Zneužívání falešné pandemie, „nepřítele viru“ a slabšího povědomí lidí o tom co se skutečně děje, frčí naplno. Milovník muslimů a nepřítel českého národa Hamáček na plnou hubu v Parlamentu: „ZNEMOŽNÍME KONTAKTY! ZNEMOŽNÍME LIDEM, ABY SE POTKÁVALI!“ Aspenský odchovanec Hamáček funguje dle globalistických instrukcí ze zahraničí přesně, jako švýcarské hodinky. A proto je to vždy proti Českým zájmům

ČESKO: Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se dnes ve Sněmovně v debatě ohledně nouzového stavu velmi rozohnil. Podle něj je nutné, aby se lidem znemožnilo, aby se potkávali.

„Myslím, že všichni víme, že je nepřítel virus, a dokud ho neporazíme, tak se do normální situace nevrátíme,“ uvedl ministr vnitra a šéf ústředního krizového štábu. Podle něj je nutné, aby docházelo k omezení kontaktů mezi lidmi, což je podle jeho slov jediná možnost, jak snížit denní přírůstky nákazy koronavirem. „Jak to uděláme? Tím, že znemožníme lidem, aby se potkávali,“ uvedl Hamáček, jenž za úspěch považuje i přírůstky v řádu stovek.

Nyní končí nouzový stav s pátkem. Sněmovna schvalovala jeho prodloužení už koncem října. Kabinet žádal stejně jako nyní o 30 dnů, poslanci tehdy souhlasili podle návrhu části opozice se 17 dny.

Napsat komentář