JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VIDEO: Povstaňme proti KoroNacizmu! 

SLOVENSKO: Je najvyšší čas postaviť sa na odpor, ktorý nám zaručuje Ústava, vyzval občanov Slovenska vydavateľ magazínu Zem&Vek Tibor Eliot Rostas.

Prekročili všetky medze, na ľudí odmietajúcich rúška, ktoré WHO a CDC už na začiatku označili ako nedostatočné, povolávajú armádu! Sú to zločinci – to oni rozsievajú všadeprítomný strach. Sebe udeľujú výnimky, no deti s dýchacími problémami nútia nosiť rúška. Ľudí vháňajú do izolácie, uzatvárajú hranice, aby mohli uzatvárať informácie a prostredníctvom korporátnych médií šíriť dezinformácie o hrôzostrašnom víruse, ktorý po letných prázdninách opäť útočí. Je najvyšší čas postaviť sa na odpor, ktorý nám zaručuje Ústava. V mene našich žien a detí, neostávajte doma, buďte vzorom a chráňte ich. Budú nás zastrašovať silou, budú nás prenasledovať, budú nás kriminalizovať ale to nás nezastaví: prídu ďalší a ďalší, pretože ľudská túžba po slobode je večná a strachom sa nikdy nedá zlomiť.

* (V Berlíne a v Londýne 29.8.2020 demonštrovali masy ľudí. V Bratislave je demonštrácia ohlásená na 1.9.2020 o 18:00 na Námestí Slobody.).

Odeslat komentář