do náruče ruských komunistů a pohrobků Sovětského svazu, kteří se skládali většinově právě z ruských Židů, kterými se obklopil i samotný Josif Stalin.

Fašistické výroky Žirinovského proti evropským národům.

A právě Vladimir Žirinovský ze sebe vypustil v pořadu 60 Minut další z jeho fašizačních výlevů. když divákům předestřel, že Josif Stalin udělal chybu, když v roce 1945 neposlal do Polska, Československa, NDR, Maďarska a dalších zemí okupační sovětskou armádu. Němci prý měli po válce jenom pěstovat brambory a nic víc. Veškerý průmysl Německa měl být přesunut do Sovětského svazu. To samé mělo potkat Československo, kdy veškerý průmysl měl být odsunut a Češi měli vyrábět jenom párky a pivo.

Tyhle fašistické výroky proti ČR jsou doslova vodou na mlýn všem českým rusofobním médiím z mainstreamu, které dnes jeho výroky přetiskly a tlumočily, aby tím ukázaly, jak jsou ti Rusové zlí, jací to jsou okupanti, jaké mají myšlení. Žirinovského výroky přitom mají stejnou a bezvýznamnou hodnotu jako ty bláboly Pavla Novotného, jsou to prostě provokační výroky, které mají rozeštvat oba národy mezi sebou. A ruská televize na tuto hru přistupuje. A tím se dostáváme k další souvislosti.

Proč ruská státní televize vůbec dovolila odvysílat vystoupení tak brutálně protiruského komunálního politika z Prahy?

Ruská televize Rossija 1 je státním médiem a vystoupení Pavla Novotného se vůbec nemuselo odehrát. Jenže, nejenom, že vystoupení bylo umožněno, ale dokonce se tato kauza na ruské televizi prodlužuje a televize celou věc znovu podněcuje a eskaluje. Nerad bych se mýlil, ale mám obavy, že ruská diplomacie se rozhodla, že začne Českou republiku vykreslovat jako zemi nepřátelskou vůči Rusku, a to ve stejné dynamice, v jaké je vykreslována Velká Británie, která dosud je v Rusku považována za nejvíce protiruskou zemi v Evropě. Dokonce ještě více protiruskou, než je Polsko.

Vladimir Žirinovský o Češích.

Pořad 60 Minut je totiž vlajkovou lodí ruské státní televize a po vypuknutí kauzy Skripal se v pořadu 60 Minut začaly objevovat reportáže z Velké Británie, které ukazovaly fašistické protiruské názory, výroky, vystoupení. A několik měsíců poté následovalo vyhoštění britských diplomatů, potom britských novinářů, do Moskvy přestaly létat některé britské aerolinky, začal proces naprosté izolace Ruska od Velké Británie. Mám pocit, že ruská diplomacie se rozhodla pro to samé jako v případě Velké Británie, tedy postupné odstřižení svazků a obchodních vztahů s ČR, což by znamenalo, že Moskva definitivně přenechává Českou republiku Američanům a jejich vlivu ve Střední Evropě.

Rusům zjevně dochází trpělivost s protiruskými kroky české zahraniční, ale i pražské komunální politiky

Proto by najednou dávalo smysl, proč ruská televize poskytla Pavlu Novotnému prostor, aby prostě poskytl ruským divákům důkaz, proč je nutné ukončit obchodní vztahy s ČR, protože je to národ fašistů. Proto pozvali do studia Vladimira Žirinovského, který to řekl na plnou hubu, že Češi a všichni v Evropě dnes chtějí bourat pomníky sovětským osvoboditelům a místo nich stavět pomníky zrádcům a kolaborantům. Ten nápad, že Německo by pěstovalo jen brambory, to byl nápad Winstona Churchilla v roce 1943, myšlenka zazněla i na setkání spojenců v Teheránu, jak Německu zabránit po skončení války v rozpoutání 3. světové války.

Konstatování reality o situaci v Praze.

Jenže, vystoupení Pavla Novotného způsobilo přesně to, čeho jsem se obával. Obyčejní Rusové vlivem a pod dojmem ruské televize získají dojem, že ČR je zemí fašistů, Banderovců, Vlasovců, revizionistů a nepřátel Ruska a všeho ruského. Rusové si řeknou, že ve chvíli, kdy magoři jako Pavel Novotný vyhrávají svobodné volby v České republice, i když jsou to jen komunální volby, je situace už tak daleko, že celá Česká republika je zcela a úplně zfašizována. To znamená, už to není nějaký nýmand, ale je to starosta. A když Rusové vidí nulovou reakci Petříčkova ministerstva zahraničí, které mlčí a tím pádem s výroky Pavla Novotného souhlasí, tak jim to docvakne a je vymalováno.

Pavel Novotný na Twitteru: “Dnes již všichni víme, že II. sv. válku rozpoutali ruský šmejdi…”

Dovedu si proto představit, že ruská televize dostala za úkol poskytnout divákům v Rusku důkaz o fašizací České republiky, aby mohly být přijaty a ospravedlněny další chystané kroky. Blázen a magor nedostane na nejsledovanější televizi a v nejsledovanějším pořadu prostor, pokud by tím něco nebylo sledováno. Praha vypovídá smlouvy s Pekingem, šéf Senátu se chystá odjet na Taiwan navzdory protestům Číny, Praha chce Rusům odstranit pomník osvoboditele a nahradit ho pomníkem kolaborantů s nacisty, kteří potlačovali povstání ve Varšavě a teprve dva dny před koncem války se rozhodli, že se pokusí zachránit si život tím, že se zaslouží o pomoc povstání v Praze.

Výrok Pavla Novotného na Twitteru.

Co takhle postavit v Praze pomník Karlu Čurdovi, který zradil a nacistům prozradil jméno rodiny, u které se parašutisté z operace Anthropoid ukrývali po nějakou dobu? Karel Čurda to přece také myslel dobře. Nechtěl, aby nacisté po atentátu na Reinharda Heydricha každý den popravovali tisíce nevinných ve vzteku a zběsilém hledání pachatelů. Takže, co? Také budeme omlouvat i Karla Čurdu? Proč omlouvat jenom Stěpana Banderu? Proč omlouvat jenom generála Andreje Vlasova? Tak postavte v Praze pomník i Karlu Čurdovi, ať to máte komplet! Koneckonců, Pavel Novotný na Twitteru se postavil dokonce i za členy SS, že prý bojovali proti bolševikům. Novotný již tweet v obrázku nahoře smazal, ale redakci Sputniku jeho autenticitu nepopřel [2], stejně tak autenticitu potvrzují i další svědci, kteří sledují Novotného twitterový účet. Tak postavte, pane Novotný, i pomník Heinrichu Himmlerovi, šéfovi jednotek SS. Proč dělat věci polovičatě? Postavte pomníky i Wehrmachtu, vždyť všichni bojovali proti těm Rusům, takže zdůvodnění si v Praze najdete.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář