JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VLÁDA PSYCHOPATOV NESMIE ĎALEJ VLÁDNUŤ!

SLOVENSKO: Nedeľné zasadnutie krízového štábu prinieslo opäť vlnu ničivých opatrení. Veľmi zaujímavé boli aj reakcie jednotlivých zastupiteľov vládnych politických strán. Sulík odišiel predčasne skôr a zriadil si vlastnú tlačovú konferenciu. Navzájom si s Matovičom povymieňali slová kritiky. Neskôr prišiel Krajniak, ktorý so zvýšeným a ráznym hlasom prezentoval jeho názory. Hneď na to na facebooku zverejnil status, ktorý bol zdieľaný aj Igorom Matovičom. Čakalo sa na tlačovú besedu Igora Matoviča a hlavného hygienika Mikasa o nových opatreniach. Vlastnú tlačovku zorganizovala aj netalentovaná bábkoherečka a predsedníčka Za ľudí, Veronika Remišová. Ešte stále sa čakalo na ohlásenú tlačovú konferenciu. Po tomto ochotníckom divadielku, ktoré nám vláda ukázala sa čakalo ešte takmer 2 hodiny na konečný verdikt krízového štábu. Nosenie rúšok v exteriéri, zatvorenie fitness centier, plavární či otvorenie reštaurácií len v exteriéri… REŠTAURÁCIE V OKTÓBRI LEN V EXTERIÉRI! To je choromyseľné ničenie podnikateľov. Tieto opatrenia nemá zmysel ani komentovať, pretože zmysel nemajú… Igor Matovič sa každým dňom viac a viac správa ako diktátor. Neverí už zrejme nikomu, ani sebe. Montuje sa do všetkých vecí, ku všetkému organizuje tlačovky, no nevyzná sa do ničoho.

Prečo si každý zastupiteľ vládnych strán organizoval svoju vlastnú tlačovku? Nebolo to tak dávno, keď boli všetci krásne spolu vedľa seba, a pokorne informovali o nových opatreniach. To bolo však ešte počas prvej vlny a tesne po vzniku vlády. Každý bol s každým kamarát. Dnes nám vládni predstavitelia predvádzajú nepodarené divadelné predstavenie, plné šírenia negativizmov, poloprávd a vzájomných urážok. Súčasná vláda si vyhlásením krízového štábu 11.10.2020 vykopala pod sebou hrob. Otázne je, kedy sa do neho vloží truhla. Šírením strachu, arogantnými vyjadreniami, odporným vyhrážaním či urážaním ľudí jej začína zvoniť umieračik. A to je pre Slovensko len a len dobre.

My Slováci už ďalej nesmieme dovoliť nedemokratické maniere tejto psychopatickej vlády. Ak máte chuť protestovať, protestujte. Nebudete sami!

Zdroj: https://nebojimsa.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář