Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news
SVĚT: V dalším diskuzním panelu na téma „klima“ přišla v Davosu mimo jiné řeč i na kávu, která má údajně negativní vliv na klima, protože každý šálek zanechává příliš velkou uhlíkovou stopu. Logicky se bude totéž vztahovat zřejmě i na čaj či exotické ovoce.
Po masu, mléku a vejcích je zde tedy další poživatina, která má být časem buď zcela zapovězena, silně omezena nebo určena jen pro „elity.“ Totéž se však zřejmě bude vztahovat i na další produkty, které se nepěstují vyloženě „za humny.“
Na druhou stranu poté, co bude zničeno zemědělství, bude zřejmě většina lidí krmena umělými laboratorními produkty.
Švýcarský bankéř Hubert Keller během diskuse na Světovém ekonomickém fóru v Davosu řekl, že káva, kterou všichni pijeme, emituje 15 až 20 tun CO2 na tunu kávy.
„Pokaždé, když pijeme kávu, ve skutečnosti pumpujeme CO2 do atmosféry,“ tvrdí Keller, který má na webových stránkách WEF vlastní stránku.
Now they're coming for your coffee.
Swiss banker and World Economic Forum "agenda contributor", Hubert Keller: "The coffee that we all drink emits between 15 and 20 tonnes of CO2 per tonne of coffee… Every time we drink coffee, we are basically putting CO2 into the… pic.twitter.com/4tRj2fXJaw
— Wide Awake Media (@wideawake_media) January 22, 2024
Bankéř dodal, že většina kávových plantáží jsou monokultury, a že monokultury jsou také příčinou „klimatické změny.“ V důsledku toho se podle něj zhoršuje kvalita přírody.
Káva je skutečně poslední v dlouhém seznamu každodenních položek včetně masa a mléčných výrobků, které WEF prohlásí za zakázané.
Připomínám, že města z celého světa podepsala smlouvu s globalistickou organizací o zákazu masa, mléčných výrobků a automobilů do roku 2030, aby byly splněny cíle OSN a WEF v oblasti změny klimatu.
Tato města infiltrovaná WEF vytvořila koalici nazvanou „C40 Cities Climate Leadership Group“ (C40).
Mezi těmito městy z různých zemí světa jsou i dvě česká: Praha a Nové Město na Moravě.
Města C40 souhlasila s tím, že jejich obyvatelé budou nuceni dodržovat následující seznam protiústavních pravidel:
- 0 kg spotřeby masa
- 0 kg spotřeby mléčných výrobků
- 3 nové oděvy na osobu a rok
- 0 vlastněných soukromých vozidel
- 1 zpáteční let na krátkou vzdálenost (méně než 1500 km) každé 3 roky na osobu
Dystopické cíle C40 Cities lze nalézt v jejich zprávě „Budoucnost městské spotřeby ve světě s teplotou 1,5 °C .“ Zpráva byla zveřejněna v roce 2019 a znovu zdůrazněna v roce 2023.
Organizaci vede a z velké části financuje demokratický miliardář Michael Bloomberg. Organizaci tvoří téměř 100 měst po celém světě.
„Cíl eliminace masných a mlékárenských výrobků a soukromých vozidel do roku 2030 je založen na budoucí vizi výroby efektivní z hlediska zdrojů a rozsáhlých změn ve spotřebitelských volbách,“ uvádí zpráva.
V roce 2020 představilo Světové ekonomické fórum (které na svých webových stránkách propaguje města C40) „Velký reset“, který se snaží využít pandemii Covid jako bod, ze kterého lze zahájit globální reset společnosti, aby údajně mohla bojovat proti změně klimatu.
Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda
ZDROJ: weforum.org / X-Twitter
Upozornění: Tento článek je výlučně názorem jeho autora. Články, příspěvky a komentáře pod příspěvky se nemusí shodovat s postoji redakce cz24.news. Medicínské a lékařské texty, názory a studie v žádném případě nemají nahradit konzultace a vyšetření lékaři ve zdravotnickém zařízení nebo jinými odborníky.
Komentáře a diskuse jsou také otevřeny na našem Telegramu https://t.me/cz24news kde se automaticky zobrazují všechny články
Začněte diskusi