JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Znáte ještě nějakou jinou, podobnou nenávistnou ideologii jako je islám a fašizmus? Klerik nakázal muslimům modlit se za šíření koronaviru a likvidaci Číňanů!

SYRIE/ČÍNA: Syrský džihádistický klerik Abd Al-Razzaq Al-Mahdi 23. ledna vyhlásil fatvu dovolující muslimům oslavovat šíření koronaviru v Číně a také, aby se modlili k Alláhovi, aby to čínskou populaci zničilo. Náboženství míru a lásky se opět projevilo ve své velkolepé nádheře.

Tenhle Abd Al-Razzaq je slavný a uctívaný mezi džihádistickou verbeží. Už předtím vyhlašoval fatvu vyzývající k útokům v Rusku. A taková malá perlička. Sociální sítě vám smažou účet za kdejakou pitomost, kterou někdo označí za nenávistnou či rasistickou. No a tenhle drahoušek je na Telegramu i na Twitteru, kde má přes 11 000 sledujících. Ostatně i tuhle protičínskou fatvu vyhlásil právě na Telegramu.

Islámský stát už nějaký čas tahá prdel po zemi a tohle má nejspíš být levná alternativa chemických a biologických zbraní, kterými už léta džihádisté hrozí nemuslimům. Ale není divu, tento Kult smrti věří, že jim Alláh žehná za to, že pronásleduje, napadá a vraždí nevěřící.

Jen před nedávnem australský usvědčený vrah Moudi Tajjour citoval korán jako důkaz toho, že koronavirus je „Alláhova odplata“ Číně. Nejspíš mají na mysli pomstu za převýchovné tábory pro muslimské Ujgury, proti kterým muslimové i jejich kámoši z neziskovek prskají už nějaký ten pátek. Mimochodem, moc se radši nemluví o tom, proč vlastně ti Číňani jsou tak oškliví na chudáky muslimy. Celý konflikt mezi většinovou čínskou populací a ujgurskou menšinou se táhne pomalu už celé století a vše se zintenzivnilo v sedmdesátkách a prakticky trvalo až do nedávna. Oč šlo? Žádné překvapení. Časté, organizované nepokoje, jež si vyžádaly velkou škodu i lidské oběti. Terorismus. Bomby. Čili osobně se tak nedivím, že je radši nahnali do táborů, jen se opravdu divím, pokud mají za to, že mohou své „muslimské bratry“ převychovat.

No a dnes tedy muslimové křepčí a jásají nad aktuálně třemi stovkami mrtvých v Číně a tisících nakažených. Opravdu neznám jinou „civilizaci“ a náboženství, které by se hromadně radovalo z neštěstí a smrti druhých, s nimiž nemají vůbec nic společného.

Mimochodem, pokud máte sami bobky z této zabijácké infekce, prý se doporučuje sníst jeden grapefruit denně a máte pokoj. Ano, až takhle v té Číně zoufalí jsou.

Zdroj: https://jitkamoody.com

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář